Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Co do dpd, nie ma sensu dziś zaglądać na status. Chociaż numer mam od piątku to:

"Przesyłka nie jest widoczna w naszym systemie, na chwilę obecną nie mamy przesyłki o takim numerze. Mogła zostać nadana w dniu dzisiejszym. Jeżeli paczka została nadana w dniu dzisiejszym widoczna będzie dopiero w późnych godzinach wieczornych."
 
Ja z kumplem mamy tak samo, Iwan, który też jest z okolic Warszawy też chyba. Więc może do nas będą nadawać później, w końcu czas na doręczenie do Warszawy i okolic będzie krótszy. Jeśli komuś z Wawy paczka już ruszyła, to niech napisze.
 
Te otwarcia sklepów sąo 23:00 ale to chyba tylko otwarcie żeby o 00:00 nie otworzyli ludzie drzwi razem z futryną ;-)

Gra będzie dostępna od 24 :00 tak mi sę wydaje.

KIJ TAM Z TYM WSZYSTKIM PANOWIE I PANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NOWEJ OPOWIEŚCI O GERALCIE Z RIVI !!!!!!!
 
Mi to mam nadzieje jakoś czas zleci, pracuję do 21:D tylko się zastanawiam czy na midnajta się cisnąć na Kabaty czy zostawić sprawę na jutro rano
 
12 godzin do północy - Podróż paczki jeszcze się nie rozpoczęła.

Cdp.pl na fejsbuchu zasugerowali że nigdzie nikt nie sprzedawał gry wcześniej :D Maraton uśmiechu...
 
To niezły troll z pana inposta :D Z drugeij strony może się człowiek bał o swoje zdrowie/życie :D Trzeba było do niego z flaszką iść :)
 
a czemu nie :D przynajmniej szybko by im się miejsce zwolniło na inne gabarytowe paczki a tak odbiorę dopiero jutro po południu bo po ciemności nie będę chodził, jeszcze mnie ktoś napadnie
 
niezła jaja, przechodziłem koło TESCO i widzę wóz z INPOSTU więc pytam gości czy maja może Wieśka na stanie bo bym odebrał a ci że nie, no nic trudno
wracam sprawdzam status przesyłki https://inpost.pl/pl/pomoc/znajdz-pr...44100119937335
szkoda nawet pisać

Tak bo oni wiedzą co w paczkach mają, mogą podejrzewać ale na 100% nie wiedzą. a paczki w życiu do ręki by ci nie wydali chyba że pokazałbyś kod i nr telefonu w co i tak wątpię bo by ci pewnie powiedzieli skoro masz to możesz odebrać z paczkomatu
 
Top Bottom