Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
@widzeczolgi Czy ja mówię, że edycja kolekcjonerska tak naprawde powinna się nazywać edycją "ekskluzywną"? Ja tylko mówię, że EK na XBone ma ekskluzywną zawartość...
PS.https://www.youtube.com/watch?v=McaV4Ua-QMA
hehehe jaja sobie tylko robie : P są po prostu fani którzy cenią cdpr za drogę którą obrało- czy za jaką mówiło że obiera. miałem przykre doświadczenia z chociażby mass effectem 2 i 3. pamiętam jak wiele razy się zawiodłem na nowych częściach call of duty przez jakieś chore decyzje finansowe. martwie się i tyle. chce żeby cdpr było konsekwentne i żeby trzymało wyznaczonego przez siebie celu i tego im życzę.
 
CDP może sobie pozwolić na takie zagrania bo wiedzą, że większość i tak kupi grę. Smutne, ale prawdziwe. Mimo, że był to dla mnie kubeł zimnej wody, to nie zamierzam rezygnować ze swojej kolekcjonerki na PC.
 
A ja to widze tak , że przeczytałem ten cały shitstorm w osobnym wątku. Wyszło jak wyszło niby lipa ale jednak patrzysz na te karty i po chwili masz to w głębokim poważaniu jak i tą mape. Ja nawet nie zamawiałem EK tylko zwykły preorder bo mi sie ta Ek nie podoba i ten dock i mapa tego nie zmieniła, aczkolwiek redzi powinny zdać sobie sprawę ,że tu chodzi tylko o słowo niby nie miało być dlc ale REDZI to lubią tak grać słowami , łatwiej sie potem wybronić. Każdy który tak bardzo miułczy na temat tych kart i tej mapki niech sobie zada jedno bardzo ważne pytanie a brzmi ona tak: "Czy drogi graczu ten dock i mapa zmieni Ci odbiór gry po odpaleniu na ps4/pc czy x1?" Bo pomimo, że X1 dostanie te gadzety to w grze nic się nie zmieni a to chyba najważniejsze chyba ,że wolicie te mapke i dock a x1/ps4 albo pc zgarnie płatne dlc. Wiadomo słowo się rzekło gracze pohejtują i im przejdzie. Bo to że REDZI łatali w2 dodali darmowy kontent nic nie znaczy co nie? a mogli to przecież zrobić płatnie, teraz jak xbox dostał mało znaczące dwa gadzety to już robicie z redów drugie EA. Sam często na nich naskakuje wytykam błędy które są oczywiste a dalej są no nie ważne ale trzeba znać jakiś umiar, nie wiem niech dadzą te EK troszkę taniej, niech otworzą ten sklep i za jakiś czas dają to na sale. Powinni zrobić z tego " time exclusive" i po sprawie.
 
https://www.youtube.com/channel/UCtBqVgzL_cDv_t9o2hFiXXg przewiń na 1:55. powtarzali to nie raz w wielu wielu wywiadach- wystarczająco dużo razy by dojść do wniosku że wszystkie wersje będą takie same zarówno pod względem zawartości gry i pudełek.
Link nie działa, natomiast czy faktycznie jasno i wyrażnie zostało powiedziane że wszystkie zawartości kolekcjonerki będą do końca identyczne? Śledząc wypowiedzi przedstawicieli team'u na łamach branżowej prasy nie widzę takich zmianek. W wszelkich wywiadach udzielanych prasie RED'si jasno i wyrażnie dali do zrozumienia że pracują nad tym żeby zapewnić na wszystkich platformach taką samą rozgrywkę, żadnych eksluzywnych DLC ani opóżnienia terminu wydania gry pod wpływem presji czy też pieniedzy M$ bądż $ony. I tych obietnic na razie bezwzględnie dotrzymują.
poza tym gdy był pre-order kolekcjonerek zawartości na wszystkich platformach były identyczne
No i co z tego? Masz w każdej chwili prawo odstąpić preordera i zażądać zwrotu kasy(jeśli coś już wpłaciłeś), niezależnie od tego czy wydawca gry zmienia zawartość opakowania czy też nie, taka jest natura wstępnego zamawiania produktów które jeszcze nie zostały wprowadzone na rynek.
 
