Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Rozkład na platformy jest mało istotny. Samych gier będzie bardzo dużo. Nie jest problemem wsadzić do EK pudełka z wersją PC, PS4 czy XBO. Reszta zestawu jest przecież jednakowa ;).
To się zgadza, ale ludzie zapisują się pewnie nie tylko na wersję PC, ale i na pozostałe platformy więc CDP będzie musiało to jakoś rozłożyć:)
 
Mnie ciekawi jaka jest pula tych ezemplaży EK nie wypuszczonych jeszcze do sprzedaży i jaki jest rozkład na poszczególne platformy:)
Mnie o wiele bardziej ciekawi jaka będzie całościowa sprzedaż na poszczególne platformy. Podejrzewam PS4>X1>PC i bardzo mocno zdziwiłbym się gdyby było inaczej.
 
EK na PC rozeszła się najszybciej w Polsce, nie wiemy jak było w innych krajach. U nas, wiadomo, PC stoi na pierwszym miejscu, bo jest wielozadaniowy, a nie tak jak konsole tylko do grania i przeciętnego Kowalskiego nie stać na taki wydatek.
Co do listy rezerwowej to dla tych graczy EK będą tylko te, które nie zostaną opłacone z tej puli 9999. Te EK, które są "zapasowe" czy dodatkowe, z tego zo zrozumiałem, są przeznoczone jako nagrody w konkursach itd.
 
Obejrzałem dzisiaj sobie materiał z ign z comic cona, ziomek pokazywał co redzi rozdawali na panelu (komiksy z dh ,sage o wieśku, jakis notesik z logiem torbe z logiem oraz kilka innych pierdółek). Powiem szczerze że, to mnie bardziej zaciekawiło niż aktualna edycja kolekcjonerska wolał bym dostać całą sage w nowych okładkach których nie ma normlanie i 5 części komiksu niż figurke... nie mam nic do figurki ale nie kolekcjonuje takich rzeczy więc jest mi to bardzo zbędne a taka edycje bym kupił 100%.
 
Last edited:
Obejrzałem dzisiaj sobie materiał z ign z comic cona, ziomek pokazywał co redzi rozdawali na panelu (komiksy z dh ,sage o wieśku, jakis notesik z logiem torbe z logiem oraz kilka innych pierdółek). Powiem szczerze że, to mnie bardziej zaciekawiło niż aktualna edycja kolekcjonerska wolał bym dostać całą sage w nowych okładkach których nie ma normlanie i 5 części komiksu niż figurke... nie mam nic do figurki ale nie kolekcjonuje takich rzeczy więc jest mi to bardzo zbędne a taka edycje bym kupił 100%.
Niepełna saga po angielsku? Nie dziękuję.
 
@auros123 i sprzedaż kolekcjonerki byłaby słaba, bo duża część ludzi, którzy chcą kupić W3 zapewne czytała książki i być może komiksy.
 
Last edited:
@auros123 i sprzedaż kolekcjonerki byłaby słaba, bo duża część ludzi, którzy chcą kupić W3 zapewne czytała książki i być może komiksy.
Szczerze w to wątpię. Książka w kolekcjonerce tylko jako jeden z elementów dodatkowych, a nigdy główna "atrakcja". Wiadomo przecież jak mało ludzi teraz czyta.
 
Niepełna saga po angielsku? Nie dziękuję.
Nie wiem czy cierpisz na brak wyobraźni czy co ale to chyba jasne że chciałbym polską wersje limitowaną sagi i pełną nie tak jak tam rozdawali, jaki byłby sens 3 czy 4 książek w kolekcjonerce??:sad: i komiksy są nowe od dark horse więc wątpie że każdy to czytał taki zestaw by mnie bardziej zadowolił niż ta figurka ale wiadomo to nie idzie pod nas tylko pod inny rynek.
 
@auros123 nie, nie idzie pod inny rynek, tylko idzie pod każdy rynek. Czyli co, wg Ciebie każdy kraj miałby mieć inną EK? W Polsce książki, w USA kilka książek, a w krajach, w których w ogóle nie tłumaczono sagi nic? EK tak się układa, by wszyscy mogli się nią cieszyć tak samo.
 
Nie wiem czy cierpisz na brak wyobraźni czy co ale to chyba jasne że chciałbym polską wersje limitowaną sagi i pełną nie tak jak tam rozdawali, jaki byłby sens 3 czy 4 książek w kolekcjonerce??:sad: i komiksy są nowe od dark horse więc wątpie że każdy to czytał taki zestaw by mnie bardziej zadowolił niż ta figurka ale wiadomo to nie idzie pod nas tylko pod inny rynek.
Nie fikaj, bo ci zaspoiluję zakończenia W3 :p

A tak serio to chyba ty cierpisz na brak wyobraźni. Gdyby kolekcjonerkę robili pod "nas" to nie miałbyś nic co ma tekst na papierze, bo w naszym kraju prawie nikt nie czyta książek. Poza tym nie chciałbym książek w EK z tego względu, że już je mam w jedynym właściwym wydaniu z Bonhartem na okładce :p
 
Nie fikaj, bo ci zaspoiluję zakończenia W3 :p

A tak serio to chyba ty cierpisz na brak wyobraźni. Gdyby kolekcjonerkę robili pod "nas" to nie miałbyś nic co ma tekst na papierze, bo w naszym kraju prawie nikt nie czyta książek. Poza tym nie chciałbym książek w EK z tego względu, że już je mam w jedynym właściwym wydaniu z Bonhartem na okładce :p
To miło że, masz i jednak nie cierpie na brak wyobraźni tylko na nadużycie bo ja takie coś uważam za pożyteczne i coś z sensem... figurka jest moim skromnym zdaniem pozbawiona sensu wolał bym coś co sie przyda a tą figurką to nawet zombie bym nie zabił gdyby była apokalipa bo by sie za przeproszeniem rozje..... tak więc no.. wiadomo ludzie lubią takie figurki gdybym srał hajsem i kupował każdą gre w edycjy kolekcjonerskiej z figurką i miał cała szafe figurek to by mi spodobało ale wyalienowana figurka wieśmaka na mojej półce jakoś mi leży na portfelu i tyle każdy ma swój gust wolał bym sage w limitowanej edycji a argument że mało ludzi czyta książki jest tak samo głupi jak to że ludzie zabijają z powodu grania w gry :sad: Widzisz Ty byś nie chciał książek ja nie chce figurki i dlatego ek nie kupiłem i ogólnie niektóre gry miały rożne kolekcjonerki eu miało inna ,usa, jp były takie akcje i były bardzo fajne bo każdy z tych regionów chciał coś innego i to dostali, aczkolwiek żadko kto sie liczy z eu a co dopiero z nami PL:facepalm: ogólnie to był tylko przykład nie musi to być saga i komiks ale oklepana figurka to poprostu nudne wszedzie te figurki nic co ma jakiś pożytek, ale to nie ja jestem od wymyślania EK aczkolwiek spodziewałem sie czegoś fajniejeszego niż ta figurka:) dziękuje dobranoc.
AAA PS. zakończenie znam tak więc raczej żaden spojler :]
 
tą figurką to nawet zombie bym nie zabił gdyby była apokalipa

Stary, apokalipa to już dawno nastała. Przynajmniej w Polsce.

A to jedna z wielu ofiar:
 
Last edited:
Możliwe że już zmienili zakończenie. Przykładowo: zrobili zakończenie, ale wymyślili drugie, lepsze, więc "wypuścili" pierwsze zakończenie, żeby się nie zmarnowało. Nawet jeżeli by to było niezgodne z prawdą, to prawie na pewno zmienią to.
 
Top Bottom