Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Możliwe że już zmienili zakończenie. Przykładowo: zrobili zakończenie, ale wymyślili drugie, lepsze, więc "wypuścili" pierwsze zakończenie, żeby się nie zmarnowało. Nawet jeżeli by to było niezgodne z prawdą, to prawie na pewno zmienią to.
Musieliby zmienić całą fabułę w grze. Do lutego byłoby za mało czasu. Jeżeli nie znasz materiałów z wycieku to lepiej się nie wypowiadaj :p
 
Nie rozmawiamy o zawartości wycieku.
Nie wydaję mi się, żeby to co powiedziałem można było nazwać zawartością, bo nie było w tym żadnej konkretnej informacji, ale kłócił się nie będę.

W sumie na temat spoilerów i fabuły zrobił nam się tutaj mały offtop, bo to temat o edycji kolekcjonerskiej :D
 
Co można powiedzieć o edycji kolekcjonerskiej poza płaczem co po niektórych że jest za mało itd. Myślę że brak w niej jakieś fajnej koszulki z W3. Aby zaoszczędzić miejsce mogą figurkę owinąć koszulką :) Taki mały żart
 
Aby zaoszczędzić miejsce mogą figurkę owinąć koszulką :) Taki mały żart
Wtedy przynajmniej byłaby w miarę dobrze zapakowana :D

EDIT: Mówiłem już o tym w temacie ogólnym, ale tu chyba lepiej to pasuje - co powiecie na taki wzór na okładki na steelbooku w EK? Jak dla mnie 10/10 :D

View attachment 4943
 

Attachments

  • 10527567_10152311956599331_2524964366079399285_n.jpg
    10527567_10152311956599331_2524964366079399285_n.jpg
    95.4 KB · Views: 547
Last edited:
A czy gra nazywa się Wiedźmin czy Przygody Leszka?

A czy na steelbooku zawsze musi być główny bohater? Gerwant jest na standardowej okładce, a steelbook jak dla mnie powinien się czymś wyróżniać. Poza tym może to tylko moje wrażenie, ale jak dla mnie stalowa książka wyszła trochę słabo.

Ale w Przygody Leszka też bym sobie chętnie zagrał :D
 
Nie musi, ale wypadałoby żeby była to ważna persona. Gdyby na alternatywnej okładce był Eredin to wtedy jak najbardziej, Lesław będzie jednak jednym z wielu wątków pobocznych podobnie jak gryfcio (i też nie za bardzo czaję czemu figurka przedstawia Geralta walczącego z nim, a nie np. z Królem Gonu chociaż jest całkiem ładna). To tak jakby na alternatywnej okładce dwójki dać Saskię w smoczej postaci.
 
Steelbook czarny, a na nim medalion. Dla mnie proste rozwiązanie, a lepsze od tego niż jest teraz. Steelbook to część EK, która podoba mi się najmniej, w tym przypadku, może nie cenowo, ale formą, Ubisoft swoimi steelbookami bije REDowego na głowę. Ładne tło i symbol, proste i eleganckie. Choć Eredin albo Gerwant z poniższych grafik również według mnie pasowaliby nienajgorzej, byłoby lepiej niż jest teraz(trochę mi to przypomina pełną "wybuchów" okładkę ER W2 na XBOXa).



 
Aż dziwie się, że sam nie wpadłem na pomysł z medalionem. :D Jak dla mnie to chyba najlepszy motyw na steelbook jaki może być przy Wiedźminie. :D
 
Jeżeli dla pl fanów nie będzie zwiększenie puli edycji kolekcjonerskich to też nie będzie dla zachodnich rynków w ramach faktycznego trzymania statusu KOLEKCJONERSKICH, jeśli tak to w porządku.
Natomiast jeśli zwiększą pulę dla zachodu to dlaczego mieliby nie zwiększyć puli np o te 4k rezerwowych dla naszego rynku.??
 
@sytams po pierwsze, przeczytaj post, zanim wyślesz. Po drugie kto Ci takich bzdur naopowiadał, że mają produkować dodatkowe EK dla innych krajów?

No i witamy na forum :)
 
REDzi powiedzieli że nie będzie dorabiania EK dla nikogo, EK jest EK z powodu limitowanego nakładu i nie będzie dodatkowej produkcji. Mają jakąś tam ograniczoną liczbę EK zachowaną u siebie, które prawdopodobnie rozlosują dla fanów czekających na liście rezerwowej, oraz rozdają w konkursach
 
Pytanie ile mają dostępnych tych dodatkowych egzemplarzy (na pewno mniej o 3 sztuki bo są one przeznaczone na konkurs cosplayer'owy, chyba, że ta "niewielka ilość która nie trafiła jeszcze do sprzedaży" to właśnie te 3 sztuki :p) . Przy zapisywaniu się na EK była wiadomość że o możliwości jej zakupu będzie decydowała kolejność na liście rezerwowej, ale nie wiem czy jest to aktualne.
 
Top Bottom