Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
po ciemności nie będę chodził, jeszcze mnie ktoś napadnie

Dlatego ja rano kupiłem gaz pieprzoWY (fajna literówka była :D) - jak mi się nie przyda to żona będzie miała. Pna InPost pewnie by z roboty wyleciał jakby się ktoś dowiedział że wydał pakę wcześniej. Poza tym podejrzewam że czasami mają takich konfidentów podsyłanych którzy ich sprawdzają.
 
Last edited:
Dlatego ja rano kupiłem gaz pieprzony - jak mi się nie przyda to żona będzie miała. Pna InPost pewnie by z roboty wyleciał jakby się ktoś dowiedział że wydał pakę wcześniej. Poza tym podejrzewam że czasami mają takich konfidentów podsyłanych którzy ich sprawdzają.

Do takich premier stosuje metodę Krakowska..
 
Taa a wiesz jakie to uczucie jak praktycznie widzisz ten paczkomat i musisz czekac.. :(

Bardzo dobrze wiem, bo sam mam do mojego ze 150 metrów, dosłownie za skrzyżowaniem które widzę z domu ^^ Ale to taki przyjemny rodzaj cierpienia xD

A tak z innej beczki:
Wy ludzie tak poważnie z tymi gazami, napadami itp.? Bo już zaczynam się gubić i niedowieżać. Nie wiem, może jakoś w wyjątkowo kulturalnej mieścinie mieszkam, ale od dzieciaka łażę wszędzie nawet po nocy i jeszcze nigdy nic mi się nie stało, znajomym też nie... I broń Boże nikogo się nie czepiam, po prostu wzbudziliście moje zainteresowanie :)
 
Bardzo dobrze wiem, bo sam mam do mojego ze 150 metrów, dosłownie za skrzyżowaniem które widzę z domu ^^ Ale to taki przyjemny rodzaj cierpienia xD

A tak z innej beczki:
Wy ludzie tak poważnie z tymi gazami, napadami itp.? Bo już zaczynam się gubić i niedowieżać. Nie wiem, może jakoś w wyjątkowo kulturalnej mieścinie mieszkam, ale od dzieciaka łażę wszędzie nawet po nocy i jeszcze nigdy nic mi się nie stało, znajomym też nie... I broń Boże nikogo się nie czepiam, po prostu wzbudziliście moje zainteresowanie :)

Paczkomat stoi 30m od jedynego w promieniu 2km monopolowego a ja w nocy mam nieść sporą paczkę która może budzić zainteresowanie :)
 
Paczkomat stoi 30m od jedynego w promieniu 2km monopolowego a ja w nocy mam nieść sporą paczkę która może budzić zainteresowanie :)

Hahaha to chyba zacznę doceniać fakt, że w moim mieście obowiązuje chyba taka architektoniczna zasada: wychodząc z jednego monopolowego musi w zasięgu wzroku występować następny :D I może dzięki temu penerstwo nietrzeźwi, źli ludzi się nie zbierają w jednym miejscu czekając na moją kolekcjonerkę :p To tak pół, żartem pół serio, ale w takim razie życzę wszystkim, byśmy spokojnie mogli się cieszyć grą bez zbędnych uszkodzeń ciała bądź mienia ^^

edit: w zasadzie jak ktoś ma problem z noszeniem paczki, to zawsze można podjechać samochodem, zwykle przy paczkomatach jest jakiś parking :)
 
Do odbioru zostało 10 godzin a wg strony InPost moja kolekcjonerka nawet nie wyjechała :/
Czy może się zdarzyć że dostanę kod a skrytka będzie pusta? Nie korzystałem jeszcze z paczkomatów i niepokoi mnie ta sytuacja.
 
Hej.
Mam pytanie do Was w sprawie wysyłki przez Inpost. Czy dostaliście maila od nich (nie od CDP.pl) po wysyłce?? Zazwyczaj dostawałem takowy, teraz nie ma nic. Nie dostałem też żadnego smsa (co też się czasami zdarzało).
Paczki nie mam też w moim panelu po zalogowaniu się w Paczkomatach. Paczka jest jednak dostarczona już do Paczkomatu (sprawdzam za pomocą "znajdź przesyłkę"). Dzięki.
 
Dzwońcie i pytajcie, bo tak być nie może. Było obiecane to musi zostać dotrzymane.
Paczki z innych sklepów dochodzą do odbiorców już dziś, a od źródła miałyby być opóźnione? Jaja jakieś.
ps. moja już czeka na kod
View attachment 14372
 

Attachments

  • paczka.jpg
    paczka.jpg
    96.6 KB · Views: 34
edit: w zasadzie jak ktoś ma problem z noszeniem paczki, to zawsze można podjechać samochodem, zwykle przy paczkomatach jest jakiś parking :)

Nie stać mnie, kupiłem kolekcjonerkę :D

UWAGA, WARSZAWA: Paczka ruszyła, gaz się przyda :D

Ciekawe ile ostatecznie zajmie miejsca, nie wiem czy robić porządek na SSD.
 
Last edited:
Kody do Paczkomatów jednak będą przed północą. :D Informacja z fejsowego profilu CDP.pl:
"Ważna informacja dla wszystkich, którzy zamówili swój egzemplarz gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" do Paczkomaty InPost* - kod do odblokowania skrytki z cenną przesyłką otrzymacie tuż po 23! Czeka Was cała noc zabijania potworów!
* dotyczy zamówień, które zostały opłacone do 11 maja do godziny 20:00."
 
@HuntMocny pisałeś/dzwoniłeś może o sprawdzenie numeru listu przewozowego po raz drugi przez cdp.pl ?

@MrCloudancer oczywiście, że rób porządek na ssd ... o wiele szybsze wczytywanie chociażby save-ów.

Coś mam jakieś przeczucie, że gra jutro do mnie nie dotrze :/
 
Last edited:
@kfolo, nie, i tak to nic nie zmieni. Nie przyśpieszę w ten sposób kuriera. Chodzi mi po prostu o sam fakt, że wielka premiera, miało być wszystko tip top, a tu wtopa za wtopą. Dochodzą mnie też słuchy jakoby jednak brakowało miejsca w paczkomatach i wcale nie bawią się w jakieś samochody dostawcze.
 
Top Bottom