Wiedźmin 3 GOTY pudełkowy, samoczynne zamykanie podczas intra

+
Status
Not open for further replies.
Hej. Mam problem z Wiedźminem. Zawsze wychodzi do pulpitu mniej więcej w tym samym czasie, czyli po 5 - 10s początkowego intra, po wybraniu nowej gry. Ustawiłem grafikę - wszystko, na niskie, potem na ultra - zawsze tak samo. Ilość klatek na sekundę dałem unlimited zamiast 60 oraz na panelu nVidia zmieniłem opcje - obraz 3D i dałem tam max performance. Nic to nie dało. Mam trochę modów. Usunąłem na chwilę wszystkie i dalej to samo. Nie wiem w czym problem. Sprzętowy kursor wyłączony. VSyns też próbowałem wyłączyć - nic. Sterowniki do karty najnowsze. Dodam jeszcze, że wyłącza się bardzo szybko - minimalizuje i od razu zamyka proces - cała operacja 0,5 - 1s. Żadnego komunikatu o błędzie.

MSI GeForce GTX 960 | DDR3 Corsair 8GB PC1600 4x2GB CL9 XMS3 | XFX Core 750W | Windows 10 HP x64 | i5 2500K 3.30GHz | AsRock P67 PRO3
 
Napisałem w dziale technicznym, to chyba dobrze, widzę, że inni ludzie też opisują tu swoje problemy ;)
No właśnie podczas instalacji gry na koniec było pytanie instalatora czy zainstalować te wszystkie C++, a było ich ze 4 oraz DirectX - wszystko dałem na "tak", ale instalator za każdym razem informował, że w systemie mam już nowszą wersję...
 
Napisałem w dziale technicznym, to chyba dobrze, widzę, że inni ludzie też opisują tu swoje problemy
Tu jest dział techniczny dotyczący głównie Gwinta a nie Wiedźmina więc dałem Ci linka do działu technicznego Wiedźmina i napisałem również, że aktualizuj tzn przeinstaluj sterowniki takie jak C++, Dirext.
 
Ok, teraz widzę, że nie tu napisałem, przepraszam. Zrobić nowy temat na forum pod Twoim linkiem?
 
Ok, zrobiłem nowy temat pod tym linkiem, przepraszam za zamieszanie. Dzięki za pomoc. Ten, można usunąć. Pozdrawiam.
 
W takim razie zamykam. Na przyszłość jednak @GregAdek upewnij się że zakładasz temat w dobrym dziale. Jeśli się pomylisz to skorzystaj z opcji raportu zamiast zakładać kolejny wątek, któryś z moderatorów przeniesie posty tam gdzie trzeba.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom