Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Co nie zmienia faktu, że jest to złamanie słowa, które powtarzali jak mantrę, że wszystkie edycje dostaną TO SAMO!!!
 
"We have more great things to announce for The Witcher 3: Wild Hunt in the coming months and I promise you won't be disappointed (yes, yes, there are no more exclusives coming)."
Fragment wypowiedzi REDów na temat EK na Xboxa. Może to sugestia, że coś jeszcze do kolekcjonerek dodadzą. :D Równie dobrze może im chodzić o więcej pokazów itp.
 
Co nie zmienia faktu, że jest to złamanie słowa, które powtarzali jak mantrę, że wszystkie edycje dostaną TO SAMO!!!
Przeczytaj sobie ostatni artykuł w sekcji z linkami, wg redów nic nie naruszyło ich danego słowa bo nadał każdy dostanie to samo w grze bo o to im wtedy chodziło a nie o to czy ktoś dostanie jakąś marną duperele czy nie:)

EDIT: Założę się ze większość ludzi co placzą o tą dodatkową zawartość nawet nie zamówili EK, a mają więcej do powiedzenia niż ci co faktycznie złożyli pre order na EK...
 
Last edited:
Przeczytaj sobie ostatni artykuł w sekcji z linkami, wg redów nic nie naruszyło ich danego słowa bo nadał każdy dostanie to samo w grze bo o to im wtedy chodziło a nie o to czy ktoś dostanie jakąś marną duperele czy nie:)

Jak dla mnie są to tylko marne wymówki. To nie mój problem, że to łyknąłeś
 
"We have more great things to announce for The Witcher 3: Wild Hunt in the coming months and I promise you won't be disappointed (yes, yes, there are no more exclusives coming)."
Fragment wypowiedzi REDów na temat EK na Xboxa. Może to sugestia, że coś jeszcze do kolekcjonerek dodadzą. :D Równie dobrze może im chodzić o więcej pokazów itp.
Skoro mówią, że nie będzie więcej exclusive'ów to dlaczego mieliby dodawać jeszcze coś do kolekcjonerek o_O
 
czyli małe ''niedopowiedzenie'' ;] w sumie nie mówili nic o dajmy na to wersjach cyfrowych więc jeszcze dużo może się zmienić ;]
 
Mogło im chodzić o exclusive'y przy edycji tylko na jedną platformę. Nie wiem, czy zawartość EK można nazwać exclusivem. Od czegoś kolekcjonerka jest, żeby było w niej więcej.
 
@SoltysGamingPL Jeżeli cokolwiek (cyfrowo czy nie) jest dostępne tylko na 1 platformie to można mówić o zawartości ekskluzywnej.Więc, tak, zawartość EK można nazwać exclusivem (o ile występuje na 1 ewentualnie na 2 platformach)
 
Oj, nie ładne to zachowanie ze strony Redów, w sumie lista rezerwowa szeroka na EK więc można szastać dodatkami nie bacząc na strajk pozostałych edycji. Nie wiem co im tak zależy na Xboxie, bo sprzedał się bodajże ostatni, najliczniejsza rzesza najwierniejszych fanów będących od początku z serią to posiadacze PC, więc nie wiem czy to nie jest szczał w stopę, rozdrażniając swój fundament wśród konsumentów.
 
Top Bottom