Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Wcale nie powiedziałem, ze tylko Polacy. Kolekcjonerki zagraniczni goście nie kupowali, dlatego podałem nasz przykład. Inni nie lepsi :)
 
@yghern123

Odnośnie medalionu, to niestety wiąże się z nim dość przykra historia. Ktoś zwyczajnie wyjął go nam z gabloty i jedyny jaki mieliśmy, to medalion z W2:(

Poniżej zdjęcie prawdziwego medalionu z EK W3 :)

 
Posrebrzany? :p A po co? Nie dość, że zwiększyłoby to niepotrzebnie wartość kolekcjonerki, tak użytku przeciw monstrom również by nie miał.
 
Zamówiłem do mojej zaklepanej EK dodatek: Standardową Edycję Wiesia 3, dla brata. Akurat premiera chwilę przed jego urodzinami jest. Będzie prezent jak ulał.:hatsoff:
 
Przeczytałem post @yghern123 i trochę się zawiodłem :( Na szczęście @genNighty wszystko naprawił :p Kolekcjonerka wybitna brakuje tylko koszulki :) Mam nadzieje że chociaż będzie można jakieś gdzieś kupić.

W wiedźminie 2 był medalion? Mam kolekcjonerkę i żadnego medalionu w niej by było.
 
Medalion jest zacny, nie ma o czym mówić! :) Kolekcjonerka zamówiona, teraz pozostaje jeszcze tylko wymienić kompa na coś, co co przy nowym Wiedźmaku nie wybuchnie. Tak nawiasem mówiąc, to będzie moja pierwsza edycja kolekcjonerska, muszę przyznać, że nie mogę się już doczekać! A jeśli miałbym się czegoś na siłę czepiać - wolałbym koszulkę, nawet kosztem braku figurki.
 
Medalion jest zacny, nie ma o czym mówić! :) Kolekcjonerka zamówiona, teraz pozostaje jeszcze tylko wymienić kompa na coś, co co przy nowym Wiedźmaku nie wybuchnie. Tak nawiasem mówiąc, to będzie moja pierwsza edycja kolekcjonerska, muszę przyznać, że nie mogę się już doczekać! A jeśli miałbym się czegoś na siłę czepiać - wolałbym koszulkę, nawet kosztem braku figurki.

W zasadzie mam tak samo ze wszystkom - potrzebny nowy komp, też chcę koszulkę ...

Problem w tym, że tego typu akcja wymagałaby pudełkowania koszulek już po zamównieniach (kłopot z dostępnością rozmiaru lub ewentualnie koloru jeżeli byłby wybór) .

Kolekcjonerka jest wypasiona i tak ma być. Koszulkę trzeba będzie kupić luzem lub zanieść logo do drukarni i zrobić sobie we własnym zakresie
:cheers:
 
@th3cr0w
Zrobienie sobie koszulki samemu z wiedźmina chyba jest nielegalne :)
Może zrobią tak jak przy premierze W2, gdzie każdy kto zakupił EK miał do wyboru koszulke i jej rozmiar.
 
Może zrobią tak jak przy premierze W2, gdzie każdy kto zakupił EK miał do wyboru koszulke i jej rozmiar.

To była forma zadośćuczynienia za problemy z odpaleniem gry przed premierą (posiadacze kolekcjonerki mieli uruchomić dobę przed pozostałymi, ale nie wyszło). To nie był bonus planowany od początku.

Co do robienia własnych koszulek, wszystko zależy od podejścia właściciela praw (czy się będzie o to sądził czy też róbta co chceta) aczkolwiek teraz wszystkie firmy oferujące własne nadruki na koszulce każą zaznaczyć czy posiadamy prawa do grafiki, którą chcemy wykorzystać.
 
Medalion przy W2 dostawały też osoby, którym wymieniano uszkodzone popiersie. Mój Geralt nie ma kawałka nosa, ale nie wymieniałam, bo stwierdziłam, że będzie "jedyny w swoim rodzaju", a później się okazało, że dorzucają medaliony.
 
Redzi dają wolną rękę na korzystanie ze wszystkich plików gry i paczek mediów. O ile oczywiście nie chce się na nich zarabiać.
 
Czyli gdy wykorzystam ich logo na swoją koszulkę to nie bedzie to niezgodne z prawem ?
(Oczywiście w celu reklamowania tej świetenej firmy :)
 
Nie będzie niezgodne dopóty, dopóki nie zarabiasz na niej. Od kiedy tworzenie czegoś dla siebie jest łamaniem prawa?
 
Top Bottom