Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Dostępne banki w systemie płatności PayU:

 
@RobeN Takie pytanie, jak dobrze pamiętam to z okazji premiery W3 kioski ruchu (a przynajmniej ich część) miała być otwarta w nocy... Czy w takim wypadku nie można by gry w takim kiosku odebrać wcześniej? Pytam, bo jestem ciekaw - i tak wezmę Kuriera/Paczkomat zapewne ale w sumie jestem ciekawy jak rozgrywacie to logistycznie.
 
W emailu o EK widniała informacja, że w paczkomacie grę będzie można odebrać o północy 19 maja, ale kurierzy inpostu chyba nie będą jeździć po nocy, tylko włożą gry wcześniej, wraz z zaplanowanym podjazdem ( ? ). Czy nie można sobie darować tej północy i zrobić standardowo jak w paczkomatach - paczka jest to dostaje smsa i już?
 
@RobeN Takie pytanie, jak dobrze pamiętam to z okazji premiery W3 kioski ruchu (a przynajmniej ich część) miała być otwarta w nocy... Czy w takim wypadku nie można by gry w takim kiosku odebrać wcześniej? Pytam, bo jestem ciekaw - i tak wezmę Kuriera/Paczkomat zapewne ale w sumie jestem ciekawy jak rozgrywacie to logistycznie.

Informacja na temat odbioru EK w kioskach Ruchu o północy została podana przez spółkę RUCH S.A. oraz dotyczyła lutowej daty premiery. Niestety, jak się okazało, taka akcja nie jest możliwa do przeprowadzenia w kioskach Ruchu. Natomiast grę po północy możesz odebrać zamawiając paczkę do Paczkomatu InPost.

---------- Zaktualizowano 12:20 ----------

W emailu o EK widniała informacja, że w paczkomacie grę będzie można odebrać o północy 19 maja, ale kurierzy inpostu chyba nie będą jeździć po nocy, tylko włożą gry wcześniej, wraz z zaplanowanym podjazdem ( ? ). Czy nie można sobie darować tej północy i zrobić standardowo jak w paczkomatach - paczka jest to dostaje smsa i już?

Tak, gra w Paczkomatach będzie do odebrania po północy. Nie ma możliwości odebrania paczki wcześniej, są obostrzenia dotyczące czasu sprzedaży i doręczenia towaru do rąk klienta.
 
@holmes333

Ja czegoś takiego nie mam. Zamawiałem jedną sztukę, zapłaciłem za jedną i zapewne dostanę jedną* :).

*byle nie mniej

Dostałem też odpowiedź odnośnie prośby zmiany sposobu dostawy:

Dzień dobry,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CDP.pl

Forma płatności zostanie zmieniona w ciągu najbliższych 72 godzin.

Pozdrawiam
Paweł Szczygielski
Dział Obsługi Klienta CDP.pl

Albo cały proces wymaga ponownej wpłaty (po zwrocie obecnych środków) albo zaszło jakieś nieporozumienie.
Tak czy inaczej, potwierdzenia obecnego stanu rzeczy mam, więc w razie czego stanie na tym jak jest teraz (kurier).
 
Last edited:
Nieopłacone... ;) W PayU anulowało mi wpłatę, na cdp.pl zamówienie "wstrzymane", nic nie mogę zmienić, czy ponowić transakcję :(
 
Top Bottom