Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Popłynęliście sobie. :p

Ostrowiak said:
Wystarczy być solidnie płaskim z obu stron.

ohoho.

No, to wyobraź sobie, że nie wszyscy mamy to... szczęście. XD Tak samo jest z koszulkami np. Sabatonu - już dawno wymyśliłam więc, że najlepiej brać XL, a potem nosić jako sukienki. :p

Kalendarz z rozebranymi czarodziejkami?! To może sesja zdjęciowa rozebranego Geralta dla nas? XD

Sztylet? Spoko, podoba mi się pomysł, ale niech to będzie coś z gry - zatruty szpon harpii albo coś.

Najbardziej ze wszystkich propozycji podoba mi się pudełko do kości. Takie dobrze wykonane. I gdybym je dostała, to mogłabym oprócz niego znaleźć w EK tylko grę i byłabym szczęśliwa. ^^
 
bassiunia said:
No, to wyobraź sobie, że nie wszyscy mamy to... szczęście. XD Tak samo jest z koszulkami np. Sabatonu - już dawno wymyśliłam więc, że najlepiej brać XL, a potem nosić jako sukienki. :p

To musi być bardzo interesujący widok bassiunia ;)

Jeśli chodzi o kalendarz z czarodziejkami, to jestem jak najbardziej za
Mogliby w W3 dać jeszcze raz medalion. Tylko naprawdę dobrze wykonany. Może ze srebra?
Poza tym ja cieszyłbym się, gdyby dołożyli np. kompendium potworów. Taki wiedźmiński poradnik opisujący wszystkie potwory jakie występują w książkach i w grach.
Ze dwa flakoniki na eliksiry też mogłyby być fajne. Już słyszę te pytania: a co ty tam popijasz?
Całkowicie popieram pomysł dodania pudełka z kośćmi. Swoją drogą to ja mam takie małe pudełeczko z kościanym pokerem, które dostałem kiedyś na prezent. :p
Wprawdzie nie ma nic wspólnego z wiedźminem, a na kościach są narysowane figury karciane (as, król, dama itd.), ale zasady są takie same i gra się świetnie.
 
Hah ale jestem zafascynowany, że o moim pomyśle z eliksirami każdy mówi extra :D Niby coś małego a ile dla mnie znaczy:D :D :D
 
Taaa medalion ze srebra, kolego, jak dasz 500zł za EK to spoko ;) Po drugie zauważcie, że nikt nie da drugi raz tego samego, bo niektórzy kupili EK1 i/lub EK2 i taki produkt, który będzie się
 
Ja jestem za tym żeby dali porządną replikę medalionu bo popatrzmy na to z innej perspektywy ek wiedźmina 1 była w takim wydaniu tylko w Polsce ten medalion z dwójki tak samo i do tego w edycji specjalnej który nie wchodziła w skład edycji kolekcjonerskiej dwójki dlatego tylko niektóre osoby z innych krajów mają takie medaliony a założę się że każdy fan wiedźmina z zagranicy chciał by dostać taki medalion dodany do ek i nie musi być koniecznie wykonany ze srebra wystarczyło gdyby był zrobiony metalu i najlepiej tej wielkości co medalion z edycji specjalnej a wykonanie przypominała ten breloczek z ek 1 i jeżeli by dali taki medalion w porządnym wykonaniu to przy następnych odsłonach wiedźmina nie czepiałbym się żeby dali medalion do ek
 
Ja uważam, że medalion ze srebra nie musiałby być wcale aż tak kosztowny. Cena EK nie wyniosłaby 500 zł. Co najwyżej 200 lub 250. Czyli niewiele więcej niż takie edycje w tej chwili kosztują. Srebrna biżuteria nie jest aż tak droga, w przeciwieństwie do złota. Za to byłby to naprawdę klimatyczny i wartościowy dodatek. Srebrny, wiedźmiński medalion, a nie jakaś tandeta ;) To chyba lepsze niż popiersia, papierowe figurki, kiepskiej jakości sztylety czy inne tego typu rzeczy. Jakby do tego dodali jeszcze ładne pudełko z kościanym pokerem i standardowe mapki oraz poradniki to ja osobiście byłbym bardzo zadowolony.

