Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Nikt oprócz cdp.p nie wie co bedzie tą niespodzianką.. zobaczymy maja powiedzieć "wkrótce" .
To teraz zacząłem się zastanawiać nad zmianą sposobu dostawy - tylko pytanie, czy warto ale na nie już mi nikt nie odpowie. Ciekawe ile osób będzie odbierało po północy W3.
 
Ktoś będzie odbierał w Krakowie?
Ja z Krakowa, ale właśnie myślę czy zmienić kuriera na paczkomat ;)

Spróbować zawsze warto.
Napisz - jeszcze dwa tygodnie do premiery.
Dam sobie chyba czas do jutra na podjęcie decyzji i najwyżej napiszę do CDP o zmianę metody dostawy. Choć bezpieczniejszy wydawał mi się kurier, jeżeli chodzi samą dostawę. Pamiętam, że przy premierze 2 części i odbiorze osobistym EK straszne zamieszanie z tym było, ludzie się wręcz zabijali o niższe numery (bo pudełka z grą nie były personalizowane adresem, tylko dawane losowo). A jakoś taki wyścig szczurów mnie nie przekonuje :p
 
@Anashar

Weź mi nie przypominaj.
Ja jak odbierałem EK Wiedźmina 2 z Galerii Mokotów, to z przerażeniem zauważyłem jak pan, wydający komuś przede mną, podał pierwsze z brzegu opakowanie (bez żadnego patrzenia na numery !!!). A gdy ja przy swoim zwróciłem mu na to uwagę, to okazało się iż po raz pierwszy o tym słyszy :shock: ...

Na szczęście Wiedźmin 3 EK nie ma numerków, więc takiego problemu nie będzie.
 
@Anashar

Weź mi nie przypominaj.
Ja jak odbierałem EK Wiedźmina 2 z Galerii Mokotów, to z przerażeniem zauważyłem jak pan, wydający komuś przede mną, podał pierwsze z brzegu opakowanie (bez żadnego patrzenia na numery !!!). A gdy ja przy swoim zwróciłem mu na to uwagę, to okazało się iż po raz pierwszy o tym słyszy :shock: ...

Na szczęście Wiedźmin 3 EK nie ma numerków, więc takiego problemu nie będzie.

Ja za sprzedanie mojej komuś niemałą aferę zrobiłem w punkcie odbioru... Skończyło się na 5 dyszkach zniżki... Ale i tak mało według mnie - chociaż jak obok tego sklepu przechodzę obok to wciąŻ na mnie krzywo patrzą i ta satysfakcja już zaczyna rekomensować niesmak i smutek. Ale co to za zwyczaje cudzy towar wydawać i wmawiać mi ze tak nie jest?
 
Ale co to za zwyczaje cudzy towar wydawać i wmawiać mi ze tak nie jest?
To i tak miałeś szczęście, sprzedawca w Komputroniku oddał komuś bez sprawdzania danych kartę graficzną z mojego zamówienia i nie miał następnej w magazynie...
 
@Anashar Ja wybrałem Paczkomat z 2 powodów, po pierwsze mam go w zasadzie pod domem, po drugie kurier byłby u mnie nie wcześniej niz o 18 bo tak jeździ w moim rejonie.. wiec wybrałem to co mam blizej.. i tak odbiore zaraz po północy (jak cdp.pl i inpost dadza rade).
 
To i tak miałeś szczęście, sprzedawca w Komputroniku oddał komuś bez sprawdzania danych kartę graficzną z mojego zamówienia i nie miał następnej w magazynie...

Dlatego nie lubię Komputronika :p Po 3 miesiącach walki o reklamację przysłali mi, tę samą kartę i na dodatek uszkodzoną, choć na mailu pisali mi że zostanie wymieniona ehhh. Co do cdp mam nadzieję, że nie będę miał problemów z Nimi tak jak z puzzlami, gdzie dostałem je 2 tygodnie po premierze wraz z przeprosinami w postaci 2 talii kart i kubeczka z kościami ;)
 
Top Bottom