Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Na razie zniknęły wszystkim i nie wracają. Ile czasu można przepisywać bazę danych 12000 osób?

Cóż powiedzieć ci mogę że jeśli by musieli ją przepisywać to do premiery się nie wyrobią :D modernizują cały sklep i pojedyncza funkcjonalność żeby gra pojawiła się na półce czy w liście przedpremierowych zakupów jest funkcjonalnością drugorzędną dla firmy pewnie jest gdzieś na dole listy rzeczy do zrobienia.
 
Teraz dopiero zauważyłem, że jest nawet specjalna podstrona w FAQ CDP.PL dotycząca zamówień Wiedźmina 3.

Teraz już wiemy, że prawdziwą przyczyną przesunięcia premiery gry nie były jakieś tam błędy w grze (czy brak optymalizacji), a zamieszanie z zamówieniami na CDP.PL :lol: ...
 
Nie zdziwiłbym się, gdyby "zakładka" (uwaga, wzmianka - cokolwiek) na stronie (bądź w koszyku) wcale się nie pojawiła, a dystrybucja kolekcjonerek przebiegła bez zakłóceń.
 
Tak czy siak, trzy tygodnie przed premierą musi przyjść mail z informacją o płatności za zamówienie. Jeśli nie przyjdzie to będzie można zacząć się martwić, ostrzyć widły i zapalać pochodnie ;)
 
Ja czegoś nie wiem, czy co? :p
Być może nie wiesz tego, że Daniel postanowił nie tykać gry, póki nie będzie ostatecznie połatana, co optymistycznie przewiduje na koniec sierpnia. Dlatego też dla niego premiera odbędzie się właśnie pod koniec wakacji :p.
 
Witajcie drodzy forumowicze. Przeglądam to forum już od bardzo dawna i postanowiłem się wtrącić do tej dyskusji. Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie edycji kolekcjonerskich, które po prostu zniknęły z większości kont. Jest teraz spekulacji na ten temat i wiele niejasności. Jak myślicie dlaczego?
Moja ocena tego jest taka:
Preordery miały być przywrócone do końca weekendu, jak wiemy to się nie udało. Chodzą plotki, że wiedźmin miał problemy z grafiką i optymalizacją. Premiera została przełożona na maj. Teraz problem z preorderami. Być może to specjalna zagrywka. Specjalnie preordery nie wracają a powodem rzekomo jest ciągłe odzyskiwanie danych. Jest pretekst żeby ponownie przełożyć premierę i dać kolejne może 3 miesiące dodatkowego czasu, aby grę na PC odpowiednio doszlifować. To tylko moje spekulacje i mam nadzieję, że ten scenariusz się nie sprawdzi :):hmm:
 
@maxel5544
Witojcie :thumbsup:.
Moim zdaniem sama gra nie ma wiele wspólnego z problemami technicznymi sklepu cdp.pl. Z tego co się orientuję, cdp.pl miał jakieś duże zmiany na swojej stronie i ta cała sytuacja ze znikającymi zamówieniami jest tylko i wyłącznie tym spowodowana. Myślisz, że przekładaliby premierę z powodu "jakiegoś tam sklepiku" w Polsce, jak premiera jest na cały świat, w dodatku już dwukrotnie przekładana? Nie ma opcji.
Co do samych zamówień, spokojnie. Naprawiają to, napisali stosowny komunikat, opóźnienia mogą się zdarzać. W razie czego, są jeszcze maile (nie u wszystkich). Utrata zamówień wiązałaby się z baaardzo złymi skutkami dla sklepu. Widzisz już oczyma wyobraźni te pochodnie, te widły? Brr... Nie ma takiej wersji wydarzeń.
Ed:
Masz rację - trzeba cierpliwie zaczekać na rozwój wydarzeń . Ja staram się być dobrej myśli, ale mimo wszystko jakieś małe ziarno niepewności jest
No i słusznie, z resztą nie ma się co dziwić, to zrozumiałe. Ja też gdzieś tam z tyłu głowy mam ten cień niepewności :p.
 
Last edited:
Preordery miały być przywrócone do końca weekendu
I zostaną przywrócone do końca łykendu. Tylko na razie nie wiadomo którego.

Chodzą plotki, że wiedźmin miał problemy z grafiką i optymalizacją.
To nie plotki - to potwierdzone fakty. Słowo klucz - "miał". Jak jest teraz - nie wiadomo.

Być może to specjalna zagrywka.
Węszysz spisek? Jakaś kradzież kolekcjonerek na skalę masową? :p
Spokojnie. Dla cdp.pl taka wtopa byłaby dużo gorsza od problemów REDów podczas premiery W2. Bo skoro możliwa jest utrata bazy danych klientów zamawiających kolekcjonerki, to jak w tym kontekście wyglądają transakcje na tym portalu przeprowadzone przy pomocy kart płatniczych?

A tak przy okazji: Czy ktokolwiek czeka na jakiegoś innego preordera z cdp.pl? Jeśli tak, to czy to zamówienie również zniknęło z koszyka, czy problem dotyczy wyłącznie kolekcjonerek W3?
 
@maxel5544, tja, pre oredery zniknęły w jakimś tam biednym polskim sklepiku, który stanowi jedynie drobny procent światowego rynku gier, a całość jest zagrywką mającą dać czas na dopracowanie gry i winę za ewentualną obsuwę zrzucić na dystrybutora.

 
Ale wiesz, że nie wypada bawić się w moderatora? ;) Uświadamiam jedynie absurdalność tej teorii, bo w ostatnim czasie coraz więcej spiskowców na forum.
 
Top Bottom