Wiedźmin 3 GOTY v.1.31 samoczynne zamykanie podczas intra

+
Hej. Mam problem z Wiedźminem. Zawsze wychodzi do pulpitu mniej więcej w tym samym czasie, czyli po 5 - 10s początkowego intra, po wybraniu nowej gry. Ustawiłem grafikę - wszystko, na niskie, potem na ultra - zawsze tak samo. Ilość klatek na sekundę dałem unlimited zamiast 60 oraz na panelu nVidia zmieniłem opcje - obraz 3D i dałem tam max performance. Nic to nie dało. Mam trochę modów. Usunąłem na chwilę wszystkie i dalej to samo. Nie wiem w czym problem. Sprzętowy kursor wyłączony. VSyns też próbowałem wyłączyć - nic. Sterowniki do karty najnowsze. Dodam jeszcze, że wyłącza się bardzo szybko - minimalizuje i od razu zamyka proces - cała operacja 0,5 - 1s. Żadnego komunikatu o błędzie. Podczas instalacji gry na koniec było pytanie instalatora czy zainstalować te wszystkie C++, a było ich ze 4 oraz DirectX - wszystko dałem na "tak", ale instalator za każdym razem informował, że w systemie mam już nowszą wersję...

MSI GeForce GTX 960 | DDR3 Corsair 8GB PC1600 4x2GB CL9 XMS3 | XFX Core 750W | Windows 10 HP x64 | i5 2500K 3.30GHz | AsRock P67 PRO3
 
Spróbuj weryfikacji plików (kilkukrotnej, pomimo pozornego braku błędów). U mnie Wiedźmin wysypywał się kilkanaście sekund po uruchomieniu, kiedy wysiadkę zaczęła robić karta graficzna - inne gry chodziły elegancko, problem stwarzał jedynie Wiedźmin i Armored Warfare na ultra.
 
Last edited:
Podczas inhalacji nie miałem błędu CRC, tylko podczas sprawdzania SFV miałem 5 złych plików w sumie. Teraz nie pamiętam nazw. Było coś w stylu "CRC mismatch". Reinstall, oczywiście nie pomógł, dalej to samo. Ten ostatni link natomiast jest kompletnie bezużyteczny, niestety..chyba sobie nie pogram, ciekawe to, bo grałem już w wieśka na tym sprzęcie i to na naprawdę wysokich detalach, wszystkich podprocesach na "on". Bez żadnych kłopotów. Gra się normalnie włącza, chodzę po opcjach itp. - jest git, ale jak zaczynam nową grę to ZAWSZE mam wymuszone zamknięcie po kilku sekundach na tym intrze

Czyli filmik zaczyna się mniej więcej od 8sek. i dochodzi max do 17sek. Po 1 sek. widzę pulpit. Gra jakby błyskawicznie się minimalizuje i od razu zamyka. Nie mam procesu, nic. Jestem trochę bezsilny, bo próbowałem już tak wielu rzeczy.
 
Wykonaj ręczną aktualizacje Flash Playera ze strony Adobe. Ściągałeś coś ostatnio np jakiś program?
tyle mogłem pomóc. Jest to na Windows 7 co prawda, ale spróbuj zrobić to samo co na 10.
 
Last edited:
No właśnie nie mam zbyt wielu programów, nie instaluje byle czego, pulpit prawie goły, a w menadżerze programów większość to te systemowe czy też od microsoft itp. Pobrałem flash, zaraz zainstaluje. Spróbuję też na nową zainstalować grę i wrzuce tutaj te błędne pliki z SFV, ale to jutro. Ech..nie wiem co jest grane..
 
Czysta instalacja, żadnych modów. Zrobiłem sprawdzenie tym programem SFV i wyszło takie coś. Oczywiście, problem nadal występuje... :(
Bez tytułu.jpg
 
Top Bottom