Widać nie umiesz śledzić.
No niestety i nie powinniśmy o czymś takim zapominać. Redzi zapowiadając EK na konferencji, zapowiedzieli ją dla wszystkich trzech platform. Nie było ani słowa mowy o tym, że w przyszłości platforma X może zostać wydymana na rzecz platformy Y. Gdyby od razu powiedzieli, że dzięki dodatkowemu wsparciu firmy Microsoft mogli dodać jeszcze więcej gadżetów do tej edycji, to nie byłoby takiego szumu. Jednak to też byłby sprzeczne z ich wypowiedziami odnośnie "jednakowości" na wszystkich platformach.
 
Trzeba brać pod uwagę fakt, że pre-order to tylko możliwość zakupu. Nic nie jest jeszcze opłacone umowa kupna sprzedaży nie podpisana. Mogą zmieniać zawartość dowolnie, nawet ująć ( czy nie mogą?). A że tak po ludzku lecą w ciula to inna bajka.
 
Kolekcjonerke na PC i tak kupię, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, CDP złamało dane słowo. Jest to o tyle widoczne i bolesne, że sprawa dotyczy właśnie edycji kolekcjonerskiej. Miała być unikatowa, wyjątkowa, a teraz został utworzony podział na "bogatszą" i "biedniejszą" wersję. Tu nie chodzi oczywiście o wartość dodatków, tylko o sam fakt. A przecież miało się ponoć nic już do pudełka nie zmieścić...
 
Oj bardzo nieładnie panowie, tak się nie robi. Skuszony różnorakimi zapewnieniami z waszej strony odnośnie traktowania wszystkich na równi, skusiłem się na EK i co? Te karty i ta mapka jakoś nie wpłyną na sam odbiór gry, ale chodzi o sam fakt. Muszę przyznać że się zawiodłem, ale jak widać nawet zdrowe dorodne drzewo kiedyś zaczyna gnić od środka.
Jestem w stanie zrozumieć jakimi motywami kierowało się cdpr(polepszeniem sprzedaży na X1), ale złamanie danego słowa wobec oddanych fanów to jak strzał z moździerza w stopę.
 
Last edited:
Tylko przypominam, że w tym roku wychodzą dwa assassiny, w tym jeden z mikropłatnościami. Ciekawe na co jest większy hejt w internecie.
 
Generalnie jestem bardzo zawiedziony traktowaniem po macoszemu edycji na PlayStation 4... Ja na dobrą sprawę nie wiem czy ta gra u Was na tę platformę powstaje - nie wiedziałem ANI JEDNEGO gameplayu z tej edycji, a teraz jeszcze bogatsza wersja właśnie na XOne. Szkoda, bo specjalnie dla Wiedźmina kupiłem tę konsolkę. Czuję się z tym troszkę niekomfortowo, ale zobaczymy co pokaże przyszłość. Tak czy owak, co do EK, podejrzewam, że to już było zagranie Namco Bandai niżeli Redów.
 
@Skyhawk Co do tego, że W3 powstaje na PS4 nie powinno być wątpliwości. Ta wersja została ujawniona nawet przed wersją na XOne, ponadto dowiedzieliśmy się niedawno, że gra na niej (na PS4) będzie chodziła w wyższej rozdzielczości, wspomniano o wykorzystaniu touchpada itd.
Chciałbym także dodać, że ja również specjalnie kupiłem Playstation 4, żeby zagrać w Wiesława :)
 
Ja osobiście nie czuje złości na Redów i potrafię zrozumieć ich decyzje, dla mnie ważniejsza jest sama gra choć i kolekcjonerkę nie bez powodu zamówiłem. A to że Xbox dostał ,,nagrodę pocieszenia" to mi absolutnie nie przeszkadza cała ta nagonka jest irytująca co jak co ale Redzi traktują graczy najlepiej z większych producentów. (według mnie) chyba lepiej żeby Xbokowcy dostali te małe prezenty niż dodatkową zawartość czyż nie? :)
 
Redom to sie pewnie bardzo oplacalo :)
Czasem trzeba wybrac mniejsze zlo
To niech przestaną w końcu z tą gadką szmatką o tym jak na równi wszystkich traktują. Czasami niepotrzebnie za dużo gadają, a potem do nich własne słowa wracają bumerangiem. Jak nie są czegoś pewni, to niech o tym nie mówią, bo potem znaczna część odbiorców może poczuć się oszukana. Mam też niefajne wrażenie, że im bliżej będzie premiery, tym więcej takich niesmacznych niespodzianek wyjdzie na wierzch.
 
Top Bottom