Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Pora iść spać i regenerować siły na ostatnie godziny oczekiwań :D

Z kolei wszystkim którzy już paczki otrzymali życzę miłego grania i rozkoszowania się kolekcjonerką. :)
 
Dobra, podpisy na pudełku - kurczę, genialna sprawa, zazdroszczę chłopakom/dziewczynom dumy :)

A teraz down to earth... Czy te EK nie miały być numerowane? Jesli tak... to czy ktoś znalazł numer swojej? Bo ja przeglądam, przeglądam... i nie ma nigdzie :(

Nie miały być numerowane.
 
A jak zobaczyłem podpisy całego RED na pudełku to się troszeczkę wzruszyłem. Jeszcze tylko godzina z kawałkiem...
Miałem to samo :) Figurka w sumie bardzo fajna; z bliska twarz Geralta nie wygląda najlepiej, ale całość broni się zdecydowanie :)
 

Guest 2686910

Guest
Tak jeszcze na gorąco: medalion, arbook i pudełko w które były zapakowane - ekstraklasa. Czuję się wyróżniony (w sumie to powinienem, bo wydałem na to kupę kasy. Ale warto było.)
A teraz... gra.
 
Solidne bydlę kurczę. Wszystko bardzo ładne, solidne, kunsztownie wykonane. Kolekcjonerka naprawdę warta swojej ceny. A, no i te podpisy od twórców - wisienka na torcie, super!
Mała kolejka zrobiła się przy paczkomacie w Krk, wszyscy zadowoleni, życzyliśmy sobie miłej zabawy, także taki mini event :D
A tymczasem już siedzę z medalionem na szyi, Geraltem u boku i czekam na nadchodzącą świetną przygodę, czego Wam wszystkim również życzę :)
 
Last edited:
Miałem to samo :) Figurka w sumie bardzo fajna; z bliska twarz Geralta nie wygląda najlepiej, ale całość broni się zdecydowanie :)
Tak, to prawda. Szczególnie z bliska szału nie robi. Akurat ja zajmuję się malowaniem figurek (pędzlem i aerografem), więc krytycznym okiem oceniam.
Tak jak mówisz - całość robi spore wrażenie i już postawiłem sobie na kolumnie. Medalion zawiesiłem na szyję i czekam... Czekam czytając "Krew Elfów".
 
Jeeezu ledwo co tą ogromną paczkę z paczkomatu wyciągnąłem, na samej górze ją dali. Ale już jest, już rozpakowuję, już się jaram jak Falka :D
A tu już niestety do spania zaraz trzeba spadać. Ale jutro po powrocie chyba cały artbook pochłonę :D
Figurka też świetna :D ogólnie wszystko super :D

---------- Zaktualizowano 21:58 ----------

A i zaskoczyły mnie autografy na pudełku oczywiście na plus :)
 
A ja wyjdę z flejmem bo co robi impost jest żałosne. o 23 poszedłem po paczkę, ale nie odstałem żadnego smsa z kodem. Czekałem ponad 45 min i nic, żadnego smsa, żadnego maila. Miałem obiecane dostać paczkę dzisiaj, po 23. Dostałem smsa, że wiedźmin już galopuje i o 23 mam się spodziewać paczki a nie dostałem nic. Teraz nie wiem czy w ogóle dostanę czy się gdzieś zapodziała czy sobie kurier wziął. Że jestem wkurzony to mało powiedziane.
 
Podpisy REDów faktycznie ekstra ^^

A mnie wzruszył taki mały szczegół - zauważył ktoś z Was na mapie pieczęć Uniwersytetu Oxenfurtzkiego z podpisem FABIO SACHS ? Super smaczek :)
Figurka wykonana super, nic nie odpadło, artbook przepiękny i nie wiem, czy przeglądać bo od razu poznam dużo miejsc i potworów, chyba sobie odpuszczę :p Medalion też pierwsza klasa.
Gra się już instaluje, według instalatora pozostały 103 minuty... Jak ja to przeżyję??!!

@_almansur_ - faktycznie, dzięki. Jestem tak podjadany, że w ogóle o tym nie pomyślałem :p
 
Last edited:
@ceadmil pisz wiadomość prywatną na FB lub dzwoń na infolinię - odpowiadają nawet w nocy! (najlepiej i to i to). POWODZENIA!!!

EDIT:
@Maganus wrzuć to w spoiler ;) Z uwagi na pozostałych, niech też się miło zaskoczą!
 
No i koniec rumakowania, pierwsza płyta jest u mnie źle wypalona... próbowałem skopiować pliki, zrobić obraz płyty, ale dupa. Zostaje ściąganie z goga w najgorszym z możliwych momentów...
 
Też już rozpakowałem. Gra się instaluje. A sama kolekcjonerka... moim zdaniem dość przeciętna. Figurka ładna, z wyjątkiem twarzy Geralta, która jest fatalna. Art Book ładny, ale niestety mój jest uszkodzony: kilkanaście pierwszych stron jest pomarszczonych, tak jakby papier zawilgotniał, a później wysechł. Mapa jest piękna i tak, zauważyłem podpis Sachsa :). Niestety Kompendium to kilkustronicowy zeszycik, a Instrukcja to już zupełny świstek. Wstydziłbym się wkładać coś takiego do Edycji Kolekcjonerskiej. Podsumowując, mogło być lepiej. Jak długo Wam się gra instalowała, bo u mnie wskazuje, że będę musiał czekać 100 minut!!!
 
Jest na GOG patch 1.01 potrzebny do uruchomienia więc podczas instalacji zasysajcie. Idzie pełnym łączem.
 
A DPD jeszcze nawet przesyłki nie śledzi. Jedyne co się zmieniło, to na stosownej zakładce "w pudełku" na stronie cdp.pl moja kolekcjonerka nabrała kolorów i po kliknięciu przenosi na kartę produktu (gdzie jest opatrzona stosowną adnotacją "produkt chwilowo niedostępny" :p). Niestety, ściągnąć nic się nie da. Trudno, "kurierowicze" surprajza nie dostaną - pozostaje trzymać kciuki, by dostali grę w swoje łapy przed kolacją 19-ego.

Dobranoc.
 
Top Bottom