Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Płacił ktoś kiedyś na cdp.pl przez PayU? Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda? W tym momencie mam status "oczekujący na płatność". Przyszedł mi mail "Informacje o transakcji płatniczej zarejestrowanej w Systemie PayU", w którym jest opisana cała transakcja i piszę, że czekają aż wpłacę kasę na moje konto PayU. Mogę iść normalnie do banku i wpłacić pieniądze na konto PayU? I wszystko będzie załatwione?
 
Płacił ktoś kiedyś na cdp.pl przez PayU? Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda? W tym momencie mam status "oczekujący na płatność". Przyszedł mi mail "Informacje o transakcji płatniczej zarejestrowanej w Systemie PayU", w którym jest opisana cała transakcja i piszę, że czekają aż wpłacę kasę na moje konto PayU. Mogę iść normalnie do banku i wpłacić pieniądze na konto PayU? I wszystko będzie załatwione?

A przez PayU nie jest tak, że pośredniczy po prostu między przelewem online, a sklepem? Przynajmniej u mnie miało tak to miejsce. :p
 
@Zawiszay W momencie kliknięcia zapłać z PayU zostaniesz przekierowany do karty gdzie wybierasz swój bank i płacisz normalnie przelewem lub kartą. Różnica jest tylko taka, że pieniądze są u cdp.pl praktycznie natychmiast a nie za kilka godzin. NIe trzeba mieć żadnego konta payU żadnych przelewów na PayU. Zwykły przelew z banku lub karty.
 
Teoretycznie można zapłacić i przelewem tradycyjnym ale po pierwsze trzeba bardzo dokładnie przepisać tytuł płatności a po drugie nie ma szans żeby ta wpłata doszła w ciągu 36h :(
 
Płacił ktoś kiedyś na cdp.pl przez PayU? Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda? W tym momencie mam status "oczekujący na płatność". Przyszedł mi mail "Informacje o transakcji płatniczej zarejestrowanej w Systemie PayU", w którym jest opisana cała transakcja i piszę, że czekają aż wpłacę kasę na moje konto PayU. Mogę iść normalnie do banku i wpłacić pieniądze na konto PayU? I wszystko będzie załatwione?

A przez PayU nie jest tak, że pośredniczy po prostu między przelewem online, a sklepem? Przynajmniej u mnie miało tak to miejsce. :p

@Zawiszay W momencie kliknięcia zapłać z PayU zostaniesz przekierowany do karty gdzie wybierasz swój bank i płacisz normalnie przelewem lub kartą. Różnica jest tylko taka, że pieniądze są u cdp.pl praktycznie natychmiast a nie za kilka godzin. NIe trzeba mieć żadnego konta payU żadnych przelewów na PayU. Zwykły przelew z banku lub karty.

Od siebie tylko dodam, że trzeba mieć w swoim banku uruchomioną usługę bankowości elektronicznej/internetowej.
 
@Dobos płatność przelewem z payU to praktycznie to samo co przelew tradycyjny, tylko że pieniądze są od razu w cdp.pl, to chyba lepiej?
 
Gdyby szło za pobraniem to lista rezerwowa EK ruszyłaby dopero 19 maja. Chcą wszystkie kolekcjonerki sprzedać przed premierą poprostu.
 
Teraz tak do mnie dotarło. 350zl. Może jednak kupię wersje ze steelbookiem. I tak nie mam miejsca na półce. Ciekawe ile będzie kosztować sama figura tak z pół roku po premierze bo tylko ona mnie interesuje.
 
Mam wrażenie, że jeżeli dziś nie dostałem notyfikacji o możliwości zapłaty za kopię z listy rezerwowej to już jej nie dostanę. Pozostaje czekać.
 
Mam wrażenie, że jeżeli dziś nie dostałem notyfikacji o możliwości zapłaty za kopię z listy rezerwowej to już jej nie dostanę. Pozostaje czekać.
Będzie kilka fal, teraz ci co dostali możliwość kupna mają 48 36 h na spłacenie zamówienia, jeśli tego nie zrobią tę możliwość dostaną kolejni. Tak przynajmniej zrozumiałem.

@Zawiszay tym lepiej dla oczekujących na kolejne "cuda" :p
 
Last edited:
Jako iż mój kolega nie podejmuje się kupna - możliwość zakupu gry w ed. kol. na PC przekazuję osobie z forum która wysłała mi pw. Jeżeli do rana nie odezwie się do mnie interesant przekażę opcję komuś innemu z tego tematu ;) Oczywiście nie interesuje mnie zarobek ani nic z tych rzeczy:p

---------- Zaktualizowano 23:34 ----------

Do forumowej braci - jeżeli ktoś dostał się na listę rezerwową lecz jakoś nabył prędzej jakąkolwiek wersję i nie jest zainteresowany ofertą cdp.pl może się podzielić swoją kolekcjonerką, do mnie już kilka osób wysłało pw, niestety gra jest tylko jedna. Pomoc nic nie kosztuje,a może u kogoś sprawić uśmiech:) Żeby nie było - ja nie sprzedaję egzemplarzu, ja udostępniam opcję kupna na stronie cdp.pl .
 
Dziękuje Drejka :) Może i ja będę w gronie szcześliwców, jeśli ktoś odstąpi swoją EK na PC, z listą rezerwową raczej będzie ciężko...
 
Załapałam się z rezerwowej na EK na PS4. Odpuszczam sobie zakup więc możecie pisać kto chce. Od razu uprzedzam, że teraz wychodzę i będę dopiero koło 18 - 19 i wtedy do kogoś odpisze (opłata do północy).
Ja się zapisałam kilka dni po otworzeniu rezerwowej i już w pierwszym rzucie się załapałam, wygląda na to, że sporo EK zostało to jak ktoś się zapisywał kilkanaście dni po to niech nie traci nadziei ;)
 
Załapałam się z rezerwowej na EK na PS4. Odpuszczam sobie zakup więc możecie pisać kto chce. Od razu uprzedzam, że teraz wychodzę i będę dopiero koło 18 - 19 i wtedy do kogoś odpisze (opłata do północy).
Ja się zapisałam kilka dni po otworzeniu rezerwowej i już w pierwszym rzucie się załapałam, wygląda na to, że sporo EK zostało to jak ktoś się zapisywał kilkanaście dni po to niech nie traci nadziei ;)

niestety tylko pc. tak czy inaczej wielkie dzięki :)
wydaję mi się, że zapisywałem się też 2 dni po stworzeniu listy lecz niestety się nie załapałem.
 
Top Bottom