Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
A ja nadal nie mogę śledzić paczki :). Dziś mam urodziny, mam nadzieję, że kurier mnie zaskoczy, fajny prezent bym miał :)
 
@norolim mam tak samo!!! A jeśli chodzi o numer telefonu, to nie martw się - zawsze idzie sms i e-mail (w tym samym momencie).
;)

EDIT:
czyli jednak założyli jakieś opóźnienie na wysyłanie kodów otwierających te magiczne drzwi do szczęścia...
Tak blisko i jednocześnie tak daleko... ;)
 
Last edited:
Z tego co widzę, to dziś zapewne kurier odbierze przesyłki i będą na jutro, bo jak status nie zaktualizowany to znaczy że tego nie zrobił i dziś nie dostaniemy, a ponoć Gram/Muve dziś mają dostarczyć swoim klientom, więc my zagramy dopiero jak kurier przyjedzie, a to z tym kurierem rożnie, nie którzy u mnie potrafią być po nocach...
 
Ostatnio za każdym razem dostawałem wręcz jednocześnie smsa i e-maila... tylko fakt, nie było to w takim szczycie wysyłkowym zapewne.
 
Czas im się kurcze, zakładając że paczka ma być w paczkomacie o północy to mają 14 godzin a wciąż InPost jej nie odebrał od cdp...
 
Wychodzi na to, że nie wszystkie paczki będą dostarczone do północy. Ktoś tam pisał, że ma iść w 2 turach i część będzie do odbioru we wtorek rano.
 
Informacja dla tych co wybrali opcje kurier, podobno DPD splajtowal a wszystkie kolekcjonerki poszly jako odprawa dla pracownikow :D
 
Informacja dla tych co wybrali opcje kurier, podobno DPD splajtowal a wszystkie kolekcjonerki poszly jako odprawa dla pracownikow :D

Mocne 0/10.

Co do dwóch tur - nie interesuje mnie to. Zamówiłem grę w czerwcu, rok temu jako jeden z pierwszych i mają mi to dostarczyć na czas. Jak nie to będą szły reklamacje bo jest to niewywiązanie się z umowy. Poza tym w FAQ czytałem że we wtorek będą do odbioru te, które zamówiono po 14.05 czyli w po-rezerwowej sprzedaży. Tak czy inaczej liczę na to, że ogarną wora.
 
Informacja dla tych co wybrali opcje kurier, podobno DPD splajtowal a wszystkie kolekcjonerki poszly jako odprawa dla pracownikow :D

Wyjątkowo słaby trolling. Przed chwilą rozmawiałem z Panem z dpd, napisał że jeśli nie widać jej w systemie to znaczy że nie została jeszcze odebrana przez kuriera. Jeśli paczka została nadana dzisiaj to zmiany statusu należy się spodziewać wieczorem.
 
Ladne macie tam cisnienie skoro taki zarcik odbieracie jako trolling. Zluzujcie wory ludziska bo zawalu dostaniecie. Ja mam znajomego kuriera DPD w Rzeszowie i wiem od niego, ze paczki maja juz u siebie i jutro wedlug umowy zaczna rozwozic wiec w kazdym oddziale jest na pewno tak samo. Idzcie sie przewietrzyc bo ladna pogoda a nie marnujecie czas na sprawdzanie co chwile czy status sie zmienil
 
Dzwoniłem do cdp.pl

Nr telefonu podawało się podczas zamówienia kolekcjonerki, cdp.pl go ma. Mój mieli chociaż nie pamiętałem żebym go przy zamówieniu podawał. Każdy może zadzwonić i to sprawdzić.

Przesyłki prawdopodobnie już tam są i czekają aż przyjdziemy odebrać

kody do otworzenia paczkomatów otrzymamy tuż po północy.

To są oficjalne info z cdp.pl podczas rozmowyh telefonicznej.
 

Attachments

  • status.JPG
    status.JPG
    44.2 KB · Views: 33
kody do otworzenia paczkomatów otrzymamy tuż po północy.

Mam tylko nadzieje, że linie telefoniczno-smsowe się nie zapchają, bo stanie godzinę w nocy pod paczkomatem nie wydaje się najlepszym pomysłem nas pędzenie wieczoru :D

Swoją drogą - dzięki za info :)
 
kody do otworzenia paczkomatów otrzymamy tuż po północy.

Lipa, w całej polsce sprzedaż rusza o 23.00, premiera w BlueCity jest o 23.00, ktoś pisał że kody przyjdą o 23.00... Znowu się zastanawiam czy nie dać sobie siana z kampieniem pod paczkomatem, oddać gaz pieprzowy do sklepu i grę odebrać we wtorek po robocie...
 
Właśnie zerknąłem na strone Inpostu i okazuje się coś takiego ;) Umieszczona w Paczkomacie (odbiorczym)18.05.2015 09:46 - ale jeszcze nie otrzymałem żadnego sms ;/ Jak myślicie,ile na to trzeba czekać ??? Bo zapewne ,mógłbym już iść odebrać przesyłkę ;) :) :p
 
Top Bottom