Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Przecież chciałeś 30000 sztuk. Wtedy wyglądałby tak:

Jak już mówiłem obniżenie jakości nie zawsze idzie w parze z zwiększeniem nakładu.
 
Jak już mówiłem obniżenie jakości nie zawsze idzie w parze z zwiększeniem nakładu.

Te medaliony najpewniej będą produkowane w jakiejś oddzielnej firmie, za pomocą odpowiednich frezarek czy czegoś tak. Raczej nie wyobrażam sobie wykonania kilkudziesięciu tysięcy medalionów za pomocą rąk ludzkich.
 
Nadal nie wiem co ma ilość wyprodukowanych egzemplarzy do jakości produktu. Przecież i tak by się wszystko sprzedało więc mieli by motywacje, aby każdy był idealny. Ale co ja tam wiem ;)
 
W sumie mogliby dorobić to 1-2 tys. kolekcjonerek dla spóźnialskich i wciąż byłyby one unikalne, no ale nic się na to nie da poradzić...
 
Dlatego dobrze się stało, że ilość jest ograniczona. Postulowanie o większe nakłady jest irracjonalne.
 
@Bragar
Jak sądzisz, ile musiałoby być kolekcjonerek, żeby po miesiącu od ogłoszenia preordera, można było je jeszcze zamówić bezpośrednio u wydawcy?
 
A później byście narzekali, że inni grę kupuję w promocjach po 100 PLN a wy w dniu premiery zapłaciliście 350 PLN.... taaa. Macie wasze 100000000000 sztuk EK, dla każdego... A całość G warta.
 
Ok. Szanuję decyzję CDP, szanuję fanów wiedźmina którzy zamówili EK dla siebie i dla kogoś na prezent. Ale nie mam szacunku dla tych którzy zamówili grę tylko po to żeby ją opchnąć na allegro. Jaki to fan, który chce zarobić na kolekcjonerce, część z tych ludzi nawet nie grało w W1 i W2, po prostu zamówili, bo nawet nie kupili, nęceni łatwym zyskiem. Uważam, że z tym coś trzeba zrobić. Moim zdaniem CPD uwierzyło w uczciwość ludzką i w to, że każdy zamówi max. 2 EK, niestety rzeczywistość jest inna. Nie postuluję żeby zrobić mnóstwo EK, ale chciałbym żeby CDP rozwiązało problem allegrowiczów z głową i na korzyść wiernych graczy i fanów.
 
Ok. Szanuję decyzję CDP, szanuję fanów wiedźmina którzy zamówili EK dla siebie i dla kogoś na prezent. Ale nie mam szacunku dla tych którzy zamówili grę tylko po to żeby ją opchnąć na allegro. Jaki to fan, który chce zarobić na kolekcjonerce, część z tych ludzi nawet nie grało w W1 i W2, po prostu zamówili, bo nawet nie kupili, nęceni łatwym zyskiem. Uważam, że z tym coś trzeba zrobić. Moim zdaniem CPD uwierzyło w uczciwość ludzką i w to, że każdy zamówi max. 2 EK, niestety rzeczywistość jest inna. Nie postuluję żeby zrobić mnóstwo EK, ale chciałbym żeby CDP rozwiązało problem allegrowiczów z głową i na korzyść wiernych graczy i fanów.
No tak w końcu powinni zakazać serwisowi allegro sprzedaży.Przecież to takie niesprawiedliwe i niezgodne z etyką moralną..Rozgoryczenie spowodowane tym że się ktoś nie załapał na EK jestem w stanie zrozumieć.Ale to że się sprzedają takie gry jak EK na allegro wynika z braku cierpliwości bo kto kupuje przedmiot którego tak naprawdę jeszcze nie ma.Trzeba po prostu poczekać do premiery i być cierpliwym a że ludzie jakimś trafem licytyją po kilkaset złotych więcej niż jest to warte to aż wierzyć mi się nie chce.Ale podaż słaba popyt duży towar okazjonalny i reglamentowany to i cena wysoka
PS. Sam pamiętam jaki boom był na kolekcjonerki W2 a kilka dni po premierze wybór był bardziej szerszy i ceny lepsze na ów wspomnianym allegro.Ciekawe czy historia będzie chciała się powtórzyć
 
Ja wciąż wierzę w CDP i ich pomysły. Myślę, że nie zostawią fanów z tym dylematem w końcu mieli zweryfikować zamówienia.:)
 
Skoro by się sprzedało to co by mieli? No dalej, rusz tą mózgownicą ;)
Zrobiliby "na odpieprz" bo przecież i tak sie sprzeda. To są Polacy a nie ludzie z innych krajów. Nic do naszego narodu nie mam ale mamy troche inna mentalność lecz każdy wyjątek potwierdza regułę i wieżę głęboko że redzi by włożyli w nie serce i postaraliby się dla swoich wiernych fanów bo przecież to dla nich to robią.
 
Top Bottom