Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Kolekcjonerka piękna, niestety mój Geralt ma cudowny defekt na twarzy. Wygląda to tak jakby zachlapał ktoś jakąś białą żywicą, ogólnie nie nadaje się to do prezentacji. Od wczoraj nie mogę się doczekać reakcji ze strony CDP i CDPR, co tym bardziej mnie smuci. 11 miesięcy oczekiwania od złożenia pre-ordera, a tu taki numer. Biorąc pod uwagę, że na chwilę obecną i tak nie mam na czym odpalić samej gry (nie pytajcie), to teraz nawet na figurkę nie mogę z dumą sobie popatrzyć.

Czy ktoś z CDP/CDPR może zainteresować się sprawą?

 
Kurcze... ta figurka jest taka ładna, a jednocześnie mam tak okropnie pomalowaną twarz Geralta, że się patrzeć nie da :p. Nie wiem czy można takie coś w ogóle rzucić na reklamację...

 

Attachments

  • WP_20150520_12_41_45_Pro.jpg
    WP_20150520_12_41_45_Pro.jpg
    310.8 KB · Views: 48
Last edited:
Nie ma, ja wpisywałam małymi i wszedł. Ale fakt, łatwo się pomylić.
Kiedyś wpisywałem kod na GOG.com małymi literami i wyskoczył mi błąd. Wpisałem więc dużymi i kod został przyjęty.
Dlatego założyłem, że wielkość liter ma znaczenie. Pewno się pomyliłem wpisując pierwszy raz.
 
A w moim zestawie - o dziwo - z grubsza wszystko w porządku. Malowanie twarzy trochę odstaje od reszty, ale nie jest źle. Zresztą stoi "pod światło", więc to nie rzuca się to w oczy.
Gra zainstalowała się gładko z płyt - odkąd nabyłem napęd ASUS-a, ustąpiła większość problemów z płytami. LG i Samsung (miałem poprzednio) to przy nim złomy, szkoda surowca na takie coś. Na komputerze Młodego również LG i Samsung się nie sprawdziły, odkąd kupiłem mu ASUS-a przestal narzekać.
 
Kiedyś wpisywałem kod na GOG.com małymi literami i wyskoczył mi błąd. Wpisałem więc dużymi i kod został przyjęty.
Dlatego założyłem, że wielkość liter ma znaczenie. Pewno się pomyliłem wpisując pierwszy raz.

Wpisywałem x razy, zmieniałem 0 na duże o, małymi też...
A z płyt nie pójdzie...
Zajebiście. :p
 
Pozostało skontaktować się z pomocą techniczną GOGa. Możesz im w załączniku wysłać zdjęcie ostatniej strony instrukcji z kodem.
 
Widzisz jak to jest, albo lepiej pomalowana z żywicą na twarzy, albo gorzej pomalowana, ale bez żywicy. Ciężki wybór ;-) Obawiam się, że CDP/CDPR z jakością wykonania nic nie zrobi - miały być ręcznie malowane, więc mogą od siebie odbiegać, itp. Tylko tej żywicy nie podciągną pod to, mam nadzieję.
 
Tyle, że w niektórych przypadkach te "ręcznie malowane", to po prostu jakiś koszmarek. Rozumiem jakby detalami odbiegały, ale nie jakością. U mnie to wygląda jakby komuś się już nie chciało i zrobił to na "odwal się". :(.
 
Zgłosiłeś to jako reklamację do CDP, czy czekasz na ich zainteresowanie tutaj? Pytam, bo sam na razie czekam na jakiś odzew tutaj/Twitter, ale jak dalej tak pójdzie, to trzeba będzie zgłaszać oficjalnie reklamację.

Z płytami widzę też jaja jak berety, ja nawet nie mam jak swoich sprawdzić w obecnej chwili, ale nie widzi mi się kolekcjonerka w której figurka ma defekt, a płyty nie działają. Powtórka z EK Wiedźmin 2.
 
Pisałem do nich na profil cdp, ale dostałem taką odpowiedź: "Każda figurka była ręcznie malowana, więc mogą zdarzyć się jakieś niedociągnięcia, jednakże to raczej nie zostanie zaliczone jako podstawa do wymiany figurki.". Teraz puściłem dłuższą wypowiedź na ich DOK.

Też o tym pomyślałem. Powtórka z dwójkowym EK. Tam na szczęście dużych problemów nie było, bo zarówno figurki wymienili, jak i dali fajne bonusy za to, że czekaliśmy na te magiczne kilka mega. Tutaj dostajemy już typowe odpowiedzi "wielkich" firm - "nie da się", "nie można", "Wasza wina", "to tak ma być".
 
Pozostało skontaktować się z pomocą techniczną GOGa. Możesz im w załączniku wysłać zdjęcie ostatniej strony instrukcji z kodem.

Narazie skutecznie mnie to zniechęciło i nie wiem, czy mam ochotę na kontakt, bo w załączniku mogłoby znaleźć się coś więcej, jak zdjęcie kodu. ;)
Z W2 nie miałem najmniejszych problemów, to teraz się odbija. :D
 
@Mario666
Może pytanie oczywiste ale czasami można zapomnieć kiedy w niektórych serwisach kod dzieli się automatycznie:
wpisujesz kod dodając myślniki?

Świetny ten gwint. Pododawali nawet jednostki z książek. Przynajmniej w grze, bo jeszcze nie otwierałem ale mam nadzieję, że są to te same karty.
Jest nawet:
"BPP, czy Be-Pe-Pe" :D
 
Last edited:
Mi też się gwint spodobał - dużo lepszy niż kości w W2. W W1 poker był spoko, w 2 strasznie upierdliwy. Myślę że to była dobra decyzja. Czekam na wrzucenie gwinta do sklepu cdp na obraz i podobieństwo medalionu.
 
A ja wciąż przeżywam kłamstwo CDP i nie pogodziłem się z brakiem porządnej mapy i talii kart. Ale na szczęście to jest ostatnia gra jaką od nich kupuję :)
 
Kłamstwo. Jakich poszło z resztą wiele. Najbardziej ubodły kłamstwa o braku downgrade'u oraz "brak dodatkowego kontentu dla żadnej platformy" a jak już preordery zostały zamknięte to w pudełku "do którego już nic więcej nie zmieściliśmy" nagle znalazła się tona miejsca by za diabelski hajs z microsoftu włożyć mapę z tkaniny i dwie talie kart.
 
Jeest, już jest! Wszystko chyba w porządku, nawet figurka całkiem porządna. Artbook, medalion - cuda. Zaczynam instalować, oby tu nie wyskoczyły żadne problemy.
 
Top Bottom