Wiedźmin 3: ekwipunek

+
#Michaelo97 Mam to samo. Z tego co wiem, to ta misja była jedynym sposobem, aby dostać ten mutagem.
Mnie zastanawia co innego. Dlaczego Arcymistrzowska zbroja cechu niedźwiedzia (ciężka) waży 7,16, a kota (lekka) 7,26???
 
Witam, poszukuje informacji, jak można zdobyć płytę z ciemnego żelaza, potrzebną do wykucia zbroi. Mam rude ciemnego żelaza, sztabkę ciemnego żelaza, natomiast płyty nie. Nie mam też możliwości zrobienia jej z innych składników, nie widnieje na mojej liście w zakładce rzemiosło. Płyta potrzebna do stworzenia rycerskiej zbroi turniejowej, jeżeli kupuję taką samą zbroję(ale o słabszych parametrach) i rozkładam ją na części, otrzymuje jedynie sztabkę, bądź rudę. Ktoś ma jakiś pomysł?
 
Witam, poszukuje informacji, jak można zdobyć płytę z ciemnego żelaza, potrzebną do wykucia zbroi. Mam rude ciemnego żelaza, sztabkę ciemnego żelaza, natomiast płyty nie. Nie mam też możliwości zrobienia jej z innych składników, nie widnieje na mojej liście w zakładce rzemiosło. Płyta potrzebna do stworzenia rycerskiej zbroi turniejowej, jeżeli kupuję taką samą zbroję(ale o słabszych parametrach) i rozkładam ją na części, otrzymuje jedynie sztabkę, bądź rudę. Ktoś ma jakiś pomysł?

Kilka osób zadawały tu wcześniej to samo pytanie. Wydaje się, że jest to bug i w grze brakuje po prostu odpowiedniego schematu. Z rozwiązań, które padły tu wcześniej wynika, że taką płytę można tylko losowo znaleźć w jakiejś skrzyni, albo dodać ją z użyciem konsoli. Stworzenie jej u rzemieślników nie jest możliwe.
 
Świetne kosy i bezsensowność ich istnienia czyli pytanie o zestawy rynsztunku

Hejka.

Nurtuje mnie jedna kwestia. Otóż we Krwi i Winie doszły zestawy rynsztunku czyli bardzo fajne buffy za ubranie np całego Kota. Świetna opcja tylko nurtuje mnie jedna rzecz. Są w grze świetne miecze i inne rzeczy ale jako pierwszy przychodzi mi do głowy ten od Pani Jeziora. Czy istnieje jakiś sposób (jak np w Diablo) żeby zmniejszyć ilość wymaganego ekwipunku dla aktywacji bonusu? Chętnie poużywałbym wspomnianej kosy ale kiedy ją zakładam to spada buff za 6 elementów rynsztunku. Gdyby jeszcze była Arcymistrzowska Kusza to by się dało bez problemu to obejść a tak smutno.
 
Siema
Właśnie zakończyłem Krew i Wino (PS4), jestem na poziomie 81. Rynsztunki arcymistrzowskie z poziomu 70 to za mało. Jest jeden odpowiedni rycerski ale nie jest dostępny z powodu opisanego powyżej buga (płyta z ciemnego żelaza). Będę wdzięczny za wskazówki. pozdrawiam
 
Ktos tu stwierdził ze stalowym odpowiednikiem dla miecza od pani jeziora jest "Blef" dość blednę stwierdzenie, bo co? bo blef jest na 43 niestety ale Miecz od pani jeziora nie jest na 43 jego lvl jest w pełni zależny od Gerlata, wiec opłaca się robić ten quest jak najpóźniej najlepiej na 55 lvl bo da się takowy osiągnąć, owszem miecz zwiększa swój dmg ale jest limit zależny od lvl, szczerze to mając miecz na 45 i mając 55 lvl ulepszymy go o 100 maksymalnie, kończąc questa na 55 on od razu będzie miał te 100 wiecej wyjdzie na to sam mniejszym kosztem.
 
Natknęłam się właśnie na drugiego ognika, który prowadzi nas do sexy zbroi i stalowego miecza







 
Witam,

Czy może m ktoś odpowiedzieć czy występuje w grze niebieska koszula z tego obrazka?
Jeżeli tak to w jakim miejscu można ją zdobyć?
 
Natknęłam się właśnie na drugiego ognika, który prowadzi nas do sexy zbroi i stalowego miecza
Ja się w niej właśnie wybieram na Eredina :)

Drugi fajny miecz (srebrny ) można znaleźć w "chmurach", obok EE z Dark Souls. Również prowadzi do niego ognik.

W drugiej ścieżce też jest ponoć ciekawa zbroja - czerwona.

Jeżeli tak to w jakim miejscu można ją zdobyć?
Automatycznie w "dobrym" zakończeniu.
 
Last edited:
Automatycznie w "dobrym" zakończeniu.

Które dobre masz na myśli? Ja póki co miałem czas przejść tylko jedno,
z Syanną i krainą baśni, odwiedziłem ją w więzieniu, a potem nie powiedziałem Xiężnej o tym, że była celem Detlaffa.

Dostałem za to taki kaftan podobny do ofirskiego pancerza z HoS, zupełnie niepodobny do tego z okładki.
 
Mam pytanko:
Czy kaptur w zbroi arcykota powinien po założeniu maski/okularów powinien opadać, czy jest jest to mod na PC, gram konsoli i nie jestem pewien, mod czy bug?
 
Automatycznie w "dobrym" zakończeniu.

Możesz mi podać nazwę tego stroju i pokazać na screenie jak wygląda on w grze? Nigdzie w internecie nie mogę tego znaleźć.

Udało mi się znaleźć tylko coś takiego, jest co prawda podobne do stroju z okładki, natomiast to nie jest to.
View attachment 51841
 

Attachments

  • geralt.jpg
    geralt.jpg
    49.1 KB · Views: 203
Last edited:
Witam

Mam pewien problem z
mieczem Aerondight. Gram na NG +, miecz zdobyłem na 71 poziomie(obecnie mam 81)
. Ni cholery nie chce mi działać jego specjalna właściwość, tzn w ogóle się nie "ładuje". Dla pewności, założyłem quen, żeby mieć 100%, czy dostałem obrażenia i olej, żeby wiedzieć ile ciosów zadałem. I zadałem praktycznie 30 ciosów pod rząd bez obrażeń i miecz się nadal nawet nie zaczął ładować. Wywaliłem już wszystkie mody, dalej to samo.

Co ciekawe przy niektórych walkach z bossami, czy tych poprzedzonych jakimś filmikiem, pokazuje mi się piktogram nazwany jak owy miecz, a przy nim 0, ale podobnie jak wcześniej nic się więcej nie dzieje.
 
Last edited:
Krew i Wino- najlepszy rynsztunek

Witam.Mam zbudowane wiedźmina pod szermierza, i poszukuję najlepszego rynsztunku w grze.Znalazłem arcymistrzowskie schematy na wszystkie wiedźmińskie rynsztunki.Który z nich mam wybrać pod szermierza? Zastanawiałem się miedzy kotem a wilkiem.Proszę o poradę.
 
Top Bottom