Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
A co do rasizmu, dlaczego ten użytkownik ma (bezkarnie) taką sygnaturkę?
Kali ukraść - dobrze, kali zaradny. Kalemu ukraść - jak to, rozbój w biały dzień!

Ed.:
Cholera, znowu będzie, że mam coś do Czarnych obywateli posiadających inną karnację skóry...
 
Idźcie stąd, proszę.

Swoją drogą, pomijając kolekcjonerki to zniknęły wszystkie zamówienia W3? Bo mojej edycji tylko ze stilbukiem też nie ma w zamówieniach.
 
Idźcie stąd, proszę.

Swoją drogą, pomijając kolekcjonerki to zniknęły wszystkie zamówienia W3? Bo mojej edycji tylko ze stilbukiem też nie ma w zamówieniach.
Widać jak już coś zawalić, to po całości ;). W razie ognia - maila od nich masz? Pytam o ten z potwierdzeniem zamówienia.
 
Widać jak już coś zawalić, to po całości ;). W razie ognia - maila od nich masz? Pytam o ten z potwierdzeniem zamówienia.
Jasne, zdaje się, że nawet gdzieś skrina posiadam, że takowego maila miałem. Dziwna sprawa, ostatnio wszedłem na konto tak sobie o, bo dawno nie zaglądałem tam i byłem święcie przekonany, że to tylko kolekcjonerki, a nie wszystko.
 
Cholera, a ja tego maila musiałem kiedyś przypadkiem usunąć. Mam nadzieję, że wkrótce to naprawią i wszystko dobrze się skończy.
 
Też moja kolekcjonerka nie widnieje w zamówieniach ale na e-mailu mam informacje, że zamówiłem.
Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że ta notka jest taka lakoniczna, że aż głowa mała...

Zobaczymy jak to będzie.
 
No ja maila mam, ale w nim nie ma numeru zamówienia :/

Mam to samo, stąd pisałem, że takie "potwierdzenie" zbytnio nie rozwiązuje sprawy. Jedyna szansa, że to tkwi gdzieś tam w ich bazach danych.

@chafee

Dobre, ale niestety raczej niewykonalne. Nawet jakby sprawdzali adres wysyłki, to ci co zamówili kilka wpisaliby adresy (wraz z personalnymi danymi) tych, którym sprzedali.
 
@chafee

Dobre, ale niestety raczej niewykonalne. Nawet jakby sprawdzali adres wysyłki, to ci co zamówili kilka wpisaliby adresy (wraz z personalnymi danymi) tych, którym sprzedali.

To można każdą sztukę jednego zamówienia wysłać na inny adres? Chyba, że wychodzimy z założenia, że było kilka zamówień/z kliku kont.
 
Chyba, że wychodzimy z założenia, że było kilka zamówień/z kliku kont.

Rozważałem tą opcję. Zawsze mogłeś podać tam (wstępnie) fikcyjne adresy (ewentualnie adresy rodziny), a po sprzedaniu odstępowałeś konto nabywcy, który zmieniał na swój właściwy adres.
Sądzę, że tak by to przebiegało.
 
Jestem bardzo ciekawy czy jeśli grzecznie poprosimy Redańczyków aby nam wysłali kolejne potwierdzenie zamówienia, to będą w stanie to zrobić. Bo skoro mają całą bazę, jak twierdzą, to przecież będzie to łatwe, a z pewnością wielu ludzi odetchnie ze spokojem. Jestem wielce ciekawy.
 
Ale raczej takie prośby powinno się kierować do CDP, a nie CDPR ;) To tak jakby kierować prośby do Bioware, bo EA coś zawaliło z Dragon Age :p
 
Niezłe jajca. Ech zdechłoby w końcu to cdp.pl bo to co oni odpieprzają od ponad dobrego roku to są jajca jakieś. Divinity spolszczenie mamy skonczone w 80 % dajcie nam miesiąc po miesiacu oj złe teksty nam przysłal developer i nie to tłumaczylismy, głupie tłumaczenia jestesmy wydawca ale wyda Cenega o Cenega wydała ale my nie mamy juz nic ze Sega wspolnego... To co oni odpieprzają to kpina jakaś nie zdziwiłbym sie jak im szlag trafił tę bazę danych i teraz robią dobrą mine do złej gry... Bo ile mozna wklepywac w system bazę danych przecież to tylko 12 000 kolekcjonerek....
23 dni się z tym pieprza ile można....
 
Last edited:
mylisz firmy, CD Projekt RED i CDP.pl nie mają obecnie ze sobą nic wspólnego.

Sorry, w takim razie jeśli by poprosić samą firmę CDP.pl aby wysłali potwierdzenia :p

EDIT: Niby wysłałem prośbę, ale widząc obecną prędkość "tworzenia" bazy danych szczerze wątpię aby wysłali nam dodatkowe potwierdzenia przyjęcia zamówienia razem z numerem, którego de facto w poprzednich nie było.
 
Last edited:
Nadal nie mam swojej EK w zamówieniach, jedyne pocieszenie, że mam potwierdzenie od nich na mailu. Z dobry miesiąc już nie ma tych zamówień, ciekawi mnie czy wgl sobie z tym poradzą, podobno miała to być chwilowa usterka, a jak widzimy rozwiązania tej sprawy nie ma do dziś.
 
Top Bottom