Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Pytanie z trochę innej beczki. Wszyscy chcemy dostać tak wcześnie jak to tylko możliwe po to aby się nacieszyć bajerami i aby zainstalować grę przed premierą i czekać na "day one patch". Jeśli jednak otrzymamy paczki 19maja ( kurier w moim przypadku ) to zakładam że instalacja gry z tak wielu płyt DVD zajmie wieki... Otrzymamy również klucz do ściągnięcia gry z serwisu GOG i jeśli nawet serwery GOG nie będą obciążone ( w co szczerze wątpię ) to i tak ściągnięcie gry zajmie pewnie jakieś 30min. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość ściągnięcia plików z GOG które ktoś wrzucił do sieci ( torrent czy coś w tym stylu )? Podchodzi to pod piractwo ale jednak gręzakupiłem i opłaciłem, mam fakturę i wszystko. Takie wcześniejsze ściągnięcie plików skróciłoby moją męczarnie zwaną "instalacją" po otrzymaniu paczki od kuriera :)

Akurat dla mnie instalacja gry to już przyjemność a GTA 5 ( 7płyt) instalowało się może z godzinę,to chyba nie jest wieczność..
Jak dla mnie to jest wieczność, ja nie mogę już wytrzymać a co dopiero będzie jak dostanę paczkę w swoje łapy!
 
Last edited:
Akurat dla mnie instalacja gry to już przyjemność a GTA 5 ( 7płyt) instalowało się może z godzinę,to chyba nie jest wieczność.. :D
 
No chyba właśnie trafiłem bo pobierałem z 3h także już w dzień premiery grałem ( nie wiem czy to szybka prędkość była czy nie) :D
No 3 godziny w porownaniu z tymi co sciagali w 2,3 dni z predkoscia gora 900kbps to jest nic :p
 
Last edited:
@promulgacja - Po upomnieniu w poście HuntMocy oboje z Sybelle_ zakończyliśmy zbędną dyskusję na wątku.

No widzisz, a mi nie dane było zakończyć zbędnej dyskusji polubownie, bo dostałem upomnienie bez żadnego ostrzeżenia. Wkurza takie traktowanie. Widocznie @Nars jest mniej wyrozumiały od @HuntMocy.

Co do kolekcjonerki to mam obawy czy takie wielkie pudło (widziałem zdjęcia, szok!) się zmieści w paczkomacie... Nigdy nie odbierałem niczego z tego urządzenia, są tam takie duże hmm otwory? ^^
 
CDP.PL zapewnia, że paczki spokojnie zmieszczą się w paczkomatach, a jak do jednego paczkomatu ma przyjść powiedzmy 50 paczek to obok stanie paczkomatowóz i będą na bieżąco wydawać za okazaniem kodu odbioru.
 
O dostarczenie paczek w dniu premiery nie macie się co martwić, kiedyś miałem okazje poznać jak działa to wszystko od kuchni, kurier nie dostarczył 2 paczek na czas i wrócił z nimi do magazynu i pensja obcięta, co więcej jeden kurier mi mówił ze nawet jak podjęli próbę dostarczenia i zostawił awizo bo nie było odbiorcy w domu to i tak mają po pensji obcięte...
No to może zależy od firmy. Ja kilka razy miałem takie przypadki, gdzie zamawialiśmy materiały reklamowe dla klientów na konkretne wydarzenia i mimo zapewnień, że paczka będzie (i wyższej opłaty za doręczenie w konkretnym terminie/godzinie) i bycia w firmie, nagle dostawałem maila, że kurier był i nikogo nie zastał. Później zaczynał się sznurek telefonów z naszej strony (bo infolinia jeszcze czynna), ale dostawałem tylko odpowiedzi, że mam się z kurierem kontaktować bo oni nic nie wiedzą, bo w systemie istnieje informacja, że była próba doręczenia (gdzie takowej nie było bo specjalnie na niego i paczki czekaliśmy). No i niestety po awanturze paczki były w takich sytuacjach dopiero na drugi dzień, bo po godzinach nie dało się do danego kuriera dodzwonić. Zależy od rejonu, zależy od firmy, jak wszędzie.

Mam nadzieję, że tu tej sytuacji nie będzie, choć obawiam się, że to ta sama firma kurierska z którą do tej pory mieliśmy problemy w naszym rejonie.

Co do kolekcjonerki to mam obawy czy takie wielkie pudło (widziałem zdjęcia, szok!) się zmieści w paczkomacie... Nigdy nie odbierałem niczego z tego urządzenia, są tam takie duże hmm otwory? ^^
Ma się zmieścić bez większych problemów :)
 
Mam zwykłego boxa wraz z steelbookiem z cdp.pl, i dziś mi zmienili status na "w realizacji" , a dostawę mam kurierem, bo mieszkam na wsi, a paczkomat najbliżej mam 20km, a nie będę tracił kasy ani pół dnia na dojazd autobusem.
 
Top Bottom