Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Napisał na privie do mnie ktoś z redów w piątek wieczorem ja odpowiedziałem dopiero w sobote i on powiedział ,że to zgłosi.
U mnie wyglądało to tak chciałem opłacić ,ale wystąpił błąd ,napisałem do pomocy technicznej ,żeby odnowili zamówienie.
Odnowili zapłaciłem i przyszło to samo zamówienie raz jeszcze.
 
No, ciekawie się dzieje na stronie, nie powiem. Mam nadzieje, że mi nie sprzątną mojej sztuki sprzed nosa. Bądź co bądź mam chociażby fakturę na dowód zapłaty.
:troll:

EDIT: Swoją drogą, jak to możliwe, że przy zamówieniu mam dostępne jednocześnie i fakturę i opcję zapłaty? Czy jedno nie wyklucza drugiego?
 
Last edited:
No wreszcie ktoś przerwał ciszę w eterze :p Czekam od 11 jak na szpilkach i co 5 minut odświeżam maila :p na razie nic :p
 
To zamiast męczyć Refresh zerknij na moje zamówienia na stronie CDP. Ja żadnego maila nie otrzymałem, a EK z rezerwy pojawiła się w Zamówieniach! Dzięki Ci Jaskrze ;-)
 
O kurczę, u mnie też jest :D

I niestety od razu jest problem- zapłaciłem przez PayU a nie dostałem potwierdzenia na maila a zamówienie nadal figuruje jako nieopłacone:/
 
Last edited:
Ja podobnie, ale jeszcze się wacham, ponieważ mam już preorder z CDP.Pl oraz zestaw przedsprzedażowy z Saturna. Chyba nie zapłacę 3 raz za jedną tę samą grę ;)
 
Preorder z CDP możesz anulować nawet jak już opłaciłeś. Chyba warto dopłacić 200zł i mieć EK, no chyba że zależy Ci na dodawanym na CDP steelbooku :p
 
@Dobos Nie wiem po prostu czy mi zależy tak bardzo na dodatach do EK. Chyba tylko na artbooku. A steelbook z Triss i Yenn jest najładniejszy z trzech ;)
 
Zapewne nie tak dużo ludzi co kupili na własność EK anulowało co Janusze biznesu którym się nie udało opchnąć na Allegro i dzięki temu ludzie z listy rezerwowej mogą być zadowoleni:)
 
Zapewne nie tak dużo ludzi co kupili na własność EK anulowało co Janusze biznesu którym się nie udało opchnąć na Allegro i dzięki temu ludzie z listy rezerwowej mogą być zadowoleni:)

Oczywiście, przecież na allegro tych aukcji było od groma i to za zaporowe ceny.
 
Top Bottom