Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Miało nie być dodatkowych pierdółek dodawanych w różnych sieciach sklepów, a np gamestop dodaje dodatkowo brelok do kluczy.
 
witam wszystkich.
Nie jestem stałym użytkownikiem forum, więc z góry przepraszam za ewentualne gafy.
Mam pytanie, czy ktoś orientuje się czy w konsolowych wersjach będzie możliwość zaimportowania save-ów z PC? Przez swoją opieszałość nie zdążyłem zarezerwować edycji kolekcjonerskiej i zapewne będę musiał przerzucić się na xbox-a. Nie wiem w jakim wątku powinienem o to pytać, więc postanowiłem zapytać tu. Prosiłbym o odpowiedź lub wskazówkę gdzie takie informacje uzyskać.
 
Nie powiem Ci na 100%, ale szczerze bardzo wątpię, chyba nie ma na co liczyć :/ Być może że za wcześnie na takie pytania ale raczej nie będzie takiej możliwości.
 
A istnieje możliwość zadania tego pytania komuś z REDów? Jeżeli to nie jest wielki wyczyn techniczny - taka opcja - może przydałaby im się drobna sugestia. Jakby nie patrzeć, W3 ma być zwieńczeniem ich pracy. Szkoda by gracze nie mogli zwieńczyć swoich "historii" ;)
 
A istnieje możliwość zadania tego pytania komuś z REDów? Jeżeli to nie jest wielki wyczyn techniczny - taka opcja - może przydałaby im się drobna sugestia. Jakby nie patrzeć, W3 ma być zwieńczeniem ich pracy. Szkoda by gracze nie mogli zwieńczyć swoich "historii" ;)

Redzi doskonale zdają sobie sprawę, że jest wiele osób które chcieliby przenieść zapis gry również na konsolach. Na dzień dzisiejsze potwierdzony został jedynie import save'ów na pc. Jeśli chodzi zaś o konsolę to sprawa jest jeszcze otwarta. Kto wie, może będzie coś w stylu interaktywnego komiksu, który pozwoli na wybranie wyborów z poprzedniej gry itp. Trza czekać cierpliwie, niestety..
 
Na razie oficjalny stosunek REDów do tej rzeczy opiera się o "myślimy nad tym, ale jeszcze nie wiemy jak to zrobić, choć mamy kilka pomysłów"... Myślę że nic więcej na ten temat na razie nie powiedzą...
 
a ja zapytam, czy będzie możliwość rejestracji swojej kopii gry na GOG.com, aby mieć dostęp to darmowej kopii zapasowej.
Jeśli tak, to dla mnie problem kolekcjonerki się rozwiążę, kupie na amazonie, a polską wersję bym sobie zassał z GOG.com
 
a ja zapytam, czy będzie możliwość rejestracji swojej kopii gry na GOG.com, aby mieć dostęp to darmowej kopii zapasowej.
Jeśli tak, to dla mnie problem kolekcjonerki się rozwiążę, kupie na amazonie, a polską wersję bym sobie zassał z GOG.com

Na pewno będzie możliwość rejestracji. Problem kolekcjonerki polega raczej na tym, że artbook, który dostaniesz będzie w wersji angielskiej czy jakiejś tam a i reszta rzeczy z zestawu będzie w obcym języku. Pytanie polega na tym czy kupujesz Edycje Kolekcjonerską dla gadżetów a głównym jest figurka, medalion i steelbook a tu czy to polska czy angielska wersja nie ma znaczenia raczej. Jeśli ci na tych gadżetach zależy to kupuj śmiało. Gre zawsze możesz potem sprzedać na ebayu i kupić polskie wydanie. Oczywiście artbook też bardzo ważny i główny gadżet (wiele osób kupuje EK wlaśnie dla niego) ale skoro nie zdążyłeś kupić na cdp.pl to musisz to przeboleć.

Zostaje allegro i EK Wiedźmina III na PC po 500zł :D
 
Last edited:
Na pewno będzie możliwość rejestracji. Problem kolekcjonerki polega raczej na tym, że artbook, który dostaniesz będzie w wersji angielskiej czy jakiejś tam a i reszta rzeczy z zestawu będzie w obcym języku. Pytanie polega na tym czy kupujesz Edycje Kolekcjonerską dla gadżetów a głównym jest figurka, medalion i steelbook a tu czy to polska czy angielska wersja nie ma znaczenia raczej. Jeśli ci na tych gadżetach zależy to kupuj śmiało. Gre zawsze możesz potem sprzedać na ebayu i kupić polskie wydanie. Oczywiście artbook też bardzo ważny i główny gadżet (wiele osób kupuje EK wlaśnie dla niego) ale skoro nie zdążyłeś kupić na cdp.pl to musisz to przeboleć.


