Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Tak będzie dostępna. Również z Game i GameStop. na buywitcher masz wybór przecież. Kolekcjonerka od Amazonu to przecież pewna sprawa ;)

Wiadomo już coś czy lista rezerwowa się coś ruszyła? Ile osób na niej się aktualnie znajduje?
 
Last edited:
Wiadomo już coś czy lista rezerwowa się coś ruszyła? Ile osób na niej się aktualnie znajduje?

Z tego co mówił jeden z Redów w którymś z ostatnich wywiadów na liście rezerwowej CDP jest obecnie ponad 4 tysiące osób z tego co pamiętam.
 
No i dorobili by te cztery tysie i wszyscy byli by happy.

Na to nie ma najmniejszych szans. W tym samym wywiadzie padło stwierdzenie, że zachowali sobie pewną pulę, która nie poszła jeszcze do sprzedaży, ale oprócz niej i zwrotów żadnej doprodukcji nie będzie. I nie ma co się łudzić, że wystarczy dla wszystkich, bo na pewno nie (to też stwierdzenie z wywiadu, a nie moje, żeby nie było ;)).
 
Mam pytanie do REDów, w sumie duperela, ale może dlatego, że duperela, to uzyskam odpowiedź :D. @Marcin Momot można zapytać o sposób pakowania gry? Na filmiku z case'a do gry wyskakują gra, soundtrack, kompendium, mapa i instrukcja, czy faktycznie tak to będzie wyglądać, czy to tylko symbolika i bardziej prezentacja zawartości niż sugerowanie co w czym jak będzie, a dodatkowe elementy zostaną zapakowane bardziej w stylu poprzednich dwóch części Wiedźmina?
 
Last edited:
Widziałem ten filmik i chyba to było tak że ten jeden z nich sam rozwalił sobie Geralta przy rozpakowaniu właśnie :D A drugi się z niego śmiał. Ale mogę się mylić.
 
Figurka oczywiście będzie odpowiednio zapakowana :)

A EK na Amazonie była przecież dostępna zaraz po ogłoszeniu preorderów ;)
 
O figurkę to się nie martwię :D Ten koleś wykazał brak szacunku dla pudełka i dostał za Swoje :p Mnie zasadniczo interesi, czy to kompendium będzie w casie na grę, wpięte tak jak np. instrukcja i mapa w W2, czy będzie to raczej osobna książeczka obok pudełka z grą, tak jak poradnik do W1 czy W2.
 
Mnie ciekawi jaka jest pula tych ezemplaży EK nie wypuszczonych jeszcze do sprzedaży i jaki jest rozkład na poszczególne platformy:)
 
Rozkład na platformy jest mało istotny. Samych gier będzie bardzo dużo. Nie jest problemem wsadzić do EK pudełka z wersją PC, PS4 czy XBO. Reszta zestawu jest przecież jednakowa ;).
 
Top Bottom