Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Przed chwilą jak szedłem do pracy to pan dostawca właśnie wpakowywał kolekcjonerki do paczkomatu :) Stały sobie sobie na ziemi, tuż obok mnie, w ilości ponad 10 sztuk. Nie wiem jak to zrobiłem, że powstrzymałem się od wzięcia jednej i ucieczki do domu :)
 
Przed chwilą jak szedłem do pracy to pan dostawca właśnie wpakowywał kolekcjonerki do paczkomatu :) Stały sobie sobie na ziemi, tuż obok mnie, w ilości ponad 10 sztuk. Nie wiem jak to zrobiłem, że powstrzymałem się od wzięcia jednej i ucieczki do domu :)

Już? Myślałem że tak wcześnie nie mogą :p
 
Przed chwilą jak szedłem do pracy to pan dostawca właśnie wpakowywał kolekcjonerki do paczkomatu Stały sobie sobie na ziemi, tuż obok mnie, w ilości ponad 10 sztuk. Nie wiem jak to zrobiłem, że powstrzymałem się od wzięcia jednej i ucieczki do domu
Pewnie dlatego, że cały urlop na ten rok masz zaplanowany od jutra ;)

EDIT:
przyznać się, kto dostał juz sms'a, że może odebrać? No chyba, że na te paczki zrobili jakiś sztuczny delay, bo z tego co wiem, to sms i mail idą automatycznie "z paczkomatu".
 
Last edited:
@gosc_w_dom - a sprawdź, czy czasem nie ma jakiejś spacji przed wpisanym numerem. Mi na CDP w szukaniu zawsze wskakuje przed numer spacja, i dopiero po jej usunięciu wyszukuje paczkę :) A poza tym, informacja ze strony inpostu jest jakoś dla mnie bardziej uspokajająca :)
 
Przed chwilą jak szedłem do pracy to pan dostawca właśnie wpakowywał kolekcjonerki do paczkomatu :) Stały sobie sobie na ziemi, tuż obok mnie, w ilości ponad 10 sztuk. Nie wiem jak to zrobiłem, że powstrzymałem się od wzięcia jednej i ucieczki do domu :)

Jak duże te pudła? Tak na oko?
 
Już jestem przygotowany na nocną wycieczkę do paczkomatu.
 

Attachments

  • Screenshot_2015-05-18-09-41-26.jpg
    Screenshot_2015-05-18-09-41-26.jpg
    131.6 KB · Views: 39


:p

Zastanawiam się tylko skąd wezmą mój nr tel. Nie podwałem chyba na cdp ani przy zamówieniu.Pamięta ktoś, czy było pytanie o numer przy składaniu zamówienia i wyborze opcji dostawy?
 
Top Bottom