Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Witam! Miałem szczęście i dostałem się z listy rezerwowej na kolekcjonerkę lecz gdy zamawiałem ją nie miałem jeszcze PS4 i zamówiłem na PC a jego nie mam tak dobrego żeby Wieśka odpalić więc pytanie czy ktoś może chciałby się wymienić edycjami ?? Oddam wersje PC a przyjmę PS4 oczywiście z należną dopłatą. Jeżeli nie pozostaje mi odsprzedać pudełko i kupić samą grę w wersji na PS4 bo kolekcjonerki i tak chyba się nie różnią prawda ?
 
Cześć, radzę ci tak już niejeden raz taki ktoś się znalazł zachowaj sobie edycję kolekcjonerską z PC i pudełko z grą samą możesz sprzedać, i kupisz pudełko z PS4 bo na kolekcjonerki raczej nie znajdziesz nikogo kto się wymieni :) a w pudełku na PS4 kolekcjionerski jest to samo 1:1 co na PC tylko pudełko z grą się różni
 
Witam! Miałem szczęście i dostałem się z listy rezerwowej na kolekcjonerkę lecz gdy zamawiałem ją nie miałem jeszcze PS4 i zamówiłem na PC a jego nie mam tak dobrego żeby Wieśka odpalić więc pytanie czy ktoś może chciałby się wymienić edycjami ?? Oddam wersje PC a przyjmę PS4 oczywiście z należną dopłatą. Jeżeli nie pozostaje mi odsprzedać pudełko i kupić samą grę w wersji na PS4 bo kolekcjonerki i tak chyba się nie różnią prawda ?
Wersje kolekcjonerki Wiedźmina 3 PC i PS4 (poza samą wersją gry) różnią się pewnie tylko steelbookiem (PC- na pewno 6 miejsc na płyty, PS4-??)
 
Last edited:
Chciałem tylko przypomnieć że umieszczanie tutaj ofert handlowych jest niezgodne z regulaminem forum, który każdy użytkownik akceptuje przy rejestracji. Uporczywe wklejanie ofert sprzedaży kolekcjonerki zaowocuje karami. Czujcie się ostrzeżeni.

• Zakazane jest:
- umieszczanie jakichkolwiek ofert/reklam w postach na forum; powyższe dozwolone są jedynie w sygnaturkach, o ile nie są komercyjne,
 
Do mnie też "szczęście uśmiechnęło się niczym szczerbata strzyga" EK zamówiona i opłacona :). Tylko z tych nerwów walnąłem literówkę w nazwie ulicy i nie podałem numeru mieszkania :/ . Napisałem do pomocy CDP może da się coś z tym jeszcze zrobić i gra do mnie dotrze.
 
Do mnie też "szczęście uśmiechnęło się niczym szczerbata strzyga" EK zamówiona i opłacona :). Tylko z tych nerwów walnąłem literówkę w nazwie ulicy i nie podałem numeru mieszkania :/ . Napisałem do pomocy CDP może da się coś z tym jeszcze zrobić i gra do mnie dotrze.

Na wieść o Wiedźminie 3 zapomniał gdzie mieszka!
To co się z Tobą będzie działo jak go w łapy dostaniesz ...
 
Mnie zastanawia jedno... Czy jeśli nie dostałem tego ogólnego maila o liście rezerwowej to znaczy, że kompletnie już się nie załapię (zapisywałem się tuż po północy 11.06. na wersję PC) ?
 
Mnie zastanawia jedno... Czy jeśli nie dostałem tego ogólnego maila o liście rezerwowej to znaczy, że kompletnie już się nie załapię (zapisywałem się tuż po północy 11.06. na wersję PC) ?
Z tego co pisali to planują max 2 tury - 30 kwietnia i 4 maja (jak ludzie z pierwszej tury nie opłacą zamówienia) szansa jest zawsze
 
a miał ktos z was takiego babola ze sklep ? Opłaciłem grę 21 wszystko cacy bylo gra czeka na premierę a dziś wchodze do sklepu i takie cudo gra opłacona i czekają na płatnośc WTF ?!?
 

Attachments

  • opłacone.jpg
    opłacone.jpg
    227.8 KB · Views: 38
Last edited:
a miał ktos z was takiego babola ze sklep ? Opłaciłem grę 21 wszystko cacy bylo gra czeka na premierę a dziś wchodze do sklepu i takie cudo gra opłacona i czekają na płatnośc WTF ?!?

Miałem dokładnie to samo 2 dni temu. Zadzwoniłem do sklepu, powiedzieli, żebym użył formularza i wysłał im dowód przelewu i fakturę, którą od nich dostałem. Wysłałem je wieczorem, następnego dnia przysłali odp, że zmieniono status i znów mam "czeka na premierę".
 
Ja mam maile zapisane az mi gra przyjdzie do domu :D Sprawdzam czasami cdp.pl ale jeszcze zadnego takiego problemu nie miałem. Odkad kupiłem cały czas mam "czeka na premiere".
 
Do tego w poniedziałek pan z cdp powiedział mi, że strona może płatać figle i mając potwierdzenie i fakturę, o których wspomniał Iwan, można spać spokojnie.
 
Top Bottom