Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Moja już trochę zżółkła :p Ostatnio myślałem czy by ją nie pomalować :D Dopiero teraz zwróciłem uwagę na ten medalion z EK E3 i w pierwotnej wersji wyglądał on sporo lepiej, teraz taki pusty w środku. Coraz więcej tych cięć...
 
Zauważyliście tak w ogóle, że na tym nowym "unboxingu" Majora Nelsona medalion jest tak jakby wyżłobiony od wewnętrznej strony, 1:57. W dawniejszych unboxingach był pokazany jako pełen, wewnętrzna strona była gładka. Ot, takie spostrzeżenie.

Oszczędność materiału. Kowal z Podgrodzia okazał się być Wiedzącym, przepowiedział to opowiadając o szubienicach i drewnianych mieczykach :p.
 
@gucios77, musiało cię tu dawno nie być :p Po przebudowie strony CDP.pl wsysło wszystkim zamówienia, firma uspokaja i mówi że baza danych nie znikła, ale przywrócenie całości trochę potrwa.
 
Prawda, dawno mnie nie było na forum i z tej racji nie wiedziałem dlaczego zaistniała sytuacja ma miejsce. Dzięki za odpowiedzi :)
 
Im bliżej premiery tym bardziej sie boje ze coś nie tak z pre-orderami EK.Jakies nowe wiadomości?
Jak może być coś nie tak, skoro zamówienia nadal są w bazie i nie zaginęły? Najwyżej okaże się, że CDP są tak niekompetentni, że będą przesyłać dane do przelewu drogą mailową bez posiadania produktu w zamówieniach.
 
Przecież wielokrotnie były przytaczane wypowiedzi Panów z cdp, mówiące o tym, że zakładka z zamówieniem pojawi się na przełomie marca/kwietnia.
 
Co za wałek w tymi steelbookami :O Kiedy pojawiła się informacja, że ich liczba jest ograniczona?? Dopłaciłem specjalnie sześć dyszek do wersji z cdp.pl (względem PSNetwork gdzie W3 można kupić za ok 160zł) tylko i wyłącznie po to, żeby gra elegancko wygladała na półce, a teraz okazuje się, że mogę tego steelbooka wcale nie dostać?!
 
Top Bottom