Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Może ciepłą herbatkę będą pod paczkomatami w nocy nalewać. Albo inny trunek na rozgrzanie, nie obraziłbym się :p
 
Cytuję "Pierwsza tura maili z informacją zostanie rozesłana 28 kwietnia około godziny 12. Druga tura, jeśli zostaną jeszcze nieopłacone egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej, zostanie rozesłana 30 kwietnia. Trzecia tura, pod warunkiem że zostaną jeszcze nieopłacone egzemplarze EK, zostanie rozesłana 4 maja." Aczkolwiek sądzę że zrobią jeszcze ostatnia 4 turę przed 10 maja.
 
A, ok, dzięki za informację ;d maturami żyłam to nie jestem na bieżąco, myślałam, ze dopiero pierwsza tura była.
Cóż, trudno. Mam nadzieję, że jeszcze mają jakieś kolekcjonerki w zapasie i rzucą parę dni po premierze.
 
Pojechałem wczoraj sprawdzić czy paczkomat w którym będę odbierał jest "udekorowany" Wiedźminem, ale był tylko zwykły żółty. Odbiera ktoś jeszcze we Włocławku, czy będę jedyny?:hmm:
 
Widzę, że naprawdę nakręcacie się na odbiór kolekcjonerki w Paczkomacie. Ja sobie grzecznie poczekam, aż kurier przekaże moją kopię pod sam próg domu. Co kto lubi :)
Tylko tak a ja w ogole sobie nie wyobrazam by wybrac "paczke w ruchu", jeszcze by gdzies przypadkowo zgineła w danym kiosku ruchu :p pewnie by sie tak nie zdarzyło no ale jednak kurier to najodpowiedniejsza decyzja
 
Zalezy od kuriera i do ktorej pracuje. UPC mi przewaznie o 11-12 paczki przywoził, do ktorej pracuja panowie z DPD i gdzie najpierw rozwaza tego nie wiem. Ja mieszkam na wsi, punkt DPD jest w Rzeszowie do ktorego mam 60km tak samo jak UPC.
 
Ja wybrałem paczkomat z jednego powodu, jestem niecierpliwy. Minusem będzie to , że pewnie późno pójdę spać.
 
Zalezy od kuriera i do ktorej pracuje. UPC mi przewaznie o 11-12 paczki przywoził, do ktorej pracuja panowie z DPD i gdzie najpierw rozwaza tego nie wiem. Ja mieszkam na wsi, punkt DPD jest w Rzeszowie do ktorego mam 60km tak samo jak UPC.

A z której strony Rzeszowa? Bo ja mam też prawie tyle. :)
Ja tam wybrałem kuriera, nie muszę grać w nocy, zresztą rano do pracy trzeba będzie iść. :D
 
Grono osób 50-60km od Rzeszowa się poszerza :D Jednoczmy się! :p
Ja tam postawiłem na paczkomat, a zaraz po maturze z infy odbiorę w pośpiechu jako ewentualną nagrodę pocieszenia :D a daleko nie będę miał, bo akurat paczkomat znajduje się po drugiej stronie ulicy od szkoły
 
A z której strony Rzeszowa? Bo ja mam też prawie tyle. :)
Ja tam wybrałem kuriera, nie muszę grać w nocy, zresztą rano do pracy trzeba będzie iść. :D
Okolice Krosna :)
Grono osób 50-60km od Rzeszowa się poszerza :D Jednoczmy się! :p
Ja tam postawiłem na paczkomat, a zaraz po maturze z infy odbiorę w pośpiechu jako ewentualną nagrodę pocieszenia :D a daleko nie będę miał, bo akurat paczkomat znajduje się po drugiej stronie ulicy od szkoły
U mnie sa paczkomaty ale nie wiem czy znajduja sie kioski ruchu do ktorych by Wiesiek trafił. Wolałem nie ryzykowac wiec został kurier a grac od razu nie musze, ostatnio i tak ledwo do 23 wytrzymuje :D Poza tym bede mogł rozpakowac paczke przy kierowcy i jak cos bedzie nie tak pokazac mu moje niezadowolenie. Mam nadzieje, ze nie beda popełniane błedy z EK W2
 
Last edited:
Ja w Rzeszowie (Nowe Miasto), ale w domu rodzinnym, 7 km od Rzeszowa kurierzy byli albo przed 12, albo po 16.
Z DPD nie miałem dotąd kontaktu (patrząc na firmy ze sklepów), więc jestem ciekaw kiedy będzie.
 
Last edited:
Top Bottom