Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
To sobie wbij do głowy, że status zmienia się samoistnie po zeskanowaniu kodu i nikt tego ręcznie milionom paczek dziennie nie przestawia. Jak paczka dla przykładu ma status "Zmierza do punktu docelowego" to oznacza, że przez weekend zatrzymano ją w którymś z punktów na trasie i prawdopodobnie dziś ruszyła dalej w drogę, a status zmieni się na "Przyjęta w oddziale docelowym" w momencie, gdy faktycznie ją tam przyjmą.

Jak od kurierów odbierasz paczki to z reguły co, podpisujesz świstek papieru czy składasz podpis elektroniczny na tym ich urządzonku? Bo ja odkąd pamiętam zawsze podpisywałem się rysikiem na makabrycznie małym ekraniku czego efektem była prawie natychmiastowa zmiana statusu paczki w sieci na "Odebrana".

//EDIT

Hmm, wiecie co? Ten system śledzenia paczek nie tyle jest opóźniony, co powiedziałbym... uszkodzony po tej ostatniej przerwie technicznej. Status paczki zmieniał się w regularnych odstępach czasu do godzin wieczornych w sobotę i po tym w sumie zaciął się w miejscu.
Polecam zatem niecierpliwym wykonać telefon na nr 801 400 100 lub (dla komórek) 722 444 000, powciskać odpowiednie cyfry zgodnie z poleceniami by przekierowało was do obsługi przesyłek paczkomatowych, podać numer telefonu pod który ma przyjść sms z kodem, oni już tam sobie zweryfikują dane, zapytają o ostatnie cyfry numeru paczki i podadzą dokładny status. Moja mimo, że siedzi na "Zmierza do punktu docelowego" to u nich w systemie figuruje jako "W doręczeniu".
 
Last edited:
U mnie to samo... Gdyby nie to, że jestem na uczelni to bym ich ochrzanił równo ale gdy prowadzący zajęcia wokół chodzą to głupio więc tylko poprosiłem o naprawienie tego...
 
Przestałem się spisać bo sam pewnie dopiero we środę będę miał czas żeby zagrać ale i tak chciałbym już dzisiaj położyć łapy na paczce. Tym bardziej fajnie by było gdyby system działał bo jak mam stać pod paczkomatem godzinę żeby się okazało że przesyłka dojdzie dopiero jutro to będzie mi smutno. Więc wieczorem pewnie będę dzwonił.
 
u mnie status na cdp.pl "gotowe do odbioru" a w inpost "umieszczona w paczkomacie (odbiorczym)" :) Do Was też przyjdą, spokojnie ;)
 
Eee... właśnie się zorientowałem- opcja "Paczka w Ruchu" to możliwość odbioru w kiosku, tak? Dlaczego więc- zamawiałem z opcją kurier- przy śledzeniu pokazuje mi informacje właśnie w polu paczki w Ruchu?
 
Moja paczka od dziesięciu minut jest "Przekazana do umieszczenia w paczkomacie" :) Jestem dobrej myśli xD
 
u mnie bylo to samo przed chwilą. Prawdopodobnie jakiś błąd, bo wpisując kod w miejsce Inpost, "namierzało" normalnie paczke w Inpoście ;)

---------- Zaktualizowano 06:55 ----------

A SMS z kodem już dostałeś? ^^

Oj niestety nie ;) na to za wcześnie chyba ;) Celuję w 23:00 :)
 
U mnie w wyszukiwarce nadal jedzie do miasta.. gdyby nie to, ze dzwoniłem to bym był bardzo zly..

@robss.998 Z tego co mi powiedzieli na infolinii to dopiero po 23 beda masowo wysyłać te sms-y
 
No to ich trochę pogrzało już. Zrozumiałe dla mnie jest to, że doręczają dopiero dzisiaj, by nie było za wcześnie, a jednocześnie by każdy na pewno najpóźniej jutro paczkę otrzymał, ale litości... ktoś chyba zapomniał wziąć pod uwagę, że wędrowanie po paczkę takiego gabarytu w nocy nie do końca jest bezpieczne. Szczególnie w mniejszych miastach, a już w szczególności w tych, w których paczkomat chyba na złość i pokuszenie został umieszczony obok osiedla cieszącego się sławą godną czynów Lucyfera.

Żeby było śmieszniej... na SMS każą czekać, ale nie mają nic przeciwko pofatygowaniu się adresata osobiście do punktu InPost po odbiór paczki nawet w tej chwili. Żałosne.
 
Z tego co mi powiedzieli na infolinii to dopiero po 23 beda masowo wysyłać te sms-y

Znając życie to pewnie po 23:00 będą dopiero wysyłać moją paczkę :harhar:

Niecałe 15 godzin do premiery i bez zmian (Podróż paczki jeszcze się nie rozpoczęła).
 
EDIT: Przed chwilą dostałem wiadomość o wysłaniu paczki dostawa (kurier).

PS. Nawet jeśli paczkę wyślą o 16 to zdąży dojść na czas;)
 
Last edited:
@luki965 - to zabierz rodzinę/drużynę czy kogo tam chcesz, fajna okazja, żeby się grupą przejść po takie trofeum xD

A tak na poważnie, to nawet jeśli uda mi się zrozumieć Twój zarzut (?), to jak wyobrażasz sobie jego rozwiązanie? Przy każdym paczkomacie miałby stać "strażnik kolekcjonerki"? Premiera jest 19.05 i już od każdego z nas zależy, czy odbierze paczke o 00:01 czy z rana, gdy się porządnie wyśpi :)
 
No to ich trochę pogrzało już. Zrozumiałe dla mnie jest to, że doręczają dopiero dzisiaj, by nie było za wcześnie, a jednocześnie by każdy na pewno najpóźniej jutro paczkę otrzymał, ale litości... ktoś chyba zapomniał wziąć pod uwagę, że wędrowanie po paczkę takiego gabarytu w nocy nie do końca jest bezpieczne. Szczególnie w mniejszych miastach, a już w szczególności w tych, w których paczkomat chyba na złość i pokuszenie został umieszczony obok osiedla cieszącego się sławą godną czynów Lucyfera.

Żeby było śmieszniej... na SMS każą czekać, ale nie mają nic przeciwko pofatygowaniu się adresata osobiście do punktu InPost po odbiór paczki nawet w tej chwili. Żałosne.

Jak się tak boisz to trzeba było zamówić kuriera i tyle :)
 
Top Bottom