Co do jakiegoś szczególnego i dostępnego tylko w edycji kolekcjonerskiej DLC, to nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł. W końcu każdy, kto kupuje grę, nawet w normalnej edycji powinien móc się cieszyć wszystkim, co ta gra ma do zaoferowania. Niby dlaczego, jak ktoś nie może wydać aż 250 zł, to nie należy mu się dodatkowa przygoda? Idąc tym tokiem rozumowania, wszystkie DLC i nawet patche mogłyby być płatne. Lepiej już dołożyć coś co nie ma bezpośredniego wpływu na grę, a jednocześnie jest ekskluzywnym dodatkiem dla tych, którzy zapłacili więcej.
 
1. Porządny medalion ze Srebra taki, który z powodzeniem można na szyję wpakować i z nim chodzić,
2. Flakoniki eliksirów,
3. Artwork i Bestiariusz
4. Pudełko z kośćmi do gry ale żeby kości były normalne (nie takie jak były w W2)

Tak będzie super.
 
1. Gra
2.Muzyka z gry
3. Artbook
4. Medalion
5.Zestaw do kościanego pokera (pudełko do gry + 2 pary wszystkich kości)
6.Plaka (najlepiej z gołą Triss :D)
7.Papercraft Geralta o wysokości 2m do złożenia :p

Tiaaaaa......ciekawe ile forsy za taki zestaw? Pewnie za plakat policzyli by extra :D
 
Vandergrrift said:
1. Gra
2.Muzyka z gry
3. Artbook
4. Medalion
5.Zestaw do kościanego pokera (pudełko do gry + 2 pary wszystkich kości)
6.Plaka (najlepiej z gołą Triss :D)
7.Papercraft Geralta o wysokości 2m do złożenia :p

Tiaaaaa......ciekawe ile forsy za taki zestaw? Pewnie za plakat policzyli by extra :D
Tylko zmieniłbym punkt 6 na:Triss{może być ubrana}. ;)
 
Hej! Czuję się tu dyskryminowana nieco! Może dwie EK do wyboru - dla dziewczynek z gołym Geraltem? Dlaczego nikt nie słucha tutaj głosu estrogenu? XD
 
bassiunia said:
Hej! Czuję się tu dyskryminowana nieco! Może dwie EK do wyboru - dla dziewczynek z gołym Geraltem? Dlaczego nikt nie słucha tutaj głosu estrogenu? XD
Gwoli ścisłości:Estrogeny są też niezbędne dla mężczyzn - ich niedobór w jądrach może powodować bezpłodność.[Wiki] ;) A w sumie to czemu nie? Trzecią wersję dla -18:Biały Wilk i czerwony Kapturek. ;)
 
Nie, żebym miała coś przeciwko Geraltowi, ale wolałabym raczej Iorwetha w dezabilu, jeśli już.
Ale poważniej, to już kiedyś wspominałam, że marzy mi się artbook w formie teczki z reprodukcjami. Niektóre arty są naprawdę warte zawieszenia na ścianie. Ewentualnie artbook standardowy (choć, kiedy się patrzy na "artbooki" dodawane do innych gier, to prezentowany przez REDów zdecydowanie standardy przewyższa) plus powyższa teczka z reprodukcjami. I nie obraziłabym się na koszulki, takie jak te sprezentowane w ramach rekompensaty - najfajniejsze było to, że mogłam sobie wybrać opcję żeńską i swój rozmiar. Bo koszulki w rozmiarach od M wzwyż i w wersji "unisex" nadają się co najwyżej na piżamę, jeśli o mnie chodzi.
 
Ek Wiedźmin 3 mogła by się składać z:
Medalionu podobnego do tego z EK W1 tylko lepszy.

Pudełko kościanego pokera, Fajki z logiem gry lub kufel np coś takiego (1 z 3) Najlepiej jak to by było pudełko do kościanego pokera



Artbook
Solidnie wykonane pudełko
Oczywiście gra
Plakat z np. triss
Może być figurka: Geralta, Triss, Zoltana, Jaskra (1 z 4)
I to wszystko, trochę za bogata by była Ek.
Koszt takiej EK by mógł wynosić od 230zl do 300zl.
 
