Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Powitać, tak tylko na szybko moi drodzy, chciałbym wylać swoje żale, moja Kolekcjonerka nie dotarła jeszcze, we wtorek, o czym już pisałem zabrakło miejsca na samochodzie, natomiast wczoraj nie wydali kurierowi, bo system się zawiesił, DPD osiągnęło mistrzostwo świata w logistyce, żenada.

Napisałem dwa maile do Cdpl, tyle że w odpowiedzi otrzymałem informację, że w związku z premierą Wiedźmina, czas odpowiedzi na zgłoszenie może wynieść 72h.

Ps. Dziś pewnie podczas transportu paczka wypadnie z samochodu...
 
Kilka refleksji n/t kolekcjonerki:
1. Przydałoby się faktycznie pudełko formatu CD na płytę z muzyką.
2. Łańcuch przy medalionie mógłby być trochę krótszy, Wilk powinien być na piersi a nie pod żebrami (nie jestem niski jakby co).

3. Cena kolekcjonerki... 350zł za EK z taką figurką. Chciałbym nieśmiało przypomnieć że Skyrim dobijał do 700zł w sklepach...
 
Łańcuch rzeczywiście długi, jak przy W2 ale może to dlatego, żeby medalion lepiej układał się po założeniu na wierzch jakiejś kurtki z szerokim kołnierzem albo pancerza :p
 
Powitać, tak tylko na szybko moi drodzy, chciałbym wylać swoje żale, moja Kolekcjonerka nie dotarła jeszcze, we wtorek, o czym już pisałem zabrakło miejsca na samochodzie, natomiast wczoraj nie wydali kurierowi, bo system się zawiesił, DPD osiągnęło mistrzostwo świata w logistyce, żenada.

Napisałem dwa maile do Cdpl, tyle że w odpowiedzi otrzymałem informację, że w związku z premierą Wiedźmina, czas odpowiedzi na zgłoszenie może wynieść 72h.

Ps. Dziś pewnie podczas transportu paczka wypadnie z samochodu...
Współczuję. Ale nie daj się zwieść CDP. Skoro nie dostałeś paczki na czas, ktoś zawinił bo kupowałeś z gwarancją dostarczenia w dniu premiery. Domagaj się rekompensaty i bądź nieugięty.
Trzymam kciuki, żeby paczka szybko doszła, gra wynagrodziła Ci stracony czas, a CDP odpowiednio to zrekompensowało :)
 
Kilka refleksji n/t kolekcjonerki:l
1. Przydałoby się faktycznie pudełko formatu CD na płytę z muzyką.
2. Łańcuch przy medalionie mógłby być trochę krótszy, Wilk powinien być na piersi a nie pod żebrami (nie jestem niski jakby co).

3. Cena kolekcjonerki... 350zł za EK z taką figurką. Chciałbym nieśmiało przypomnieć że Skyrim dobijał do 700zł w sklepach...

Jeżeli jest za tania dla ciebie trzeba było kupić na allrgro za 800 :)

---------- Zaktualizowano 17:34 ----------

Powitać, tak tylko na szybko moi drodzy, chciałbym wylać swoje żale, moja Kolekcjonerka nie dotarła jeszcze, we wtorek, o czym już pisałem zabrakło miejsca na samochodzie, natomiast wczoraj nie wydali kurierowi, bo system się zawiesił, DPD osiągnęło mistrzostwo świata w logistyce, żenada.

Napisałem dwa maile do Cdpl, tyle że w odpowiedzi otrzymałem informację, że w związku z premierą Wiedźmina, czas odpowiedzi na zgłoszenie może wynieść 72h.

Ps. Dziś pewnie podczas transportu paczka wypadnie z samochodu...

Ja grę dostałem ale płyta zepsuta. Nie dam rady pobrać całej gry przez internet mobilny. Zostaje mi patrzeć na figurkę.
 
Jeżeli jest za tania dla ciebie trzeba było kupić na allrgro za 800 :)
Nie mówię że jest za tania tylko dementuję komentarze mówiące o tym że była droga.
Ja grę dostałem ale płyta zepsuta. Nie dam rady pobrać całej gry przez internet mobilny. Zostaje mi patrzeć na figurkę.
Proponuję dokonać reklamacji... albo wpaść do kumpla z kompem na piwo i poprosić o wiaderko internetu.
 