Zostaje allegro i EK Wiedźmina III na PC po 500zł :D

Jeśli kolekcjonerki różnią się tylko językiem, a nie zawartością to nie mam z tym problemu. Ale tu pojawia się kolejna zagwostka, czy wersja np. niemiecka nie będzie "trochę" ocenzurowana, wiem że tak robią. A na złość akurat mieszkam w Niemczech. Chyba zamówię z Austrii tam nie mają cenzury i znalazłem wersja która ma dwie ścieżki audio niemiecką i angielską
Tu link jeśli ktoś zainteresowany > http://www.gameware.at/info/space/The+Witcher+3:+Wild+Hunt+Collectors+Edition?actionTag=charts:sbx
 
Ja, gdy zobaczyłem cenę kolekcjonerki, odpuściłem. Wystarczy mi wersja podstawowa. Zwłaszcza że w kolekcjonerce najbardziej interesował mnie artbook, a najmniej figurka. W każdym razie na pewno kupuję wersję fizyczną gry i jak na razie nie zamierzam zamawiać jej w preorderze - te 10 czy 20 zł nie stanowi dla mnie żadnej istotnej różnicy,a może po premierze pojawią się jakieś ciekawe oferty w sieciach handlowych. Z Wiedźminem 2 też tak było - w MediaMarkecie, Saturnie, Empiku można było znaleźć mini wersje kolekcjonerskie - czy to z artbookiem, czy to z medalionem czy to z jakimś skórzanym etui...
 
Jeśli kolekcjonerki różnią się tylko językiem, a nie zawartością to nie mam z tym problemu. Ale tu pojawia się kolejna zagwostka, czy wersja np. niemiecka nie będzie "trochę" ocenzurowana, wiem że tak robią. A na złość akurat mieszkam w Niemczech. Chyba zamówię z Austrii tam nie mają cenzury i znalazłem wersja która ma dwie ścieżki audio niemiecką i angielską
Tu link jeśli ktoś zainteresowany > http://www.gameware.at/info/space/The+Witcher+3:+Wild+Hunt+Collectors+Edition?actionTag=charts:sbx


Patrząc na cenę tej kolekcjonerki. Nie taniej będzie jak zamówisz na allegro za 500zł ?
 
Jeśli kolekcjonerki różnią się tylko językiem, a nie zawartością to nie mam z tym problemu. Ale tu pojawia się kolejna zagwostka, czy wersja np. niemiecka nie będzie "trochę" ocenzurowana, wiem że tak robią. A na złość akurat mieszkam w Niemczech. Chyba zamówię z Austrii tam nie mają cenzury i znalazłem wersja która ma dwie ścieżki audio niemiecką i angielską
Tu link jeśli ktoś zainteresowany > http://www.gameware.at/info/space/The+Witcher+3:+Wild+Hunt+Collectors+Edition?actionTag=charts:sbx

A nie taniej Ci wyjdzie zamówić w Polsce na xbox`a i dokupić grę? ???

Edit: Przez znajomych/rodzinę oczywiście.
 
Edycja kolekcjonerska na cdp.pl wyprzedana! Szybko poszło. Zaledwie 8963 egzemplarzy (chodzi tylko o dostępową ilość, jeśli chodzi o sprzedaż w 3 dni to robi wrażenie). Przy Wiedźminie 2 było jej więcej (coś koło 10 000)j mimo, że była tylko na PC. Było coś wspominane, że będzie więcej dostępnych edycji kolekcjonerskich? Chciałbym kupić, ale jak będzie bliżej premiery.
 
Jest mega różnica tutaj kolekcjonerki rozeszły się w 3 dni (nie licząc xboxa bo chyba jeszcze są) a EK Wiedźmina 2 gram.pl przeceniało na 200 złotych i dorzucało podkładki razera z Wiedźmińskim motywem i dopiero wtedy po premierze ostatnie kolekcjonerki znalazły właścicieli.
 
Wciąż są kolekcjonerki na Xboxa One, podejrzewam, że licznik stanie na 9999 - wtedy będzie równo, po 3333 na każdą platformę.
 
Edycja kolekcjonerska na cdp.pl wyprzedana! Szybko poszło. Zaledwie 8963 egzemplarzy (chodzi tylko o dostępową ilość, jeśli chodzi o sprzedaż w 3 dni to robi wrażenie). Przy Wiedźminie 2 było jej więcej (coś koło 10 000)j mimo, że była tylko na PC. Było coś wspominane, że będzie więcej dostępnych edycji kolekcjonerskich? Chciałbym kupić, ale jak będzie bliżej premiery.

Są jeszcze dostępne na Xboxa ;)
 
Top Bottom