SOLVED Wiedzmin 3 GOTY - brak polskiego dubbingu

+
Wiedzmin 3 GOTY - brak polskiego dubbingu

Witam, kupiłem Wiedzmina 3 edycję gry roku i domyślnie mam język angielski i francuski (dubbing), jesli wejdę w menu gry
"wybór języka - pobierz wiecej wersji językowych" to dostaję komunikat "w tej chwili nie można wybrać tego materiału"
w Playstation store nie ma też PL pakietu do pobrania, mam aktualnego patcha 1.31

co zrobić żeby zagrać z polskim dubbingiem

pozdrawiam
 
wersja gry na europę kod z płyty CUSA-05572
taką informację otrzymałem od producenta:


"Musiałby Pan utworzyć konto na jeden z tych krajów:
Austria, Liechtenstein, Luxembourg, Switzerland.
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
Następnie ustawić to konto jako główne, zainstalować grę, pobrać i zainstalować polski dubbing.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Po powrocie na polskie konto, dubbing powinien być już dostępny do pobrania.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Pozdrawiam,"[/FONT]
 
Jak ustawić dane konto jako główne? bo nigdzie nie mogę tego znaleźć; ściągnąłem polski pakiet językowy ale nie mogę go zainstalować. Sprawdzałem i w ogóle nie mogę zainstalować jakiegokolwiek pakietu językowego na jakimkolwiek koncie. Mam komunikat "oczekiwanie na instalację" i "nie można znaleźć aplikacji".Mam wersję pudełkową, CUSA 05572. Ma ktoś rozwiązanie?
 
Syntex963;n8918020 said:
Jak ustawić dane konto jako główne? bo nigdzie nie mogę tego znaleźć; ściągnąłem polski pakiet językowy ale nie mogę go zainstalować. Sprawdzałem i w ogóle nie mogę zainstalować jakiegokolwiek pakietu językowego na jakimkolwiek koncie. Mam komunikat "oczekiwanie na instalację" i "nie można znaleźć aplikacji".Mam wersję pudełkową, CUSA 05572. Ma ktoś rozwiązanie?

Witam! Mam ten sam problem. Jeśli ktoś ma rozwiązanie, to bardzo proszę o wyjaśnienie jak poradzić sobie z tym problemem.
 
Top Bottom