@marioiron: Oj tam oj tam. ;)

zi3lona said:
Nie, żebym miała coś przeciwko Geraltowi, ale wolałabym raczej Iorwetha w dezabilu, jeśli już.
Po głębszym zastanowieniu... zgadzam się. :D Ale nie dyskryminujmy Wiesława. Mogą być obaj. Kalendarz z nimi. ^^

Jeśli chodzi o koszulki, to wystarczyłaby karta na jedną darmową koszulkę do zrealizowania w jakimś sklepie online. Wtedy byłoby najłatwiej zamówić swój rozmiar i nie byłoby problemu z kolejną sukienką... ;)

Fajki są fajne, ale nie praktyczne dla nie-palaczy (czyli np. mnie). A medalion... znów wolałabym bon zakupowy na medalion lub kolczyki (bransoletkę w konkretnym rozmiarze/pierścionek/sygnet). Im więcej rzeczy można byłoby pod siebie dopasować, tym bardziej byłoby to dla wszystkich zachęcające. Bo: koszulki zawsze są męskie, medalion można nosić przy kluczach, ale tam go nie widać, fajki nie pali prawie nikt itd.
 
zi3lona said:
Nie, żebym miała coś przeciwko Geraltowi, ale wolałabym raczej Iorwetha w dezabilu, jeśli już.
A ja za to Vernona. :D To najlepiej kalendarz z nagimi postaciami płci męskiej żeby wszyscy byli zadowoleni (a przynajmniej dziewczyny:p).
Chociaż po namyśle.. chyba nie chciałabym widzieć niektórych postaci nago.


Kości, medalion, wszystko fajnie, ale ja wolałabym żeby w kolekcjonerce trójki było to, czego nie było w poprzednich. Fajny pomysł z tymi eliksirami. :)
 
W sumie skoro panowie mieli swoją Triss, panie mogłyby dostać jakąś sesję z "twardzielami". Nie upieram się przy gołych od razu, ale na topless bym nie kręciła nosem...Coś jak kalendarz Pirelli w wersji dla pań i panów, dorzucany do kolekcjonerki...
 
-Kalendarz z dziewczynami z wiedźminów Triss,Shani,Saskia,Filippa Eilhart,Ves,Sabrina Glevissig,Toruviel,Pani jeziora, i inne z wiedźmina 3 ze specjalną zasuwką zmieniającą postać na nagą.
-Sztylet z wiedźmina który jest częścią fabuły w grze lub trofeum z jakiegoś potworka.
-Ciekawe DLC
-Soundtracki
-Naklejki
-Pudełko do gry w kości
 
Myślę, że takie oczywiste dodatki jak: pudełko z grą, muzyka, czy making-off z pewnością będą w EK 3. części, dlatego nawet ich nie wypiszę :p
Natomiast z pewnością mile widzianym dodatkiem byłby obszerny Artbook, taki jak w EK W2.
W EK pierwszej części mieliśmy i Artbook i Bestiariusz, pamiętacie? Z tym że Bestiariusz był robiony trochę na szybko, miał błędy stylistyczne, poprzestawiane litery, był pusty miejscami itp. Proponuję zatem w EK Trójki dać obok Artbooka coś nieco innego: GLOSARIUSZ. Byłby on pewną encyklopedią o dziesiątkach postaci z gry, tych ważniejszych i mniej ważnych. Myślę że sprawdziłby się znakomicie. Co zaś tyczy się gadżetów, to najbardziej marzyła by mi się replika miecza wiedźmińskiego takiego jak tu: http://wiedzmin.atspace.com/index_pliki/miecz_prev.jpg (jest on w formie otwieracza do kopert)
A co do innych, mniejszych dodatków, to myślę że REDzi z pewnością wymyślą coś interesującego.
Pozdrawiam :)
 
Wydaje mi się a nawet jestem pewien, że nie będą powtarzać tego co było czyli: figurkę, orenów, kości, medalionu/breloka itd. Pomysł ze sztyletem od razu odpada, bo to broń (niby będzie nie naostrzony ale i nienaostrzonym można zranić), torby to raczej nie proponuje, bo jak chcemy taką jak w W1 to ze skóry nie zrobią nam nigdy. Najbardziej realnym pomysłem byłoby zrobienie flakoników na eliksiry.
 
Top Bottom