Wiedźmin 3 - grafika

+
Dostaną wypalające oczy screeny i video -> hałasują, że jakie to będzie mieć wymagania
Pojawi się kilka niewiele gorszych grafik ->
 


Ok to panowie mamy zdjęcie z VGX oraz screena z czerwca. Mogą mi niektórzy szpece wytłumaczyć dlaczego uważają że ten gif z VGX jest lepszy graficznie od tego screenshota z czerwca? Ja widzę dwie różnice pomiędzy gifem z VGX a screenshotem, a mianowicie na tym zdjęciu włosy Geralta biją graficznie na głowe to siano co miał podczas VGX, oraz chmury również wyglądają ładniej, innych różnic graficznych nie widzę. Tekstury na równym poziomie, tyle że na vgx jest chyba wpieprzony filtr wyostrzający który daje co poniektórym pewnie złudne wrażenie "piękna". Druga różnica imo jest taka że mamy całkowicie inne pory dnia, oraz dwie całkowicie inne miejscówki. Twierdzenie że screenshot wygląda "tragicznie" i mówienie przy tym że ta scena VGX jest piękna jest totalnie nie poważne, a wręcz śmieszne. Tym bardziej kiedy z waszej strony jest tylko pusta gadanina, żadnych przykładów tej wyimaginowanej przewagi gifa z vgx. Nic, poprostu lepsza bo tak. Słabo. A i jeszcze dodać należy że gra w ruchu zawsze daje wrażenie ładniejszej, tym bardziej kiedy na każdym z tych gifów z vgx jakieś cząsteczki latają, ptaki itd.
 
Zdaję sobie sprawę, że świat dzieli się na hejterów śmiących atakować grafikę i fanbojów, śmiących ją bronić, ale mimo wszystko prosiłbym o używanie w dyskusji merytorycznych argumentów. Innymi słowy, nie zmieniajmy dyskusji w personalne przytyki.
 


Ok to panowie mamy zdjęcie z VGX oraz screena z czerwca. Mogą mi niektórzy szpece wytłumaczyć dlaczego uważają że ten gif z VGX jest lepszy graficznie od tego screenshota z czerwca? Ja widzę dwie różnice pomiędzy gifem z VGX a screenshotem, a mianowicie na tym zdjęciu włosy Geralta biją graficznie na głowe to siano co miał podczas VGX, oraz chmury również wyglądają ładniej, innych różnic graficznych nie widzę. Tekstury na równym poziomie, tyle że na vgx jest chyba wpieprzony filtr wyostrzający który daje co poniektórym pewnie złudne wrażenie "piękna". Druga różnica imo jest taka że mamy całkowicie inne pory dnia, oraz dwie całkowicie inne miejscówki. Twierdzenie że screenshot wygląda "tragicznie" i mówienie przy tym że ta scena VGX jest piękna jest totalnie nie poważne, a wręcz śmieszne. Tym bardziej kiedy z waszej strony jest tylko pusta gadanina, żadnych przykładów tej wyimaginowanej przewagi gifa z vgx. Nic, poprostu lepsza bo tak. Słabo. A i jeszcze dodać należy że gra w ruchu zawsze daje wrażenie ładniejszej, tym bardziej kiedy na każdym z tych gifów z vgx jakieś cząsteczki latają, ptaki itd.
Już ci mówię jakie są różnice, które moim zdaniem sprawiają, że nie powinno się ich w ogóle porównywać:
- inne scenerie
- Jeden z nich jest w ruchu
 
Już ci mówię jakie są różnice, które moim zdaniem sprawiają, że nie powinno się ich w ogóle porównywać:
- inne scenerie
- Jeden z nich jest w ruchu

No również napisałem o tych różnicach, tylko warto poczekać co mają w tym temacie do powiedzenia panowie którzy wypowiadali się wyżej, bo dotychczas oprócz pustego gadania nie powiedzieli nic.
 
Nie przesadzacie z tą "tragedią"?
Jest trochę artefaktów i gdzieniegdzie nie ma wygładzonych krawędzi ale ogólne wrażenie jest całkiem pozytywne.
Porównanie z Gothickiem 3 mnie bawi (choć i ta gra może dziś wyglądać świetnie, jeżeli chodzi o tekstury), bo ogólna estetyka i design gry nie sięga Wiedźminowi do pięt.
 
Dla mnie ten scrren pokazuje gre jaka jest w rzeczywistosci a nie jaka była pokazywana na wszystkicm dotychczas
Przez te wczesniejsze materiały których jest multum i wyglądaja przepieknie wyorobiłem sobie inne wyobrażenie na temat wyglądu W3
Niż teraz co widzę, dlatego jestem troche zawiedziony być może niepotrzebnie (raczej:))
Po prostu nie podoba mi sie ten obrazek ;)
 
@B l a d y

No dokładnie !
Nie skupaiam sie na pojedynczym detalu tylko odbieram "całość wizualnie"
Wygląda na to ze wczesniej były na grze inne filtry i wszystko było jakby podrasowane
 
Niektórzy to zachowują się jak dzieci. Płacza ze grafika niby słaba. i jacy to są zawiedzeni.. Jakby to było najważniejsze. Dobrze ze macie komputery które udźwignęły by każdą grafike na ultra.
 
Nie ma jak to snuć teorie przed premiera o grafice i kolorystyce na podstawie 1 screena, nie jakiegoś nowego gameplaya, tylko jednego statycznego screena, echh... zakrawa na absurd.
 
Nie ma jak to snuć teorie przed premiera o grafice i kolorystyce na podstawie 1 screena, nie jakiegoś nowego gameplaya, tylko jednego statycznego screena, echh... zakrawa na absurd.

Rozumiesz to że jak ci dali coś do obejrzenia to możesz pokusić się o opisanie tego co o tym sądzisz ?
Na podstawie tego co widzisz
 
Top Bottom