Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
filipzkonopy said:
Pomysł ze sztyletem od razu odpada, bo to broń (niby będzie nie naostrzony ale i nienaostrzonym można zranić)

To nie jest sztylet, tylko nożyk do otwierania kopert, a taki przecież nawet 10-latkowi każdy sprzeda, więc nie widzę problemu żeby ze względu na jakiś ostry szpic, rezygnować z takiego świetnego gadżetu.
 
A może tak redsi dogadali się np. z jakimś browarem i przy okazji premiery wypuścili na rynek jakiś trunek ze świata gry? Trochę ich tam było :) Oczywiście całość w stylowej butelce, i ew. dodatkowym pudełku (pudełko na eliksiry?). Do EK raczej tego nie da się dołączyć - tam można by więc wrzucić kupon rabatowy na zakup tego "specyfiku" :)
 
Ja jestem za miniaturowym wiedźmińskim medalionem. Fajny pomysł, ale miecz albo sztylet? To przesada. A jak już to z napisem ''na pohybel skurwysynom!'' :)
 
@SirZooro Moim zdaniem świetny pomysł i wykonalny bo przecież redzi dogadali się podczas pierwszej części i bodajże chyba w konkursie było kilka do wygrania trójniaków trybunalskich inspirowany miodem pitym z mahakamu. Ja akurat posiadam szczęśliwym trafem butelkę po takim miodzie wraz ze skrzyneczką i stwierdzam że położona wśród wiedźmińskich gadżetów wygląda świetnie.
 
a ja chciałbym, żeby były "TYLKO" dwie edycje do wyboru:

1. zwykła (premium)
2. kolekcjonerska

nie chciałbym powtórki z historii - każdy sklep inne DLC (wiemy jak to się skończyło),
w sklepie dla idiotów dodatkowe gadżety, empik jak zwykle swoja edycja specjalne beznadziejna itd.

jeśli chodzi o gadżety - to kiedyś był wiedźmiński sklepik z gadżetami i było to dobre!
każdy zainteresowany mógł sobie zdobyć/nabyć, a nie zakup na premierze - w tym mieście takie, w innym owakie, a w jeszcze innym premiery brak
losowa zawartość gry (papercrafty) to też chybiony pomysł - później kombinacje, skanowanie, drukowanie...
dwie edycje bez kombinacji i wystarczy!
 
SirZooro said:
A może tak redsi dogadali się np. z jakimś browarem i przy okazji premiery wypuścili na rynek jakiś trunek ze świata gry? Trochę ich tam było :) Oczywiście całość w stylowej butelce, i ew. dodatkowym pudełku (pudełko na eliksiry?).


Jak dla mnie bardzo, hmm, interesujący pomysł :D
 
No! Jak już sami REDzi tak mówią, to jesteśmy na dobrej drodze.
Keth, szepnij tę ideę paru osobom ze studia, to może coś z tego wyjdzie! :D
 
Fajnie by było gdyby do 15 – 20 losowych edycji kolekcjonerskich dodali coś ala bilety za pomocom których w jeden wybrany dzień te osoby mogły zwiedzić studio CD Projekt ,spotkać się i porozmawiać z twórcami.
 
Acki989 said:
Fajnie by było gdyby do 15 – 20 losowych edycji kolekcjonerskich dodali coś ala bilety za pomocom których w jeden wybrany dzień te osoby mogły zwiedzić studio CD Projekt ,spotkać się i porozmawiać z twórcami.
Takie bilety by się chyba bardziej sprawdziły w jakimś konkursie niż w EK. Już widzę to "Dlaczego ktoś ma dostać taki bilet a ja nie, skoro zapłaciłem tyle samo?!" :p

*pomocą
 
Z tym browarem dobry pomysł, ale lepsza by była mahakamska gorzała :D.

