Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+

Guest 2686910

Guest
Nadchodzę, Wiedźminie... :')
 
Najważniejsze wrażenie to czy instalacja przebiega bezproblemowo i faktycznie pliczek aktywacyjny + patch ładnie się ściąga.

re up: Oczywiście: "Nieprawidłowy numer przesyłki". Jak się możemy mieć?
 
Do tych co przyszedł im sms - macie też jakiegoś maila? Bo ja dopiero dzisiaj zauważyłam, że w danych na cdp.pl miałam stary, nieaktywny już nr telefonu i tego pierwszego smsa informującego kiedy pojawi się kod nie dostałam, i się trochę boję, czy kodu też nie wyślą na tamten...
 
Wiadomość e-mail nie dotarła. Tego się spodziewałem niestety, dlatego sprawdziłem przed południem, że mam aktualny nr tel podany w cdp.

---------- Zaktualizowano 23:12 ----------

Dobra, nikt nie odpisuję, czy już można wyjmować paczki, to idę sam sprawdzić. Za 10 minut dam znać.
 
@gosc_w_dom
Ech czyli dzisiaj już nie ma co liczyć, że coś się ruszy w tej sprawie. A szkoda bo chętnie bym się dowiedział gdzie aktualnie znajduje się moja paczka.
 
A do odbioru w kiosku ruchu też się powinno dostać kod sms? Na stronie ruchu jest napisane o tym kodzie odbioru w instrukcjach odbioru paczek. Czy może na sam dowód osobisty da radę?
 
No to można wyjmować. Rozpoczynam rozpakowywanie. Hajiiiiiiiiiip!

Btw. widziałem jak ktoś odbierał standardową wersję pudełkową przede mną, ale uciekła w popłochu jak mnie zobaczył. Który to z Was?
 
Zazdroszczę Wam :p Ja sobie poczekam do południa na kuriera a potem do roboty więc i tak zagram wieczorem dopiero :( :D
 
Top Bottom