Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Wallace, gdzie ty tam widzisz jakiś problem? Ja się przyglądam i nie widzę nic, nad czym trzeba było by popracować.
 
Wallace, gdzie ty tam widzisz jakiś problem? Ja się przyglądam i nie widzę nic, nad czym trzeba było by popracować.

Może się nie znam, ale na filmie z Wydarzeń i ostatnim zdjęciu widać, że ogon będzie doczepiany, a to nigdy dobrze nie wróży.
 
Przepraszam, że pytam o to tutaj, ale nie wiedziałem gdzie :D. A co ze zwykłą edycją? Piszą, że wszystko już wyprzedane, więc skoro zamówiłem już po tym wyprzedaniu to kiedy dostanę swoją edycję? Po 24.02.2015?
 
Przepraszam, że pytam o to tutaj, ale nie wiedziałem gdzie :D. A co ze zwykłą edycją? Piszą, że wszystko już wyprzedane, więc skoro zamówiłem już po tym wyprzedaniu to kiedy dostanę swoją edycję? Po 24.02.2015?

Wyprzedali tylko Edycje Kolekcjonerskie :) Jeśli zamówiłeś edycję zwykłą, to swoją grę dostaniesz w dniu premiery :)
 
A tak w ogóle to wie ktoś czy i tym razem będzie dodatkowy ukłon w stronę graczy, którzy kupili EK? Przy premierze Wiedźmina 2 Edycje Kolekcjonerskie były wysyłane na kilka dni przed oficjalną premierą. Można się było na spokojnie nacieszyć jej zawartością:) No i kolekcjonerzy mieli też możliwość (przynajmniej w teorii - nie wdawajmy się już w bolesne szczegóły:p) zagrania na 24h przed udostępnieniem gry dla reszty świata...

Mnie osobiście takie rozwiązanie bardzo się podobało:) I myślę, że właśnie na takich "smaczkach" powinna polegać istota Edycji Kolekcjonerskich.
 
@up
Eeech, no wiem, że niby było takie info na CDP. I raczej nic się w tej kwestii nie zmieni... Ale kurczę, chyba nie jestem sam, który tęskni za rozwiązaniem z premiery W2?

btw. Moderacja to potrafi zdruzgotać marzenia:D
 
Dziwię się ludziom, którzy piszą, że nie mogli zamówić edycji kolekcjonerskiej, bo pracowali tego dnia albo przespali preorder.

Wydaje mi się, że kupujemy edycje kolekcjonerskie gier, którymi jesteśmy zainteresowani. W takim razie dość prawdopodobne było, że fani / zainteresowani będą oglądać konferencję, dowiedzą się o preorderze z pierwszej ręki (stream o godzinie 20, nie za późno, a już po godzinach pracy tego dnia) i od razu nabędą grę. Dodatkowo, kolekcjonerki nie wyprzedały się na pniu - sam spokojnie namyśliłem się i zamówienie złożyłem kolejnego dnia, gdy licznik wskazywał mniej więcej połowę, jak się teraz okazało, puli.
 
Last edited:
Dodatkowo, gry nie wyprzedały się na pniu - sam spokojnie namyśliłem się i zamówienie złożyłem kolejnego dnia, gdy licznik wskazywał mniej więcej połowę, jak się teraz okazało, puli.
Ja zamawiałem ok. godziny 18 dzień po premierze(?)/ruszeniu pre-orderów i licznik wskazywał poniżej 7tyś. sprzedanych kopii. Raczej jeśli ktoś nie zwlekał przez 2dni to spokojnie miał szansę zamówienia.
 
Zawsze będą tacy narzekacze. Na wszystko. Chadzam też na mecze piłkarskie czasem.Jak jest prestiżowy mecz, to brakuje miejsc na mojej trybunie, a potem płacz na necie, że ktoś się nie dostał, a jakiś ktoś, co chodzi tylko na ważne mecze dostał. Dostał, bo mu mocniej zależało najwidoczniej ;)

To moja pierwsza kolekcjonerka w życiu i byłem zdecydowany i zrobiłem wszystko, żeby zdążyć zamówić, a miałem pewne problemy, bo mieszkam za granicą. Byłem ZDECYDOWANY = zamówiłem. Mimo zmęczenia po ciężkim dniu pracy śledziłem informację i mam. Tzn. będę miał :)

Zamówiłem jak na liczniku było ok 4500.
 
dikajos said:
Zamówiłem jak na liczniku było ok 4500.
Czyli zamawialiśmy w mniej więcej tym samym momencie :)

Mi nawet nie udało obejrzeć się konferencji, wróciłem do domu już po zakończeniu, a nagrań zamierzałem poszukać dopiero następnego ranka i właściwie gdyby nie koledzy, którzy wiedzą o moim zamiłowaniu, tkwiłbym w nieświadomości o tym co się wydarzyło. Na szczęście zasypali mnie linkami, a ja nie czekając złożyłem pre-order'a, bo decyzje powziąłem już dużo wcześniej. Nie lza ostawiać poprzednie kolekcjonerki bez kompletującej je trójki :p
 
Wie ktoś czy będzie jeszcze możliwość kupienia EK?
Strasznie szybko rozszedł się nakład, a jest jeszcze masa ludzi, którzy chcą kupić EK.
 
Top Bottom