Wiedźmin 3: ekwipunek

+
Siem, orientuje się ktoś gdzie można znaleźć <płytę_z_ciemnego_żelaza> ?\
zbadałem pod tym względem wszystkich producentów wyrobów kowalskich,...
Wytwarzasz ją ze sztab ciemnego żelaza; zobacz w zakładce rzemiosło/składniki. Sztaby robi się tak tamo, bodaj z rudy żelaza plus coś tam.
edit: Wybaczcie - myliłem się, nie ma takiego diagramu. Najpewniej jest to bug.

A propos, sprawdziłem - przy trzymaniu się wytwarzania składników (plus dokupowanie taniego ekstraktu jadu) zamówienie pełnego zestawu arcymistrzowskiego (na przykładzie Wilka) kosztuje około 22K koron. Fakt, że zużyłem całość w międzyczasie zdobytych składników (np. orichalkum czy zielone złoto), ale podejrzewam że po wyczyszczeniu Toussaint powinienem mieć dość na kolejne dwa, a może nawet trzy zestawy. Dam znać.
 
Last edited:
Zawiodłem się na setach wiedźmińskich. Miał to być najlepszy ekwipunek do znalezienia w grze, a tymczasem czyszcząc mapę można spotkać się ze zwykłymi mieczami lepszymi od wiedźmińskich. Każdy schemat który póki co znalazłem jest lepszy od tego wiedźmińskiego. Wydaje mi się, że schematy wiedźmińskie powinny być na 46 albo 47 poziom, a nie 40.
 
Wydaje mi się, że schematy wiedźmińskie powinny być na 46 albo 47 poziom, a nie 40.
Podniesienie samych obrażeń niewiele by zmieniło. Problem jest z pozostałymi statystykami. Zależnie od szkoły mamy bonusy do obrażeń od trafień krytycznych, szansy na krytyki itd. Nie ma wiedźmińskiego miecza, który łączyłby kilka pożytecznych cech przy dostatecznie wysokich wartościach.
 
Zawiodłem się na setach wiedźmińskich. Miał to być najlepszy ekwipunek do znalezienia w grze, a tymczasem czyszcząc mapę można spotkać się ze zwykłymi mieczami lepszymi od wiedźmińskich.
No ale to samo było w podstawce. O ile wiedźmińskie zbroje były najczęściej najlepsze, to w mieczach często-gęsto bywały lepsze nie-wiedźmińskie.
 
Gdzie znajdę płytę z ciemnego żelaza? chciałem sobie zrobić rycerską zbroję w 3 itemach, ale do rękawic potrzebuje właśnie tą płytę. Nigdzie tego kurdę nie ma, a przepisu również nie mam. Ma mega dużą osłonę przeciwko obrażeniom humanoidów.
 
Rzeczywiście, wpisywałem w opcji szukaj ale ten ktoś dał nawias <> i dlatego nie znalazło.

Ta płyta jest wymagana do rękawic, butów i spodni rycerskiego zestawu turniejowego (do klaty leci zwykła płyta stalowa ...), ta zbroja to 'ciężki' unikat.
Była pokazana na paru przedpremierowych screenach
http://www.gamepressure.com/i/h/1/197946267.jpg

Udało Ci się znaleźć? może przepis gdzieś leży?

@maritimus
Twoje posty dotyczące tej płyty żelaza są kompletną bujdą, chyba nie wiesz w ogóle o czym piszesz.
 
Last edited:
@Sobtainer Zwracam honor, byłem pewien że ową blachę wytwarza się tak samo jak inne. Ale rzeczywiście, diagramu nie ma. Pogrzebałem trochę, gł. na Steamie - problem jest na tyle masowy, że to musi być bug. Albo zapomniano dodać owego diagramu (na tworzenie blach ze sztab), albo w diagramach samej zbroi (tzn. poszczególnych części) miała być blacha ciemnej stali, nie żelaza. Niektórzy gracze zgłaszają, że trafiła im się taka blacha (tzn. Dark Iron Plate) w losowym loocie.
 
Last edited:

Attachments

  • zbroja.jpg
    zbroja.jpg
    174.5 KB · Views: 1,317
  • 1.png
    1.png
    339.7 KB · Views: 434
  • 2.png
    2.png
    288.8 KB · Views: 219
  • 3.png
    3.png
    315.8 KB · Views: 157
  • 4.png
    4.png
    285.6 KB · Views: 191
Last edited:
Czy udało się komuś natrafić na Srebrny odpowiednik Stalowego Miecza z Toussaint? Bulid to szybkie ataki i młynek potrzymany w nieskończoność wiec potrzebuje miecze z stałym dmg i odpowiednimi statami, szukam właśnie Srebrnego odpowiednika Miecza z Toussaint bo jest to chyba najlepszy stalowy miecz dla mojego bulidu.
Będę wdzięczny za informacje.
 
Zastanwia mnie dlaczego w Secie Wilka jego spodnie mają aż 4 miejsca na runy
ale na poziomie arcymistrzowskim tylko 2. Też tak macie?
 

Guest 3872667

Guest
Odpowiednikiem Aerondight jest
Blef(dostajemy podczas turnieju w gwinta)
Aktualnie czekam na fix bugów dot.umiejętności alchemii i biorę się za końcowy build.
 
Zboczę z tematu. Można gdzieś znaleźć mutagen z dopplera? Z tego co pamiętam, była tylko jedna misja w której można było zabić to stworzenie, ja tego nie zrobiłem i nie mogę przez to zrobić odwaru z dopplera. A to ostatnia rzecz z alchemii do wytworzenia :)
 
Top Bottom