Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Najczęściej występuja wycieki kiedy gra jest kierowana do tłoczni...
najlepsze zabezpieczenie przed graniem przed premierą ma steam... pliki są zaszyfrowane do dnia premiery i nie ma mowy o graniu przed premierą :)
 
Last edited:
nie rozumiem tylko dlaczego ilość była tak strasznie ograniczona, skoro jest popyt to powinna być podaż...podstawowa zasada handlu.
teraz muszę się męczyć i szukać gdzieś po amazonach itp.
 
REDzi błagam Was dodajcie do kolekcjonerki nutki do chociaż jednego krótkiego kawałka.
Nuty dla muzyków.
Bidony dla kolarzy.
Czepki dla pływaków.
Kanwy z motywem wiedźmińskim dla tych co wyszywają.

Może by tak, hmm, nie.
Jeżeli temat będzie chodliwy, to znajdziesz tabulaturę w internecie, bo ktoś ją rozpisze.
Nie zapominaj, że przedmioty w edycji kolekcjonerskiej muszą być jak najbardziej neutralne, żeby każdy miał z nich względny pożytek.
 
Nuty dla muzyków.
Bidony dla kolarzy.
Czepki dla pływaków.
Kanwy z motywem wiedźmińskim dla tych co wyszywają.

Może by tak, hmm, nie.
Jeżeli temat będzie chodliwy, to znajdziesz tabulaturę w internecie, bo ktoś ją rozpisze.
Nie zapominaj, że przedmioty w edycji kolekcjonerskiej muszą być jak najbardziej neutralne, żeby każdy miał z nich względny pożytek.

Primo szanujący się muzyk nie korzysta z tabulatur
Secundo poprzednich OST nikt nie opracował a były przecież epickie
Tercio chodzi mi o zwykły pdf na którejś z płytek a nie o książkę z nutami. Gwarantuje, że ani jedna osoba by się nie poskarżyła, że te nuty tam są.
 
Dlatego mało tak kolekcjonerek jest bo figurki są ręcznie malowane i dużo z tym roboty
I niestety mimo tego malowanie jest nieciekawe i niedokładne. Czekamy na lepsze zdjęcia, ale czytałem forum CD-Action i tam również wszyscy narzekają.
 
Primo szanujący się muzyk nie korzysta z tabulatur
Secundo poprzednich OST nikt nie opracował a były przecież epickie
Tercio chodzi mi o zwykły pdf na którejś z płytek a nie o książkę z nutami. Gwarantuje, że ani jedna osoba by się nie poskarżyła, że te nuty tam są.
Szanujący się muzyk zagra ze słuchu.
W takim razie, jeśli chciałbyś pdfa z nutami, to nie wiem dlaczego dołączać go do edycji kolekcjonerskiej, skoro nie przedstawia żadnej wartości materialnej i można go spokojnie wstawić nawet na forum, do poprania przez ogół fanów.
 
I niestety mimo tego malowanie jest nieciekawe i niedokładne. Czekamy na lepsze zdjęcia, ale czytałem forum CD-Action i tam również wszyscy narzekają.
ja mam zamówioną kolekcjonerkę, nie strasz ze to na odwał się pomalowane jest :D jest tylko filmik powstawanie tego ale zdjęć nie ma chyba ?
 
no widać ze te zdj co pokazana zawartość podrasowane jest względem tego 2, ale chyba takiej tragedii nie będzie i wtopy z poobijanymi figurkami jak z W2
 
Może i nie będzie tak jak przy kolekcjonerce dwójki, ale ta figurka wygląda okropnie. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z kolekcjonerki, bo ta figurka jest jedną z rzeczy dla których kupuje...
 
Poczekajmy na lepsze zdjęcia od Ketha, będą po weekendzie. Jeśli figurka nic nie zyska po zmianie oświetlenia na naturalne, to naprawdę rozważę rezygnację.
 
Top Bottom