Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
@Tymoszczuk

Ciekawi mnie, czy ta figurka nie wyglądałaby lepiej, gdyby była wystylizowana na pomnik w miniaturze. Gdyby dobrze imitowano fakturę budulca (brąz, granit, marmur) i światłocień, chyba wolałbym ją od wersji polichromowanej. Dodałbym tylko tablicę (a właściwie tabliczkę) z napisem:



GERALTOWI Z RIVII

RODACY
 
Ciekawie :)


Zwróciliście uwagę na to, że te figurki nie są identyczne? Wystarczy przyjrzeć się krawędzi skały, na której stoi gryf. Ewidentnie mają różne kształty. Jeśli to jest element wyróżniający każdy egzemplarz - skała w każdej sztuce będzie indywidualnie "ułamana", przez co różna - to będzie czad, ewenement na skalę światową.
Ale to chyba jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. A już raczej nie przy ponad 9000 sztukach.
 
Zwróciliście uwagę na to, że te figurki nie są identyczne? Wystarczy przyjrzeć się krawędzi skały, na której stoi gryf. Ewidentnie mają różne kształty. Jeśli to jest element wyróżniający każdy egzemplarz - skała w każdej sztuce będzie indywidualnie "ułamana", przez co różna - to będzie czad, ewenement na skalę światową.
Ale to chyba jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. A już raczej nie przy ponad 9000 sztukach.

Nie wydaje mi się - po prostu są pokazane pod innym kątem - przyjrzyj się dokładnie... Zapewne będą ręcznie pomalowane i tym właśnie będą się różnić.. ale nie samym wyglądem odlewu.
 
Last edited:
Są z jednej formy więc nie ma co liczyć na różnice w odlewie. Jedyne czym mogą się różnić (nieznacznie) to malowanie.
 
Ilość cyfr na liczniku sugeruje, że maksymalna możliwa ilość polskich kolekcjonerek to 9999. Wygląda też na to, że ich liczba jest niezależna od platform sprzętowych, czyli wyprodukowane jest ok. 10K pudełek, a to jaką wersję gry włożą do środka zależy już raczej od konkretnego zamówienia.

Co do jakości samej figurki, to przyznam, że poniższy filmik mnie przeraża... REDzi, już raz to przerabialiśmy! Pakowanie to podstawa, nie schrzańcie tego tym razem.
[video=youtube;PMvFL-XnvvE]https://www.youtube.com/watch?v=PMvFL-XnvvE[/video]

Takie szarpanie przedstawia ich jako dzikusów.

@Master_Dandelion dodał filmik z odpakowaniem figurki z press packa.


Zapakowana jest tylko w plastik. Mam nadzieję, że figurka z kolekcjonerki będzie lepiej zabezpieczona przed uszkodzeniami.

Fajna figurka, szkoda, że nie można jej kupić.
 
Może powinni zrobić opcję "pomalowana- nie pomalowana" do wyboru? Ja brałbym pomalowaną, bo już się napaliłem. A te obie figurki są identyczne i tyle. ;)
 
@Wroobelek figurki są identyczne, tylko obie są pod różnym kątem w stosunku do siebie i do aparatu (patrz: miecz Geralta, ogon gryfa, etc.)

Jedna jest bardziej ustawiona przodem do obiektywu w stosunku do drugiej, ale to są nadal te same figurki. Poza tym wszystkie figurki to odlew, tylko malowanie może być nieco bardziej wyjątkowe/różnorodne w stosunku do innych egzemplarzy ;)
Jak można tego nie dostrzegać?!
 
Last edited:
Ciekawe, czy będzie można kupić jakiś grubaśny poradnik do W3 w polskiej wersji... Ktoś coś widział, ktoś coś wie? :)
 
Ciekawe, czy będzie można kupić jakiś grubaśny poradnik do W3 w polskiej wersji... Ktoś coś widział, ktoś coś wie? :)

Ja tam nie lubię zaglądać do poradników, sam wolę przechodzić grę. Ale W2 miał oficjalny przewodnik to pewnie i W3 się doczeka.
 
Poradniki są fajne bo pomagają w ciężkich zadaniach i też pomagają pozbyć się niechcianych konsekwencji np. jak ten w W2. :p
 
Poradników nie trawię (dla mnie to inny rodzaj cheat'ów ) - po co psuć sobie zabawę z samodzielnego odkrywania gry i tej satysfakcji z dojścia do mniej oczywistego rozwiązania.
Poza tym, seria Wiedźmin to nie przygodówka, gdzie jakaś "niewiedza" spowoduje brak możliwość progresji.

Ale znając zapotrzebowania rynku, zwłaszcza zachodniego (czytaj: leniwego), poradnik ukaże się na 100%.

Dobrze jednak, że, na siłę, nie będą go wpychać do kolekcjonerki.
 
Top Bottom