Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Przyszło mi info z podziękowaniem za zamówienie, prośbą o ewentualne wpisanie/uzupełnienie danych adresowych i linkiem do spakowanego czegoś w ramach prezentu (pewnie tapety, czy coś, bo nie sprawdzałam).
Też to mam. To chyba była muzyka. Ten czteropak.
 
@zi3lona

E-mail z 6 czerwca 2014 godzina 17:50:



A "niespodzianką" jest poniższe (w wielu rozmiarach i formatach):



LINK!
 
Last edited:
To zdaje się były tapety w różnych rozdzielczościach. A wyglądało to tak, tylko lepiej okrojone, żeby cały Geralt był widoczny.
 
Lol, to jednak też to mam, nawet nie otworzyłem tego maila, bo myślałem, że to tylko ogólnikowa reklama kolekcjonerki xD
 
Mnie maile reklamowe od CDP lądowały do spamu, a stamtąd są usuwane po miesiącu, więc ja tego z tapetami nie mam. :p
 
Onie, też tego maila nie mam. Musiałam przez przypadek wykasować, eh... Mam nadzieję, że jednak nie będzie do niczego przydatny.
 
Tak naprawdę ewentualna utrata bazy zamówień kolekcjonerki byłaby dla CDP sytuacją bez wyjścia. Te maile są bardzo niemiarodajne, nie można przez nie zweryfikować tak naprawdę niczego, niestety. Swój mam, nie usunąłem, ale wątpię, że się przyda, nawet w sytuacji takiego kataklizmu. :(

Nie wiem, co bym zrobił na ich miejscu. Wyjechałbym z kraju, czy coś.
 
Napisałem do ich działu pomocy, zwracając się z prośbą o potwierdzenie zamówienia, i dostałem taką odpowiedź :
Piotr Mikuli, 16 lut, 14:08:

Dzień dobry,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CDP.pl

Pana zamówienie to:
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Preorder
Edycja kolekcjonerska PC - 1 szt.

Mail potwierdzający został wysłany ponownie.

Pozdrawiam
Piotr Mikuli
Dział Obsługi Klienta CDP.pl
Więc jest bardzo możliwe, iż faktycznie mają tą bazę, ale nie chce im się robić lub nie wiedzą jak na nowej stronie dodać taką zakładkę w miarę szybko.
 
Też wysłałem pytanko i dostałem pozytywną odpowiedź, a moja sprawa jest lekko pokręcona.

Możecie być spokojni!:peace:
 
Jeśli chodzi o czekanie, to gdyby nie przełożenie premiery, już byśmy mieli wszycho opłacone :p
 
No no. O ile by się włączył na moim kompie :p

Ja od tego mejla od cdp jestem spokojny i już brak zakładki mi nie wadzi. Byłby szitsztorm gdyby były te zakładki, a coś by pochrzanili...
 
Top Bottom