Wiedźmin 3: ekwipunek

+
No gdyby któryś REDańczyk pojawił się na forum i wyszedł z propozycja czy chcecie takie inventory na PC (pod K+M) to bym odpowiedział po prostu TAK
 
Klasyczne, PeCetowe ekrany ekwipunku:














Wprawdzie wszystkie może już "trącą myszką", ale wciąż są miłe dla oka, mega czytelne i klimatyczne. Żaden z nich nie myśli nawet o obsłudze padem :). Większość z nich (te najlepsze ;)) lokalizują elementy ekwipunku w ich naturalnych miejscach. Na ich tle ten REDowy wygląda jak placeholder. Rozumiem, że jest nacisk na nowoczesność, prostotę i czytelność - lecz w takim przypadku propozycja z Intera w najlepszy sposób łączy te cechy z estetyką i intuicyjną obsługą. Jego wielkość umożliwia integrację z ekranem handlu i wymiany poprzez umieszczenie obok drugiego okna z ekwipunkiem kontrahenta lub pojemnika, pozostaje jeszcze miejsce na okno z opisem przedmiotów bądź rozszerzonymi statystykami.
 
Dla mnie ten z D3 jest świetny. Przejrzysty, można swobodnie porównywać statystyki przedmiotów i przede wszystkim typowo pecetowy ;)
 
Nie mam nic przeciwko zapożyczeniom, jeśli pożycza się w dobrym banku - znaczy kopiuje bazuje się na solidnych wzorcach ;).
 
Hmm... mam takie pytanko... czy jakiekolwiek przedmioty będą zużywane po użyciu? Mutageny trwają wiecznie, eliksiry się autouzupełniają, bomby chyba też, pułapki, bełty z kusz itd. chyba też, jedynie miecze się psują?
 
Hmm... mam takie pytanko... czy jakiekolwiek przedmioty będą zużywane po użyciu? Mutageny trwają wiecznie, eliksiry się autouzupełniają, bomby chyba też, pułapki, bełty z kusz itd. chyba też, jedynie miecze się psują?
Odnawiają się tylko eliksiry (z wyjątkiem odwarów) oraz podstawowe bełty. O refillowaniu pułapek i bomb coś było?
 
Odnawiają się tylko eliksiry (z wyjątkiem odwarów) oraz podstawowe bełty. O refillowaniu pułapek i bomb coś było?

Nie wiem, ale system "w pół drogi" gdzie specjalistyczne eliksiry się odnawiają bo "gracz musi mieć pełen arsenał" a pułapki i bomby już nie "bo trzeba się przygotować" wydaje mi się nieco bez sensu (z designerskiego punktu widzenia).

Być może w przypadku eliksirów gracze odbierali to jako "zakładanie przedmiotów" a niekoniecznie "picie eliksirów", ale gdy wyrzucone bomby i ustawione pułapki nie znikały to uznawali to za coś dziwnego? :p
 
Last edited:
Trochę roboty przy tym było, ale udało mi się zrobić zestawienie wszystkich mieczy i pochew do nich, jakie dotąd zostały nam pokazane w W3. Wyszło, że jak na razie widzieliśmy:
- 9 mieczy stalowych
- 10 mieczy srebrnych
- 7 pochew stalowych
- 6 pochew srebrnych
KLIK ---> otwórz grafikę (żeby powiększyć)
Część pierwsza:
Część druga:
 
I'm Salty. Ludzie postują takie pierdoły i deszcz redpointów. Solan! Piszesz mi te dialogi dla krasnoluda, czy się sprzedajesz na forum? :p
 
Wybaczcie ale straciłem wątek, nie mam zbyt dużo czasu na szperanie po forum a chcę się dowiedzieć - czy są przewidywane jakieś zmiany co do finalnej wersji panelu ekwipunku i drzewka rozwoju postaci? ***

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam wszystkich którzy znaleźli czas i chęci by ponarzekać na bezsens statystyk i mizerną wizualną jakość nowego UI.
 
Last edited by a moderator:
Od czego zależy loot ze skrzyń? Za pierwszym razem po otwarciu skrzyni (tej koło dwóch spalonych chałup) wyleciał mi miecz "brzeszczot..." i był rzadki, ale chwilę po tym mnie zabili i po wczytaniu save'a był już zwykły (biały).
 
Miecz srebrny - przebicie pancerza ?

Pytanko

Znalazlem miecz srebrny ze statsami - przebicie pancerza -99
Czy ten "bonus" nie powinien byc raczej w mieczach stalowych ?
Rozumiem ze tylko ludzie jako przeciwnicy maja pancerz hmm?
 
Top Bottom