Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Tyle czasu czekaliśmy na aktualizację statusu, że chyba te kilka naście godzin jeszcze wytrzymamy? Swoją drogą, ja i tak zamierzałem odebrać swoją paczkę dopiero jutro - wstanę gdzieś koło 4 - 4.30 (normalna pora dla mnie), na spokojnie podbije pod Tesco we wwku i odbiorę. A w miedzy czasie jeśli pojawią się jakieś problemy z instalacją już będe o tym wiedzieć :victory:
 
To muszę przeorać ten dysk po mi się zrobiło w 3 tygodnie 42gb wolnego ze 100 a niby tylko CivV zainstalowana na SSD... Chyba odpalę ściąganie przez GOG'a bo i tak muszę jeszcze W2 dokończyć więc zainstaluje się praktycznie samo.
 
@kfolo, nie, i tak to nic nie zmieni. Nie przyśpieszę w ten sposób kuriera. Chodzi mi po prostu o sam fakt, że wielka premiera, miało być wszystko tip top, a tu wtopa za wtopą. Dochodzą mnie też słuchy jakoby jednak brakowało miejsca w paczkomatach i wcale nie bawią się w jakieś samochody dostawcze.

Błogosławieni ci, którzy mieszkają w małym mieście. Nie zdziwię się, jak będę jedynym oczekującym pod paczkomatem.
Taka Warszawa, Kraków czy Poznań to na bank będzie miała problem z miejsce w paczkomatach...
 
Błogosławieni ci, którzy mieszkają w małym mieście. Nie zdziwię się, jak będę jedynym oczekującym pod paczkomatem.
Taka Warszawa, Kraków czy Poznań to na bank będzie miała problem z miejsce w paczkomatach...

Każdy paczkomat ma 10 dużych miejsc, poza tym podobno tam gdzie sie nie zmieści będą podstawiać paczkowóz także nie bój żaby.
 
No właśnie ponoć z tymi wozami to nie do końca. A te 10 miejsc to przecież nie tylko Wiedźmin, ludzie różne rzeczy zamawiają i miejsca może braknąć.
 
Na twitterze można przeczytać, że wszystkie kolekcjonerki opuściły główny magazyn cdp.pl i są w drodze do klientów. Tak więc wszystko powinno być OK.
 
Święto narodowe - moja paczka łaskawie ruszyła się z miejsca :)...

 
@kfolo, nie, i tak to nic nie zmieni. Nie przyśpieszę w ten sposób kuriera. Chodzi mi po prostu o sam fakt, że wielka premiera, miało być wszystko tip top, a tu wtopa za wtopą. Dochodzą mnie też słuchy jakoby jednak brakowało miejsca w paczkomatach i wcale nie bawią się w jakieś samochody dostawcze.

Wtedy jaki status będzie? Znaczy jak miejsc zabraknie.
 
No właśnie ponoć z tymi wozami to nie do końca. A te 10 miejsc to przecież nie tylko Wiedźmin, ludzie różne rzeczy zamawiają i miejsca może braknąć.

Jak nie dotrą to inpost nie wywiąże się z umowy a cdp pociągnie ich do odpowiedzialności jak zagraniczne sklepy... moment <myśli>.
 
Nie będzie miejsca w tym paczkomacie, to zawiozą do drugiego.
Jak nie w tym to w innym mieście ;) ...

U mnie w promieniu kilometra są chyba z 3-4 paczkomaty, więc nie będą narzekał :).
 

Guest 2686910

Guest
Moja (i kolegi) już na miejscu (znaczy się, w paczkomacie. Ekhm) <okrzyki radości>. Dobra, to teraz do północy i wio :D
 
Zresztą "Umieszczona w Paczkomacie (odbiorczym)" dość jednoznacznie wskazuje, że miejsca mojej kolekcjonerce nie zabrakło... Ale podszedłem do paczkomatu mojego i małe te skrytki są. :(
 
Od siebie mogę dodać, że przechodząc dzisiaj obok jednego z łódzkich paczkomatów widziałem proces umieszczania paczek w skrytkach Przy czym jedno z ogromnych pudeł zapełnione było logami "cdp.pl" i do skrytki zmieściło się bez problemu.
 
A ja z DPD wciąż mam "Nieprawidłowy numer przesyłki" a na telefonie powiadają, że może jeszcze nie opuściło magazynu, a może DPD nie zaktualizowało bazy... czyli pozostaje dalej czekać na aktualizację... a hajp mnie już tak parzy, że nie wytrzymam :p
 
Top Bottom