Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
O, to dłużej musisz czekać ode mnie. Ze mną się skontaktują w ciągu 7 dni :p

Widać na stwierdzenie, że coś się ułamało potrzebują 7 dni, a na dojście skąd biała substancja na twarzy Geralta, potrzeba dodatkowych 7 dni i opinii 2 niezależnych ekspertów. Szczerze mówiąc nie dziwie się, bo sam zachodzę w głowę jak do czegoś takiego mogli dojść...
 
Z tego co wiem posiadacze wersji na PS i Xa mają/mają mieć możliwość pobierania DLC.
Nie, DLC jest już do porania, miałem na myśli dodatki- artbooki ścieżki dźwiękowe itp.
Co do figurki to jestem zachwycony. Cieszę się, że to wyrób ludzkich rąk a nie jakiś bezduszny badziew z drukarki 3D.
Ciągle chodzę z nią po pokoju i oglądam:)
później wrzucę fotki.
 
Zbieramy wszystkie zgłoszenia związane z uszkodzeniem figurek, aby poznać skalę problemu.
Musimy później skontaktować się z CD Projekt RED w celu rozwiązania tego problemu.

Sytuacja jest o tyle złożona, że to nie nasza firma produkowała elementy składowe edycji kolekcjonerskiej.
Zatem doprodukcja nowych figurek musi zostać zaplanowana przez CDPR.
 
Last edited:
Kumpel ma u Geralta te krótkie włosy na skroniach i z tyłu pomalowane na jednolitą czerń... Myślicie, że ma szansę coś ugrać?
 
Próbować zawsze może, jak większość tych, co mają jakiś problem ze swoją figurką :). U mnie już dwie wersje słyszałem, więc... warto :).
 
U mnie na szczęście Geralt cały (tyłek też mu nie pękł ;D ).

Malowanie niezłe, chociaż trochę farby z gryfa jest na jednej z nóg.


 
Prawdę mówiąc malowanie jest beznadziejne farba wyłażąca tu i ówdzie po prawdzie nie miałem ułamanego czy tam z dziurami na tyłku. Ale widać że zrobili te malowanie na odwal byle żeby było ot tak suchym pędzlem przejechane i gawiedź się ucieszy. Najsłabsze jest malowanie miecza który zamiast krwi wygląda jakby zardzewiał twarz też jest denna. Nie jestem z niego zadowolony bo sam pomalowałbym go lepiej jak np. to http://www.coolminiornot.com/333748 :p

I sam się zastanawiam czy pisać do supporty czy se darować.
 

Attachments

  • IMGP3319.jpg
    IMGP3319.jpg
    92.7 KB · Views: 32
Jeśli umiesz malować to bierz się do roboty, do mnie niedługo przyjdą farby i będę się uczyć bo też nie mogę na to patrzeć :V a figurki z CMONa miażdżą...
 
Co do farby to mailem mały odprysk na kamieniu. Taki ciemny zielonkawy kolor. Sam poprawiłem - ochra żółta plus czerń;)



 
Last edited:
Żal mi się robi, jak patrzę na te zdecydowanie lepiej pomalowane figurki :p. Okropni jesteście! :D
 
Vashj --> gdybym miał czas a nie sesję za rogiem to może i bym coś porobił. Ale na ten czas projekciki się robi, a poza tym od 2 lat zabieram się do skończenia oddziału w takim stylu jak ten chłopina z comona. Czyli 4 kolejne modele :p...
 
Witam widze 476 stron na pewno gdzies o tym juz bylo ale zapytam czy bedzie jeszcze kiedys mozna kupic Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska na PC dodam nie spieszy sie mi dzieki.
 
Witam widze 476 stron na pewno gdzies o tym juz bylo ale zapytam czy bedzie jeszcze kiedys mozna kupic Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska na PC dodam nie spieszy sie mi dzieki.
Zobacz na allegro :) Innej opcji nie ma. Wątpię by były jeszcze kiedykolwiek dostępne w oficjalnej sprzedaży.
 
Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta cdp.pl.

Proszę przejść do zakładki "Zamówienia" i wybrać ten numer zamówienia, który odpowiada wskazanemu produktowi. Pojawi się zawartość zamówienia razem z możliwością jego reklamacji. Więcej informacji na ten temat znajdzie Pan w naszym przewodniku: https://cdp.pl/zwroty-i-reklamacje/

Pozdrawiam,
Łukasz Chlebowski
Dział Obsługi Klienta CDP.pl
Aha i na taką odpowiedź trzeba było prawie tydzień czekać? XD
Muszę im całą EK odesłać?
 
Aha i na taką odpowiedź trzeba było prawie tydzień czekać? XD
Muszę im całą EK odesłać?

Ja dziś dostałem odpowiedź, że dostanę 'dalsze wskazówki' co do reklamacji w przeciągu tygodnia ;)

Jeśli można wiedzieć @vashi - reklamowałeś figurkę?

W mojej miałem ułamany element przy skrzydle i samego Geralta można było wyjąć z podstawy.... #TakżeTego
 
U mnie gałąź ułamana...tak sobie myślę czy opłaca się odsyłać :p u Ciebie już jest gorzej, chyba nie skleisz tego tak, żeby wyglądało w miarę ok :/
 
Last edited:
Top Bottom