A tak na serio to np. losowy medalion tj. ze szkoły Wilka lub Węża(mam nadzieję, że zostanie zgłębiony ten temat w W3), buteleczka albo dwie od eliksirów, mnóstwo gadżetów i jeszcze więcej za rozsądną cenę. Już trzymam kasę :)
 
W EK trójki fajnie jak by było:
- Medalion wilka i losowy ze szkoły żmii kota lub gryfa
- Gra
- Artbook
- Płyta z materiałami dodatkowymi
- Mapa
- Bestiariusz ze wszystkimi potworami z gier i twórczości sapkowskiego
- fiolki na eliksiry
- plakat
- kościany poker + oreny
- mieczyk do otwierania listów
- no i jakiś papercraft
- nieduża cenę
 
@up
Jeśli chcesz "niedużą cenę" na TAKI zestaw, to jak dla mnie nieduża cena na tyle dodatków to jakieś 400 zł. Trzeba by to znacznie okroić, jak chcemy mieć EK mniej/więcej w cenie EK W2...
Ale bardzo popieram, żeby w EK W3 był mieczyk do otwierania listów! Sam już o tym pisałem. Taki gadżet byłby świetny.
Gdzieś znalazłem wątek na jakimś forum, że taki mieczyk był kiedyś jako nagroda w konkursie, no ale jakby coś takiego: http://wiedzmin.atspace.com/index_pliki/miecz_prev.jpg dali nam normalnie do EK to byłbym wniebowzięty :D :D
 
Ja tak samom jak wcześniej napisałem jestem z porządną replikom medalionu bestiariusze i mieczem do otwierania listów inne rzeczy też mogą być ale dla mnie to konkrety które powinny znaleźć się w kolekcjonerce.

@ zuber1906 U mnie tak samo ale podejrzewam że o to chodzi http://witcher.wikia.com/wiki/File:Witcher_letter_opener.jpg bo wcześniej o tym pisałem ale mogę się mylić.
 
Mi natomiast zabrakło w wydaniu kolekcjonerskim okładki do soundtracku. Chodzi o to, żebym płytę z muzyką mógł przełożyć sobie do zwykłego pudełka CD, włożyłbym okładki i wyglądałoby super. I stała by sobie obok innych płyt z muzyką.

Koszt praktycznie zerowy, a przydatna rzecz moim zdaniem... A tak ścieżka leży na półce z grami i zupełnie o niej zapominam...
 
Sawu97 said:
No! Jak już sami REDzi tak mówią, to jesteśmy na dobrej drodze.
Keth, szepnij tę ideę paru osobom ze studia, to może coś z tego wyjdzie! :D


Nie omieszkam, chociaż to raczej bardziej sprawa wydawcy ;)
 
Jako że Wiedźmin w zamierzeniach miał być trylogią, to EK powinna zamykać wszystko w klamrę.

1. Chciałbym mapę świata (DUŻĄ! z Nilfgardem). Najlepiej wydrukowaną na jakimś materiale, może na płótnie. Tak bym mógł powiesić w pokoju i by zakrywało spory kawałek ściany (1X2m). Mapa z W1 i W2 nie nadaje się do powieszenia na ścianę, a szkoda.

2. Medaliony już były, jedne bardziej udane, drugie mniej... Jeśli miałby być znowu medalion... to niech tym razem będzie gryfa lub kota. (Najlepiej powiązane z fabułą, Geralt już raz medalion stracił, nic nie szkodzi by stało się to drugi raz w grze...) Miło by było gdyby był to pendrive, podoba mi się opcja w kolekcjonerce Diablo 3, że jest fajnie wystylizowany PEN. Tutaj oczywiście bez W1 lub W2..., ale może załadowany tapetami, ikonami, lub muzyką z gry...

3. Bestiariusz wszystkich potworów z całej trylogii wiedźmina. Stylizowany na starą księgę jak "Book of Cain". Fajnie by było gdyby opisy potworów w środku były stylizowane na prawdziwe porady. Mniej więcej jak książki które możemy zbierać w W2. Opisy z tworzenia potworów przez zespół REDów niech pozostaną w oddzielnym artbooku.

4. Artbook! Uwielbiam je, zwykle dla nich kupuję wersje kolekcjonerskie.

DVD "making of" i soundtracka nie wymieniam bo to już standard.
NIE CHCĘ: miecza, figurki, pudełka na kości, buteleczek... EK nie jest zestawem rzeczy do zbierania kurzu. Wyjątkiem tutaj jest głowa wiedźmina która robi u mnie za podpórkę do książek na półce.
Koszulki też nie chcę, za dużo bawienia się w rozmiary. Wszyscy będą niezadowoleni, a to wzór nie ten, a to rękaw się skręca...
 
Top Bottom