Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Doszła paczka! I wszystko w środku jak trzeba, dopięte na ostatni guzik, nawet figurka ładnie pomalowana. Z resztą i tak już trafiła na szafę a stamtąd detali nie widać. Ale żadnych plam na twarzy u Geralta nie było :) Artbook też w idealnej kondycji. Szkoda, że tyle trzeba było czekać, ale wybaczone :)
 
Do mnie kurier przyjechał po 17 dopiero. Wszystko jest super, bałam się, że nie ma mapy, bo nie zaglądałam do soundtracku i chwila strachu, ale jest :D Figurka jak dla mnie super, bardzo duża, ładnie pomalowana, chociaż twarz Geralta mogłaby być lepsza, ale na szczęście nie jest tak, jak tutaj ktoś wrzucał zdj. z duża ilością czarnej farby, u mnie jest tyle ile trzeba (na cieniach), tylko źrenic nie ma, no i jakaś plamka kleju na nodze.
 
Last edited:
Około godziny 18 dotarły do mnie dwa egzemplarze E.K. Wszystko jest ok oprócz statuetek.
W pierwszej figurce (kuzyna) medalion Geralta ma ułamany nos. Tak jakby nie miał twarzy.
W drugiej (mojej) gałąź wystająca z prawego skrzydła gryfa jest luźno osadzona, ale nie ma z tym problemu bo sobie dokleję kropelką :)
Gdzie można zgłaszać tego typu problemy?
 
Szybkie pytanie. Czy wasz figurkowy Geralt na za przeproszeniem dupie ma pęknięcie? Pod hakiem, gdzieś w okolicy ostrogi mam dziwną rysę.
 
Last edited:
W drugiej (mojej) gałąź wystająca z prawego skrzydła gryfa jest luźno osadzona, ale nie ma z tym problemu bo sobie dokleję kropelką :)
Gdzie można zgłaszać tego typu problemy?
No u ciebie luzno osadzona a moja wyciagnałem zaraz po figurce... odłamana :p ale ustawiłem figurke tak, ze stoi tamtym miejscem przy scianie i nie widac, kiedys przykleje bo mam dobry klej, na razie zostawiam
 
U mnie nie ma takiego pęknięcia. Wyślij zdjęcie

 
Nie mam... Twój musiał puścić bąka i mu się gacie rozdarły. Ciesz się, że kleksa nie zostawił :D
 
Paczka była bardzo solidnie zapakowana więc pewnie wszystkie defekty to wada produkcyjna. Obejrzałem swoją figurkę jeszcze raz i żadnych pęknięć nie ma. Dziwi mnie tylko to, że pysk gryfa jest świetnie pomalowany i wymodelowany, a twarz Geralta ssie i to mocno, źle pomalowana i przede wszystkim źle odlana. Fakt, że trzeba się przyglądać i z trochę większej odległości figurka to mistrzostwo świata, nawet patrząc z bliska - gryf, pióra, elementy zbroi Geralta są świetnie, poza tą twarzą :)
 
Całość prezentuje się przegenialnie, tylko twarz Gerwanta pozostawia wiele do życzenia. Ja rozumiem, że wiedzmin miał dziwne oczy ale bez przesady :D







Małe pytanko, Steelbook jest na 6 płyt a dostałem tylko 4: 3 z grą 1 z muzyką. Czyżbym czegoś nie dostał? :p

---------- Zaktualizowano 22:47 ----------

Całość prezentuje się przegenialnie, tylko twarz Gerwanta pozostawia wiele do życzenia. Ja rozumiem, że wiedzmin miał dziwne oczy ale bez przesady :D



Małe pytanko, Steelbook jest na 6 płyt a dostałem tylko 4: 3 z grą 1 z muzyką. Czyżbym czegoś nie dostał? :p

Ok płyt jest 5 ale i tak jednej brakuje :p
 

Attachments

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    317.7 KB · Views: 45
Last edited:
Gra i edycja EK są zajebi.... gra się miodnie i jest trudno - gram na najwyższym poziomie trudności jak zapowiedziałem :) nie miałem porblemu skosić na 1 levelu południcy na 2 lev i bandyty na 5, czy wilków na 5 - choć było ciężko powtarzałem kilka razy ale się udało :p Gra to miód gameplayowy, choć potrafi zarwać w cut-scenach ale same strefy gdzie się gra trzymają stabilny fps - gram na PS4 ode mnie 10/10 mógłbym się rozpisywać xD bo grałem do nocy ale jestem w pracy :) Po prostu jest super
 
No, paczka rozpakowana. Przy otwarciu figurki szok i konsternacja: figurka zupełnie nie na swoim miejscu, wciśnięta na siłę w styropian, ogon w woreczku luzem na niej...
Ale jest w porządku, co do wykonania to oprócz oczu Geralta nie mam nic do zarzucenia.
Artbook bardzo fajny, medalion ciężki, a pozostałe elementy... są i to wystarczy.
A teraz ta trudniejsza część, instalacja. :D
 
Jak bardzo się cieszyłem z EK i jej wyglądu, tak bardzo mi smutno z popsutej płyty nr.3 (1 czasami przejdzie) i braku możliwości grania.
 
Ja nawet nie wiem czy mam sprawne te płyty - podczas ściągania i instalacji z GOG'a kończyłem Loc Muinne i nie było mi na rękę żonglowanie płytami ;) EK bardzo spoko, do każdej sesji W3 zakładam medalion, żona znalazła świetne miejsce na biurku na figurkę, ArtBook tylko pobieżnie przekartkowany w obawie przed spoilami. W instrukcji kod na fajne miecze dla Geralta w BattleArena. Jedyne co mnie wkurza to w GOG'u brak języka polskiego i jakiegokolwiek zaznaczenia co*ściągnąłem a czego nie - np paczki językowe czy patche. Soundtrack genialny, na repeacie od wczorajszego rana :) Szkoda że autografy dali na tym dużym pudle a nie tym małym - bo tak to szkoda wyrzucać :/
 
Top Bottom