Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

Czego oczekujecie w edycji kolekcjonerskiej wieśka trójki i co waszym zdaniem powinno sie tam znaleźć.A może macie jakies indywidualne pomysły?Piszcie śmialo.
 
Czego hm, lepszego medalionu wiedźmina może księgozbioru sapkowskiego i zamiast tej figurki geralta, czegoś bardziej przydatnego.
 
ja proponuje osobiście takie rzeczy jak:
oczywiście gra
muzyka
2 miecze wiedźmińskie stalowy i srebrny
pudełko
koszulka
medalion
1000 orenów
sprzęt do gry w kości plansza kości
 
Akurat figurka mogłaby się pojawic - ale taka, jak w Empikowskiej edycji W1. Popiersie prezentuje się znacznie mniej okazale, co piszę z pełną odpowiedzialnością, bo mam oba przedmioty na tej samej półce.

1. Wiedźmińska skórzana torba? Coś takiego, jak miał Geralt w W1? To mogłoby być opakowanie zbiorcze.
2. Pendrive bądź podkładka pod mysz Razer Goliathus z mordą Wiedźmaka.
3. Miecz Ciri, Jaskółka w wersji skróconej do sztyletu? :)
4. Sama gra oczywiście, idąca tropem Yen i bardziej dopracowana niż W2. To byłby chyba najlepszy gadżet.
 
1. DVD z grą :)
2. DVD Making of The Witcher 3
3. Soundtrack na CD
4. Album z Artworkami
5. Kalendarz z Triss :D
6. Wiedźmiński sztylet (metalowy, nieostrzony)
7. Metalowe pudełko :)
 
Książki to sobie w każdej księgarni możesz kupić ;) W EK powinny być jakieś "wymyślne", trudne do zdobycia rzeczy ;)
 

RaV47

Forum veteran
Hymm...
- Płytka z Całą muzyką z gry
- Making of (tyle że jakieś nowe, niepublikowane materiały)
- Zarąbiste, eleganckie pudełko
- Nóż/sztylet i jakiś oldskulowy falkon czy inny pojemnik na eliksir.
- 2 DLC
- Żeby opcja grania jeden dzień prze premierą gry zadziałała
- Jakieś pierdoły , naklejki, brelok , długopis ...
- Większa i dokładniejsza mapa
 
- gra
- muzyka z gry
- making of
- podkładka pod szczura
- większa i dokładniejsza mapa
- jakiś wielki plakat nagiej Triss może być też Geralta
- jakieś naklejki
- jakieś artworki nieopublikowane
- srebny miecz Geralta
- cena nie przekraczająca 200zł
Powino styknąć
 
Koszulka wiedźmińska,
Miecz (miniaturka),
Pierdoły (takie jak już wcześniej napisał RaV47),
Plakat (z losową postacią),
Kalendarz.
 
Widze że temat sie rozwija.Osobiście bardzo bym chciał ujżeć w takiej edycji srebrny miecz geralta ale myśle także że jeśli bedzie miecz to medalionu już nie muszą dawać.Oczywiście zdaje sobie sprawe że taka edycja z mieczem sporo by kosztowala.Jako jeszcze jeden dodatek widzialbym koszulke ale taka pożądną i pare drobiazgów.Nie weim karty,kości myśle też że pomysl z dodaniem do takiej edycji prawdziwego sztyletu jest nienajgorszy.Oczywiście na takowym znalazłby się wilk z medalionu geralta.Piszcie dalej co wam jeszcze przychodzi do głowy.
 
Ja to w takiej wersji chciałbym medalion. Pomysł ze sztyletem też bardzo dobry. Koszulka - ekstra. Oczywiście płyty, może być również jakaś księga jak Artbook. Bardzo mnie to zajęło. Zresztą cieszyłbym się czymś unikalnym czego nie można nigdzie dostać. Nie wspominam tu o podstawach takiej Edycji.
 
A może taki sztylet

http://images.google.pl/imgres?q=wied%C5%BAmi%C5%84ski+n%C3%B3%C5%BC&hl=pl&sa=G&gbv=2&tbm=isch&tbnid=wcVmcd_I5qSf2M:&imgrefurl=http://www.witcher.phx.pl/index.php%253Faction%253Dekwipunek&docid=w_Xe7bISo8UNzM&w=188&h=250&ei=wOk3TruuMIqCOuaj1MUD&zoom=1&iact=hc&vpx=364&vpy=253&dur=171&hovh=200&hovw=150&tx=129&ty=169&page=1&tbnh=143&tbnw=114&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:14,s:0&biw=1280&bih=594
 
Kalendarz ale... ze wszystkimi czarodziejkami i bohaterkami z gry... po co od razu ograniczać się do Triss
 
Yenefer,Triss...to mi się podoba.Kaledarz jako dodatek bylby świetny ale co byloby ,,gwoździem programu,,.Miecz,medalion czy nóż.A może jeszcze cos innego.
 
a ja się przyznam tak:uczciwość i rzeczywiste "wynagrodzenie i wyróżnienie" i całego EK i ludzi którzy ją kupili...a nie jak było z W2:
- DLC tylko dla kolekcjonerki w preorderze - wszystko dodane w w Patchu 1.1 albo 1.2
- Różne wersje EP w zależności od tego gdzie się kupiło. wybaczcie, ale medalion jaki był w saturnie, nie wiem czy nie byłby lepszy od tego popiersia co było w EK.
Już nawet nie mówię o tych figurkach do składania...czy ja wiem czy to było coś rzeczywiście szczególnego, zważywszy na fakt że dokładnie to samo można było ściągnąć z sieci i samemu sobie wydrukować? jako dodatek do gry żeby sobie samemu ściągnąć i wydrukować to ja rozumiem, ale chwalić się tym i zachwalać jako atut pudełka?

co ja bym z chęcią chciał?
- grę
- muzykę
- mini poradnik
- artbooka
- medalion ale taki porządny z ładnym łańcuchem
- nóż do papieru w kształcie miecza (cały miecz to ja z pocałowaniem ręki i z wychwalaniem pod niebiosa, ale cena byłaby wtedy kosmiczna)
- jakieś sensowne - klimatyczne - pudełko. fajnie by wyglądała skrzynia jakie mamy w W2
- jakiegoś pendrive`a ale nawiązującego do gry całym kształtem (głowa wilka?) a nie zwykły z samym nadrukiem
- fajny też byłby kubek a raczej kufel...taki drewniany, w kształcie beczki
 
hmmm....
-gra
-artbook
-muzyka
-poradnik
-koszulka
-jakieś pierdoły typu np. naklejki
-może kalendarz z kobietami wiedźmina
-porządny medalion
-może też taki sztylet jak proponował Mroczny Daff
-i oczywiście stylowe duże pudło
 
Fajnie by było, gdyby do W3 EK dołączone były miecze - ten srebrny i ten na ludzi, ale o tym już koledzy wspomnieli. Kalendarz a grafikami, artworkami byłby mile widziany. Taki sporych rozmiarów kalendarz. :cool:
 
Top Bottom