Dzisiaj rzuciło mi się coś w oko - na kartonie w którym przyszła kolekcjonerka (nie na tym białym zewnętrznym, ani na właściwym pudełku kolekcjonerki, chodzi o ten pomiędzy) znajduje się etykieta (zdjęcie w załączniku)z interesującym numerem w prawym dolnym rogu. Czyżby kolekcjonerek było 8000, a numer poprzedzający jest numerem naszego egzemplarza (nieoficjalnym, wiadomo)? :)

 

Attachments

  • IMG_20150522_103243.jpg
    IMG_20150522_103243.jpg
    199.7 KB · Views: 31
Łańcuch medalionu jest za długi ale ma to swoje wytłumaczenie. Gdyby był krótszy i wilki zwisał by na piersi to nie dało by się go włożyć przez głowę. Można było by dać krótszy ale dzielony jakąś zapinką. Wtedy miało by to sens. Z resztą nie trudno go zmodyfikować wedle własnych upodobań. Dłuższy łańcuch ma też ten plus ze można medalion sobie gdzieś powiesić niekoniecznie na szyi prawda.
 
Współczuje tym którzy tak długo czekają na swoją edycje gry.
Ja wybrałem In-post i po 23 otrzymałem sms-a z informacją, ze przesyłka już czeka. Trochę się martwiłem jak oni to pomieszczą, bo miałem kilka paczek do odebrania, dla znajomych i rodziny.
Bardzo się przekonałem do tej formy przesyłki- z firm kurierskich już rezygnuje.
Wczoraj zamówiłem Pecival Wild Hunt i już mam info ze czeka w paczkomacie:)
Dla mnie łańcuszek medalionu jest ok. Wisi ładnie na mostku nawet na gołej klacie:)

Edit: Szkoda, że nie ma kodu na GOG-a dla posiadaczy wersji PS4 - mam na myśli dodatkową zawartość cyfrową
 
Last edited:
Wczoraj zamówiłem Pecival Wild Hunt i już mam info ze czeka w paczkomacie:)

Nosz kurna... Ja zamówiłem we wtorek Wild Hunt Percivala z kompendium i planszową Grą o Tron, status paczki dopiero dzisiaj się zmienił na wysłany ale nie dostałem o tym żadnego maila a na stronie cdp nie mam możliwości śledzenia przesyłki bo aktywne mam tylko przyciski reklamacji i zwrotu...
 
Last edited:
Czy ktoś może zgłaszał do cdp, że figurka nie dotarła w całości?

Zgłaszałem, że mój Geralt ma na gwarzy jakąś białą żywicę - najpierw na Twitterze 19.05., potem bezpośrednio na support CDP 20.05. W obu przypadkach bez żadnego odzewu.
 
Co do Percivala: ja zamówiłem w dniu premiery, czyli 18tego w systemie "paczka w Ruchu". Poszło ładnie, bo już następnego dnia o godzinie siódmej z minutami dostałem SMS'a, że paczka czeka w kiosku. Był to mój pierwszy zakup w takiej formie i pierwsze wrażenie jest pozytywne. Oby następne też takie były.
 
A ja w końcu dorwałem się do mojej kolekcjonerki. Na szczęście obyło się bez przykrych niespodzianek, a trochę się ich jednak obawiałem czytając co przytrafiało się co poniektórym. Figurka w całości, bez żadnych defektów, twarz Geralta jest w porządku - całość świetnie się prezentuje. Instalacja z płyt z początku szła dosyć mozolnie i w każdej chwili spodziewałem się jakiegoś błędu, ale po chwili przyspieszyło i zakończyło się bez żadnych problemów. Resztę zwieńczył Galaxy, który w trymiga pobrał wszelkie aktualizacje i cyfrowe extrasy. Cały ten proces rzecz jasna odbywał się przy akompaniamencie soundtracku z kina domowego, z medalionem zawieszonym na szyi ;) Nawet koty mają radochę z kartonowych pudeł, a ja nareszcie mogę cieszyć się grą :D
Żałuję tylko, że inne wymiary pudełka nie pozwoliły mi stworzyć kompozycji z wcześniejszymi kolekcjonerkami, ta jest dosłownie o 2cm za wysoka żeby zmieścić się na półce...
 
20.05. zgłosiłem do cdp uszkodzenie figurki. Dzisiaj dostałem odpowiedź, wyrobili się w 71 godzin z deklarowanych 72 na odpowiedź, gratulacje. Odpowiedź cytuje poniżej.

Dzień dobry,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CDP.pl

Przyjęliśmy Pańskie zgłoszenie - ustosunkujemy się do niego maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Proszę czekać na naszą odpowiedź.

Pozdrawiam
Paweł Szczygielski
Dział Obsługi Klienta CDP.pl

1. Mam czekać 14 dni roboczych bóg jeden wie na co. Chyba na odpowiedź czy w ogóle coś zechcą zrobić, czy nie.
2. Jeżeli cdp traktuje to jako reklamacje, na co wskazuje termin 14 dni, to ewidentnie stąpa po cienkim lodzie. Ustawowo zapisane jest ustosunkowanie się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych, nie roboczych.

W połączeniu z innymi zgłoszeniem, np. wadliwych nośników, stwierdzam że cdp obrasta w piórka.
 
Top Bottom