Wiedźmin 3: ekwipunek

+
A w Zabójcach Królów musielibyśmy zedrzeć skórę z jakiegoś Świętokradcy, Wiarołomcy oraz Bratobójcy .
Nie do końca, tam z kolei lepiej to było przemyślane i przykładowo do wspomnianych wyżej setów potrzebny był przynajmniej jakiś jeden składnik pozyskiwany z zabicia jakiegoś stwora. Świętokradca - skóra endriagi, Wiarołomca - kawałek pancerza draugira, Bratobójca - język trolla oraz smocza łuska. Ogólnie chodzi mi o to że tam trzeba było spędzić znacznie więcej czasu żeby pozyskać owe składniki i nie było to tak bardzo podane na tacy jak w W3 gdzie wszystko możemy zrobić/kupić u kowala/zbrojmistrza. Nie mówię żeby zaraz skalpować każdego ze skóry :p Ale przydałby się przynajmniej jeden taki unikatowy składnik chociaż przy tych wysokopoziomowych setach który można jedynie zdobyć a nie kupić/wytworzyć.
 
Last edited:
Patch 1.30, przywrócił nam do użytku Schemat na Stalowy Miecz rycerski. Jak się okazuje mieczyk można powiedzieć jest bez apelacyjnie najlepszym mieczem w grze. Szkoda ze nie ma dla niego srebrnego odpowiednika chociaz Ami jest najbliżej.

Co ciekawe chyba doszła spora ilosc nowy mieczy, bo na NG+ znajduje sporo nowego żelastwa którego nigdy na oczy nie widziałem przy podejściu bez NG + nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy ktoś również to zauważył.
 
Top Bottom