Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
dostałem takie maila, także mam nadzieje że jest szansa....jest szansa :D

 
Last edited:
@HowlinWolf


Moi zdaniem to jedynie automat rozsyłający wiadomości do wszystkich z rezerwy.

Prawdziwi szczęśliwcy zostaną dopiero wyłonieni po 28 kwietnia.
 
Jak myślicie ile teraz sztuk zostanie nieopłacona? Ja bym stawiał na jakiś tysiąc.

Podobno jeden gość z wykopu zamówił 40, jakby chciał za to zapłacić to by wyszło 14 tysięcy. Jeśli zobaczy ceny na allegro może się zniechęcić do zapłacenia za więcej niż kilka ;p Ciekawe ilu takich jak on było.
 
Coś czuje że z 28 kwietnia z listą rezerwową się nie wyrobią, powód jest prosty w zeszły poniedziałek przy płaceniu okazało się, że nie mam karty kodów przy sobie, więc nie zapłaciłem. Okazuje się, że tygodniowa walka o zmianę statusu ze "wstrzymanego" na "płatność" nie przynosi oczekiwanych sukcesów, a po dzisiejszym telefonie jestem pewien, że nie jestem sam bo Pan na infolinii używał liczby mnogiej co do zaistniałej sytuacji, i obiecywał że będę miał przedłużoną możliwość zapłaty. Chyba więc nie będą informować listy rezerwowej na dwie tury, gdyby ktoś ze statusem "wstrzymanym" jednak zrezygnował.
 
Na listę rezerwową w pierwszym rzucie mają trafić zamówienia przy których nie padła próba opłacenia, pewnie nie będzie ich wiele to się wyrobią na 28-ego.
 
apropo listy rezerwowej. skoro ktoś chcę grę ale nie wie czy dostanie EK więc zamawia asekuracyjnie preordera standardowej edycji, a się okazuje że osoba ta dowie się czy dostanie EK dopiero po terminie sfinalizowania płatności edycji standardowych. Co wtedy? jest jakieś rozwiązanie czy po prostu ryzykujesz i albo będziesz miał 2 albo 0(przy niezłym farcie dostaniesz samą EK jeżeli nie zapłaciłeś za standard.)?


PS: Jak ktoś chętny do odsprzedania medalionu z EK to jestem chętny :D
 
Last edited:
apropo listy rezerwowej. skoro ktoś chcę grę ale nie wie czy dostanie EK więc zamawia asekuracyjnie preordera standardowej edycji, a się okazuje że osoba ta dowie się czy dostanie EK dopiero po terminie sfinalizowania płatności edycji standardowych. Co wtedy? jest jakieś rozwiązanie czy po prostu ryzykujesz i albo będziesz miał 2 albo 0(przy niezłym farcie dostaniesz samą EK jeżeli nie zapłaciłeś za standard.)?
Anulujesz zamówienie i zwracają pieniądze.
 
Otóż zdarzyła się u mnie rzecz niespodziewana. Zalogowałem się przed chwilą na cdp.pl, aby sprawdzić czy z moim zamówieniem jest wszystko w porządku. EK opłaciłem, o ile się nie mylę, 17 kwietnia. Wchodzę dzisiaj w moje zamówienia, a tam "Status: oczekujący na płatność". Dlaczego? Dodam, że na mojej półce w zakładce "w pudełku" znajduje sie EK z podpisem: data zakupu 17-04-2015.
:wat:
 
Otóż zdarzyła się u mnie rzecz niespodziewana. Zalogowałem się przed chwilą na cdp.pl, aby sprawdzić czy z moim zamówieniem jest wszystko w porządku. EK opłaciłem, o ile się nie mylę, 17 kwietnia. Wchodzę dzisiaj w moje zamówienia, a tam "Status: oczekujący na płatność". Dlaczego? Dodam, że na mojej półce w zakładce "w pudełku" znajduje sie EK z podpisem: data zakupu 17-04-2015. :wat:
miałem to samo
 
Top Bottom