Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
W Polsce są bogaci ludzie lub po prostu desperacja wynikająca ze spóźnieniem się z zamówieniem sięga już zenitu.
 
Nie po prostu piękny wolny rynek :D, podaż dyktuje cenę.
Myślę że jakby EK kosztowała nawet 100 zł więcej, to rozeszła by się nie dużo wolniej. Normalna firma pluła by sobie w brodę że przy takiej podaży dała tak "niską" cenę, ale to na szczęście nie w stylu chłopaków z CDP.
 
Ekhm.

http://allegro.pl/wiedzmin-2-pl-edycja-kolekcjonerska-pc-nr-0004-i4317342674.html

 
Orientuje się ktoś czy w sklepach przy kupnie gry będzie ten sam zestaw co w wersji cyfrowej na Pre-orderach czy będzie biedniejsza?
 
Last edited:
Tak z nieco innej beczki: ciekawym, jak CDP.pl sobie poradzi z wysyłką. Mam nadzieję, że wynajmą podwykonawcę, który się tym zajmie. Wysyłkowy fuck-up W1 do dzisiaj jest żywy w pamięci wielu osób.
 
Właśnie z powodu biznesmenów i osób, które teraz ostro zamawiają a za pół roku przypomina im się że ich nie stać, cd projekt wyszedł z listą rezerwową. Idę o zakład że bardzo wielu zapaleńców już ochłonęło i zaczyna sobie zdawać sprawę ile to jest 350zł.

Co do przesyłek- słyszeliście kiedyś o kurierach? Mój dobry znajomy pracuje jako kurier. Jeśli cd projekt wystawi paczkę kurierowi do odbioru, to kurier ją dowiezie gdzie trzeba. Więc o dostawę się nie martwię tylko o biedne panie w punkcie spedycji w cd projekcie.
 
Co do przesyłek- słyszeliście kiedyś o kurierach? Mój dobry znajomy pracuje jako kurier. Jeśli cd projekt wystawi paczkę kurierowi do odbioru, to kurier ją dowiezie gdzie trzeba. Więc o dostawę się nie martwię tylko o biedne panie w punkcie spedycji w cd projekcie.

A słyszałeś kiedyś o logistyce takiego przedsięwzięcia? W tym wypadku kurier to jeden z mniejszych problemów... :p

Od czego mamy doskonałą pocztę polską?

Mam nadzieje, że to przedni żart... :)
 
@Master_Dandelion dodał filmik z odpakowaniem figurki z press packa.


Zapakowana jest tylko w plastik. Mam nadzieję, że figurka z kolekcjonerki będzie lepiej zabezpieczona przed uszkodzeniami.
 
Czy będzie wielkim nietaktem, jeśli powiem, że figurki z press-packów podobają mi się bardziej niż te dołączane do kolekcjonerki?

E:
@down, to dobrze.
Jest szansa, że to nie ja jestem jakiś inny, tylko te figurki są faktycznie tak zajefajne, jak mi się zdaje, że są ;)
Gdzie ten sklep z gadżetami pytam się?
 
Last edited:
Czy będzie wielkim nietaktem, jeśli powiem, że figurki z press-packów podobają mi się bardziej niż te dołączane do kolekcjonerki?

Nie, też mi się ona diabelnie podoba.
Szkoda, że REDzi nie produkują ich trochę więcej i rozdają na forum (w ramach jakichś konkursów, na ten przykład). No cóż, dziennikarzom trzeba się przypodobać, nam już nie :p
 
Idę o zakład, że ta figurka z EK, gdyby była pomalowana tak jak ta z presspacka, to by lepiej wyglądała.
 
To nie jest tak, że ładniejsza czy brzydsza. Moje pytanie brzmi: dlaczego nie ma edycji ultra kolekcjonerskiej, w której znajdziemy OBIE? :D
 
Top Bottom