Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Kości, oreny, medalion lub brelok, miecz, sakiewka, artbook, gra, muzyka z gry, mapa. Co by nie było, wierze ze bedzie super. 250zl to chyba odpowiednia cena.


Co wy tak na ten miecz się uparliście? :D O tym bym raczej nie marzył. Wytworzenie miecza obecnie (jak i dawniej) jest ogromnie pracochłonne i cholernie drogie. Do 250 zł. to może co najwyżej nóż, albo scyzoryk będzie :lol:
 
ta, z profilu jest spłaszczony ale nie na maxa, dlatego mi się podoba (bo nie jest spłaszczony do jednej płaszczyzny tylko np. nos lekko odstaje od głowy a głowa od sierści) bo bardziej pasuje do rzeczywistego medalionu Geralta jaki był w książce (płaski, nie wiem czy do jednej płaszczyzny czy do kilku, ale płasko. pierwsza opcja mi się nie podoba dlatego fajnie jest jak lekko wystają). Przy drugim medalionie - lub pierwszym po breloczku jak kto woli - to się udało. Nos lekko odstaje od głowy, oczy nieco schowane i grzywa z tyłu. Nie jest w jednej płaszczyźnie ale można powiedzieć, że jest spłaszczony. W grze akurat medalion ukazali jako głowa wilka ( nie spłaszczona) jak na pierwszym obrazku (breloczek). w drugim obrazku mogli by popracować trochę nad konturami głowy wilka ale myślę, że jak będzie medalion z 3 części gry to będą kontury fajne jak wskazuje na to logo wild hunta.
 
Medalion z trójki? Niet. Geralt był Wilkiem, nie Kotem :harhar:

Jeśli chcesz być wierny książkom, to medalion powinien mieć taki kształt:


Ino srebrny i z wyszczerzonym wilczym pyskiem.

Ale Redzi poszli drogą komiksów Polcha i okładek pierwszego wydania - Geralt ma więc wypukły medalion, i wygląda z nim dobrze. Znaczy się, dobrze wygląda z medalionem jedynkowym.
 
pisałem, że nie podoba mi się medalion w jednej płaszczyźnie (jak w książce). Ale żeby chociaż trochę było z książki - napisałem wyżej
co do zdjęcia - mogłeś wybrać bardziej wyszukany, bo nie pisało w książce ,z tego co pamiętam, że miał jakieś wzorki. Po prostu był medalion z głową wilka w okręgu. Wzroki (naokoło czaszki na okręgu) sam dodałeś aby zwizualizować ludziom jak bardzo byłby kijowy taki medalion zbliżony do książki.
Oczywiście tak myślę jak się mylę możesz poprawić.
I żeby nie było czepiam się wzorków, wiem że zamiast czaszki miałaby być głowa wilka i miałby być srebrny.
 
Ale ja żadnych wzorków nie dodałem... Zamieściłem pierwszy lepszy medalion z grafiki googla, żeby zobrazować, jak prawdziwy medalion wygląda.

Nigdzie też nie twierdzę, że medalion książkowy jest zły. Ale jeśli ma być kanonicznie, to bez kompromisów - medalion okrągły, wilk w płaskorzeźbie.




Jeśli takie się nie podobają - niechaj będzie jedynkowy trójwymiarowy amulet.
 
Ja też - ale jednak głupio trochę teraz by było zmieniać tak drastycznie logo serii ;)

Może za piętnaście lat, jakby markę przejęła inna firma (tfu, tfu, na psa urok), taka zmiana byłaby akceptowalna.
 
Inna firma to ZUO, znowu dostali byśmy jakąś wiedźminlanarcanie... Ja tam wolę medalion REDowy, konkretnie ten z pierwszej części.
@down Czesi nie lubią magii :p
 
Last edited:
Medalion to jak najlepszy pomysł, ale co do tego miecza to mam mieszane uczucia. Myślę, że chodzi o miniaturkę ( ze względu na rozmiary całej paczki), więc nie wyglądałaby zbyt okazale.
Uważam również, że dobrym pomysłem byłoby krótkie opowiadanie 20-30 strona autorstwa Sapkowskiego. Coś w rodzaju "Inferno City" z edycji kolekcjonerskiej Skyrim
 
Medalion to jak najlepszy pomysł, ale co do tego miecza to mam mieszane uczucia. Myślę, że chodzi o miniaturkę ( ze względu na rozmiary całej paczki), więc nie wyglądałaby zbyt okazale.
Uważam również, że dobrym pomysłem byłoby krótkie opowiadanie 20-30 strona autorstwa Sapkowskiego. Coś w rodzaju "Inferno City" z edycji kolekcjonerskiej Skyrim

Redzi podobno proponowali AS-owi napisanie opowiadania specjalnie z okazji premiery jedynki, autor jednak twierdził, iż nie ma weny.
 
W ostatnich newsach piszą iż elementy Ek są już produkowane .... Ciekawe co dodadzą w sumie mogliby juz uchylic rąbka tajemnicy a we wrześniu wystartować z przedsprzedażą
 
Uważam, że medalion to dobry pomysł i mam nadzieję, że znajdzie się w kolekcjonerce W3. Oczywiście koszulka byłaby również mile widziana :)
 
Koszulka będzie na pewno, to już chyba tradycja, bo jest praktycznie w każdej edycji kolekcjonerskiej :D

W kolekcjonerce Wiedźmina 2 początkowo nie było koszulki. Została dodana jako rekompensata za problemy związane z uruchomieniem gry w dniu premiery.
 
Najlepszym dodatkiem do kolekcjonerki to byłaby któraś ze zbroi Geralta, najlepiej trzy; Kruka z jedynki, Bratobójcy/Vranów w z dwójki i najlepszy pancerz z trójki. Do tego kilka eliksirów w ozdobnych fiolkach, powiedzmy puszczyk, jaskółka i kot. No i najlepsze możliwe miecze do danej zbroi. :D Taka kolekcjonerka to już by było coś naprawdę dużego ale można o niej tylko pomarzyć. :p
 
Ja chcieć klasycznie Medalion, bo chodzic w takim medalionie po ulicy to swag, yolo, itd. Nie no, jaja sobie robie, niedawno kupiłem na Allegro medalion wilka z W2 mimo że W2 kupiłem dawno, czemu? Bo po prostu mam taką ochotę, jestem fanem wiedźmina i przyjemnie mi się nosi ten medalion, a taki z W3 to... Nosiłbym dwa na raz :D. Poza tym, mogliby dorzucic dla edycji na PC coś ala wyjęte prosto z świeżej edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3 Reapers of Souls(Jakoś tak?) czyli PODKŁADKA POD MYSZ. OMG, MARZĘ O TYM Nie pamiętam kiedy ostatnio używałem podkładki, ale takiej wiedźmińskiej używałbym do końca świata :D.

@Upiorny Orszak

Tak, a zamiast Puszczyka wleją tam Ludwika a zamiast Jaskółki wleją Whisky lub Żywca xD. Nawet dobry pomysł xD(A zamiast Kota pewnie wleją Żubra D:)
 
Top Bottom