Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Potwierdzam. Wiedźmin 3 faktycznie został wydany ;)

 
@robert70r
Zajrzałem przed chwilą na facebooka i cdp zapewnia, że jeszcze dzisiaj śledzenie zacznie działać, trochę w to wątpię bo na wywiązanie się z tej obietnicy mają już tylko 30 minut. :D
 
Już rozpakowana, Geralt mieczem już się zamachuje do ostatecznego ciosu, gdy ja wkładam płytę do napędu :) Nie będę spoilerował innym tej radochy, sami zobaczycie soon!!! Życzę wszystckim wielkiej radochy i sprawnych serwerów za 1,5 h!!!
 
Hymmm, nie dostałem potwierdzenia od inpostu, że paczka zostałą nadana, a zazwyczaj z paczkomatami takie coś dostawałem i nadal nie mam ani sms'a ani maila. Ktoś jeszcze jest w takiej sytuacji?
 
i forum widze zaczyna miec czkawke...przez wiekszosc strony "ciemnosc widze", a tracking code na DPD jak nie dzialal, tak nie dziala...:(
 
DPD Polska nie ma dobrej opinii i w sumie patrząc po sytuacji z Wiesławem, to nie ma co się dziwić ;/.
 
Ludzie już mają takie ciśnienie, a że ktoś odpisujący z cdp na fejsie jest ogarnięty to ma gotową formułkę kopiuj-wklej na pytania odnośnie kodu i dpd, szczawne bestie
 
Ja już swoją dokładnie przejrzałem. Gra się instaluje, a ja podziwiam artbook i figurkę ( to znaczy FIGURĘ bo wielkie to bydle jest!)
 

Guest 2686910

Guest
Jeżu drogi, jakie to wszystko wielkie. A jak zobaczyłem podpisy całego RED na pudełku to się troszeczkę wzruszyłem. Jeszcze tylko godzina z kawałkiem...
 
DPD Polska nie ma dobrej opinii i w sumie patrząc po sytuacji z Wiesławem, to nie ma co się dziwić ;/.
No, ja zawsze jak miałem problemy to z DPD. Siódemka, GLS czy UPS problemów nie robiły. No ale oby jutro DPD też się wywiązał :D A póki co wracam do pracy, a jutro mam nadzieję, już otworzę swoją EK :)

Miłej gry wszystkim!
 
Dobra, podpisy na pudełku - kurczę, genialna sprawa, zazdroszczę chłopakom/dziewczynom dumy :)

A teraz down to earth... Czy te EK nie miały być numerowane? Jesli tak... to czy ktoś znalazł numer swojej? Bo ja przeglądam, przeglądam... i nie ma nigdzie :(
 
Ale Wam zazdroszczę, EK powinno być u mnie jutro (kurier, na razie nr nie działa), ale zagram dopiero gdzieś za 2 miesiące, będzie ciężko wytrzymać :( Życzę przyjemnej zabawy i świetnych przeżyć :)
 
Top Bottom