Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
lecz stwierdziłem, że niepotrzebnie.
Dlaczego niepotrzebnie? W końcu to bardzo właściwy temat. Niejedno info, czy link wrzucany jest do kilku tematów i nikomu to nie przeszkadza. Nie wiem więc dlaczego miałoby to komuś przeszkadzać w tym przypadku - zwykłe czepialstwo.
 

Guest 3669645

Guest
Bo Microsoft za ten dodatek zapłacił. Microsoft sam go załatwił dla swoich graczy. Były dwie możliwości -Albo dodatki będą mieli gracze X1, albo nie będzie miał nikt.

Która opcja jest sensowniejsza?
 
Zgodnie ze stwierdzeniem: "Równo dla wszystkich" nikt nie powinien mieć. Tu nie chodzi o to, że oni mają a my nie. Tu chodzi o to, że EK miały być nie zmieniane. Każdy miał mieć po równo. Gdyby od początku było wiadomo jakie są różnice jestem pewny, że sprzedaż EK wyglądałaby inaczej.
 
Dokładnie. Każdy wie jak jest, każdy miał wybór i wie jak ta historia z EK się potoczyła, jakie było stanowisko CDPR, nie ma o czym dyskutować, bo i tak nic już nie zmienimy. A toczenie piany jest całkowicie bez sensu.
 
Zauważyliście tak w ogóle, że na tym nowym "unboxingu" Majora Nelsona medalion jest tak jakby wyżłobiony od wewnętrznej strony, 1:57. W dawniejszych unboxingach był pokazany jako pełen, wewnętrzna strona była gładka. Ot, takie spostrzeżenie.
 
Idą po kosztach.

Poczekajcie jak zobaczymy z bliska tą wspaniałą figurkę - pewnie okaże się, że to pusty w środku plastik ;) ...

Pamiętamy przecież co miał imitować materiał głowy Geralta z EK Wiedźmina 2. Na pewno nie była to ta imitacja gipsu, którą ostatecznie dostaliśmy.

Najlepsze jakościowo wydanie EK było w pierwszym Wieśku.
 
Poczekajcie jak zobaczymy z bliska tą wspaniałą figurkę - pewnie okaże się, że to pusty w środku plastik ;) ...
Chryste Panie, serio? Aż tak popłynąłeś ze swoim strachem o tę grę? Figurka jest już w posiadaniu mnóstwa ludzi, na Ebayu praktycznie cały czas jest aukcja z możliwością jej zakupu. EK były już wydawane pracownikom Gamestopu. Wygląda wspaniale, dokładnie jak ta w rękach Nelsona.
 
Poczekajcie jak zobaczymy z bliska tą wspaniałą figurkę - pewnie okaże się, że to pusty w środku plastik ;) ...
Pamiętamy przecież co miał imitować materiał głowy Geralta z EK Wiedźmina 2. Na pewno nie była to ta imitacja gipsu, którą ostatecznie dostaliśmy.
Najlepsze jakościowo wydanie EK było w pierwszym Wieśku.

IWAN, a przedstawiciele CDP nie mówili przypadkiem, że figurka będzie dwuczęściowa, do "złożenia w domu" i tłumaczyli to tym, że chcieli uniknąć sytuacji z W2 i odłupanych części popiersia? Coś takiego pamiętam, ale nie dam za to głowy... nie chcę siać nieprawdy.
 
Aa.... to już trzy części :eek:.

Downgrade figurki postępuje - finalnie ostaniemy klocki lego i instrukcje ;).



A tak na serio to tym razem liczę, że na tym się nie zawiodę.
 
Top Bottom